Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


У що можна пограти на нетбуці?

Купивши гаджет, багато хто задається питанням, які ігри він зможе «потягнути»

Купивши гаджет, багато хто задається питанням, які ігри він зможе «потягнути». З нетбуком справи йдуть складніше, так як він призначений більше для вирішення нагальних питань.

Прайсок розповів про те, які сучасні комп'ютерні ігри будуть відтворюватися нетбуком без проблем. Але для початку, кілька слів про сам пристрій. В період 2008-2009 рр. нетбуки «підірвали» ринок. Люди, які багато часу проводять в інтернеті і не мислять життя без компактного гаджета, який всюди можна брати з собою, стали основною аудиторій ринку нетбуків. Цей пристрій, перш за все, призначене для інтернет-серфінгу і виконання простих завдань. Його великою гідністю можна вважати час автономної роботи, яке в середньому дорівнює 5-6 годин. А останні моделі зовсім здатні «протриматися» до 12 годин. Але чи достатньо його «начинки», щоб запустити і обробляти «важку» гру?

Скажімо, ви придбали нетбук Asus і хочете встановити комп'ютерну іграшку для того, щоб час від часу проводити таким розслаблятися. Яку саме гру «потягне» нетбук?

Diablo. Справжній хіт від компанії Blizzard, який був випущений в далекому 1996 році. З того моменту вийшло ще дві версії, але перша не втратила своєї популярності. Встановивши Diablo на нетбук, ви зможете без проблем насолодитися процесом, все працює відмінно, не гальмує. Вас чекає боротьба зі злом в образі Діабло, а також безліч хитромудрих квестів. Якщо хочете випробувати другу версію гри, грайте, вибравши дозвіл 800 * 600.

  • Unreal - комп'ютерна гра, яка є продовженням першої частини (2003 рік). Дії гри відбуваються в майбутньому, де бійцям доводиться брати участь в турнірах. На нетбуці гра йде непогано, але тільки на середніх налаштуваннях.
  • World of Warcraft - багатоканальна рольова гра 2004 року випуску (4-я серія). Дії гри розгортаються після закінчення Warcraft III. Гравець може виконувати будь-які завдання: досліджувати світ, групуватися з іншими гравцями. На нетбуці гра піде з мінімальними настройками.
  • Max Payne 1. Мабуть, єдина гра, яка відтворюється на нетбуці на ура. Перша частина вийшла в 2001 році і до цих пір утримує свої позиції. У центрі уваги життя Макса Пейна, агента по боротьбі з наркоторгівлею, якого зробили винним у вбивстві. Свого часу ігрова преса позитивно відгукувалася про цю гру.
  • Fallout 2. Гра, випущена Interplay Entertainmen в 1998 році, на нетбуці працює добре. Відзначимо, що ігровий движок практично не був схильний до змін з першої частини, однак нові версії досягли успіху в плані детального опрацювання дизайну. Дії відбуваються в селі Арройо, яка почала занепадати і вимагає сил для відновлення.
  • Counter Strike 1.6. - гра в форматі командного шутера від першої особи. Легендарна гра стала популярною спочатку, але з кожним роком попит на неї продовжував зростати. У даній версії відбуваються професійні змагання. Щоб нетбук впорався з грою, потрібно грати в дозволі монітора 800 ×
  • Космічні рейнджери (редакція 1 і 2). Друга версія, розроблена Elemental Games, вийшла в Росії в 2004 році. Над створенням другої версії в цілому працювало 30 осіб. Дії відбуваються в далекому майбутньому (XXXIV століття). Землю ділять між собою 5 цивілізацій. З обома версіями гри нетбук справляється чудово.
  • Caesar 3. Економічна стратегія, що складається з 11 рівнів. В рамках гри ви будете розвивати, моделювати і будувати стародавній Рим. Під ваше управління потрапляє порожня земля, яку потрібно впорядкувати. Проблем при запуску і експлуатації гри не виникає.
  • Далекобійники. Перша з трьох версій цілком підходить для нетбука. Знадобиться спритність і віртуозність для управління автомобілем.

На порталі порівняння цін http://priceok.ru можна подивитися опис багатьох з цих ігор і при бажанні придбати за найнижчою ціною, адже портал дає можливість порівнювати вартість різних товарів, а також відбирати за характеристиками.

Але чи достатньо його «начинки», щоб запустити і обробляти «важку» гру?
Яку саме гру «потягне» нетбук?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика