Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


У Британії розповіли про особливості свого нового основного бойового танка Black Night (відео)

цею материал Доступний по-русски

Свою назву перспективна машина отримала через розширених можливостей нічного бою.

Свою назву перспективна машина отримала через розширених можливостей нічного бою

Танк Black Night намір зробити більш енергоефективним / фото baesystems.com

Машина, крім іншого, може отримати комплекс активного захисту, пише Naked Science з посиланням на Defence Blog.

Свою назву перспективна машина отримала через розширених можливостей нічного бою. Танк оснастять двома незалежними системами нічного бачення, що дозволяють наводчику зосередитися на одній меті, а командиру - одночасно ідентифікувати інші.

Читайте також У Британії розповіли про історичну подію для військового флоту країни

Розширена версія Black Night повинна отримати новий комплекс активного захисту (КАЗ), що вистрілює вражаючими елементами назустріч боєприпасів, загрозливим безпеки бойової машини. Підвищити живучість Black Night повинна нова лазерна система оповіщення опромінення з боку ворога. Поліпшити обізнаність екіпажу покликані нові камери, що працюють в інфрачервоному діапазоні. Вони встановлені в передній і задній частинах машини.

Крім того, танк Black Night намір зробити більш енергоефективним - за рахунок впровадження регенеративних елементів, що дозволяють відновлювати енергію. Нарешті, розробники планують зробити все, що дозволить знизити загальний час підготовки екіпажу до бою. Це допоможе здійснити вищезгадана електроніка.

Відео: BAE Systems

В цілому запропонована концепція нагадує американський варіант модернізації танків Abrams, в рамках якої було обрано концепцію застосування КАЗ.

Як повідомляв УНІАН, США в четвер, 27 вересня, вперше використовували винищувач F-35 в умовах бойових дій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика