Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


У Києві без гарячої води залишилися ще 2,6 тисячі споживачів

КП "Київські теплові мережі" почали тестувати тепломагістралі, які живляться від ТЕЦ-5, яка забезпечує гарячим водопостачанням 2,64 тисячі споживачів у Солом'янському, Святошинському, Шевченківському, Печерському, Подільському, Дарницькому, Голосіївському та Дніпровському районах.

Про це повідомляє прес-служба КП "Київтеплоенерго".

Випробування мереж триватимуть до 9 липня.

"Під час гідравлічних випробувань гаряче водопостачання на цій території буде припинено", - сказано в повідомленні.

За даними комунального підприємства, проведені вже близько 50% гідравлічних випробувань столичних мереж для 7,2 тис споживачів.

Станом на 25 червня фахівці "Київтеплоенерго" виявили 2,3 тис експлуатаційних і гідравлічних ушкоджень з яких 2 тис вже усунули.

Зараз в рамках підготовки міста до зими випробування проходять теплові мережі ТЕЦ-5, двох районних і семи квартальних котелень ( "Відрадний", "Нивки" і "Бортничі", "Дніпроводська", "Щусєва-Котовського", "вул. Депутатська, 2 "," Будівельників-10 "," Борщагівська - 154 "," вул. Депутатська, 1 ").

"У зв'язку з цим без гарячого водопостачання залишається 3,8 тис споживачів. Серед них: 2,17 тис житлових будинків, 43 лікувальних установи, 108 дитячих садків, 77 шкіл та 1,4 тис відомств", - наголошується в повідомленні.

Відзначимо, що ТЕЦ-5 до кінця липня перебуває в оренді у "Київенерго", яке, на відміну від комунального підприємства, має договори на поставку газу для забезпечення подачі гарячої води.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" відмовилися підписувати договори на поставку газу з комунальним підприємством "Київтеплоенерго" через невирішене питання боргових зобов'язань "Київенерго" на суму майже 5 млрд гривень.

У Київраді заявили, що питання поставок газу для Києва і вирішення проблеми заборгованості компанії "Київенерго" повинні вирішуватися окремо .

У КМДА також заявили, що з 1 серпня Київ може залишитися без гарячої води, а з початком опалювального сезону - і без тепла, якщо "Нафтогаз" буде відмовлятися підписати угоду на поставку газу з КП "Київтеплоенерго".

Компанія "Нафтогаз" стверджує, що кияни сидять без гарячої води не з їхньої вини.

КП "Київтеплоенерго" звернулося до Господарського суду Києва з позовом до НАК "Нафтогаз України" про визнання укладеними договору про постачання газу.

Договір міста з "Київенерго" по використанню цілісного енергетичного комплексу столиці закінчився в 2017 році.

"Київенерго" розділилася на дві компанії. 22 грудня акціонери Київенерго вирішили виділити зі складу компанії оператора систем розподілу - "ДТЕК" Київські електромережі ".

До проведення приватизації акції "Київенерго" були розділені на чотири пакети: 29% у DTEK ENERGY BV (Нідерланди), 25% у DTEK Holdings Limited (Кіпр), 18,3% у ТОВ "ДТЕК Енерго" (Україна), і 25% у Фонду державного майна.

Таким чином, структури олігарха Ріната Ахметова контролювали 72,3% акцій компанії, зараз вони контролюють 97,3% акцій "Київенерго".

Читайте також: "Чому у киян немає гарячої води"

економічна правда

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика