Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


У ДНР знають вбивць Гіві і Мотороли

Глава ДНР Олександр Захарченко заявив, що вбивць командира батальйону ополчення республіки Михайла Толстих (Гіві) причетні також до загибелі комбата Арсенія Павлова (Моторола). Глава ДНР Олександр Захарченко заявив, що вбивць командира батальйону ополчення республіки Михайла Толстих (Гіві) причетні також до загибелі комбата Арсенія Павлова (Моторола)

Фото: вконтакте

За його словами, "встановлені всі особи, хто до цього причетний, деякі затримані. Думаю, справа закінчимо цього року".

За даними ЗМІ, в квітні 2017 року, міністерство держбезпеки ДНР назвало главу департаменту контррозвідки Служби безпеки України (СБУ) Олексія Петрова замовником убивств Гіві і Мотороли. Зазначалося, що в цьому відомстві є диверсійні загони, створені за фінансової підтримки з США.

"Правда.Ру" рік тому писала , Що командир підрозділу "Сомалі" Збройних сил ДНР Михайло Толстих (позивний "Гіві") був убитий в Донецьку в результаті теракту. За деякими даними, Толстих загинув через вибух у себе в кабінеті.

На початку лютого 2017 з'явилися повідомлення про поранення командир батальйону "Сомалі" в боях в промзоні Авдіївки. Сам Михайло Толстих трохи пізніше підтвердив інформацію. Він зазначив при цьому, що поранення виявилося не є небезпечним і навіть дозволило йому далі керувати боями з українською армією під Донецьком.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика