Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


У FSC стало більше "двоядерних" ноутбуків

МОБІЛЬНІ ПК

На початку червня компанія Fujitsu Siemens Computers (FSC, www.fujitsu-siemens.ru) оголосила в нашій країні про чергове оновлення модельного ряду своїх ноутбуків, пов'язаному з випуском мобільних пристроїв на базі Intel Centrino Duo.

Зміни торкнулися як клас корпоративних ноутбуків, так і портативні ПК для домашніх користувачів. При цьому для сімейства домашніх пристроїв Amilo це перше в нинішньому році оновлення; що стосується корпоративних користувачів, то три місяці тому, наприклад, їх увазі вже була запропонована виконана на платформі Centrino Duo модель Lifebook E8110 (див. PC Week / RE, N 8/2006, с. 18).

18)

Катерина Золотарьова: "Lifebook T4210 -

наш старший ноутбук-трансформер "

За словами менеджера FSC по маркетингу мобільних систем Катерини Золотарьової, в сімействі Amilo дещо змінюється сегментація пристроїв, зокрема, з нього йде серія Amilo M. Серед представлених новинок для домашніх користувачів - моделі трьох серій S (стильні мобільні ноутбуки), X (потужні мультимедійні пристрою) і P (продуктивні портативні ПК).

12-дюймовий ноутбук Amilo Si 1520 (маса - 1,7 кг, орієнтовна ціна в мінімальній конфігурації - 1500 дол.) З WXGA-екраном має вбудоване графічне рішення Intel GMA 950 з об'ємом пам'яті 128 Мб, забезпечує до 4 год автономної роботи (від акумуляторної батареї), оснащений спеціальним датчиком для автоматичного підстроювання яскравості дисплея (в залежності від умов зовнішнього освітлення).

Модель Amilo Pi тисячу п'ятсот тридцять шість з 15,4-дюймовим WXGA-екраном (маса - 3,1 кг, тривалість роботи від батареї - до 2 год, ціна - 1600 дол.) Оснащена графічним адаптером ATI Mobility Radeon X1400. (За інформацією FSC, найближчим часом з'явиться також модель Amilo Pi 1556 схожій конфігурації, що відрізняється від пристрою Pi 1536 альтернативної графічною картою nVidia GeForce Go 7600.)

Портативний ПК Amilo Xi 1546 (час автономної роботи - до 2 год, маса - 4 кг, ціна - 2000 дол.), Укомплектований 17-дюймовим екраном з роздільною здатністю WXGA +, також має дискретне графічне рішення ATI Mobility RADEON X1800, оснащений вбудованим низькочастотним сабвуфером, допускає установку другого жорсткого диска ємністю до 120 Гб.

Всі новинки мають РК-екран, виконаний із застосуванням технології CrystalView, і поставляються в комплекті з ОС Windows XP Home Edition (модель Amilo Xi 1 546 може додатково комплектуватися операційною системою Microsoft Media Center Edition).

У сегменті пристроїв корпоративного класу (сімейство Lifebook) компанія представила дві нові моделі, створені на платформі Centrino Duo, - портативний ПК Lifebook C1410 і ноутбук-трансформер Lifebook T4210.

Lifebook C1410 (маса - 2,7 кг) випускається в двох модифікаціях: зі стандартним (4: 3) 15-дюймовим XGA-дисплеєм або широкоформатним (16:10) 15,4-дюймовим WXGA-екраном. Даний ноутбук має модульний відсік, в якому можна розмістити пишучий DVD-привід, другий жорсткий диск або додаткову акумуляторну батарею (тривалість автономної роботи в цьому випадку збільшується до 10,5 год). До особливостей Lifebook C1410 можна віднести, зокрема, захист клавіатури від випадкового пролиття рідини (в обсязі до 50 куб. См), наявність програмно-апаратних рішень для управління живленням (EcoButton) і резервного копіювання та відновлення (RecoveryButton), активний захист жорсткого диска від ударів.

Lifebook T4210 (маса - 2 кг) має 12,1-дюймовий ЖК-екран з роздільною здатністю 1024ґ786 точок, оснащений модульним відсіком (для гнучкості конфігурації), спеціальними засобами забезпечення безпеки доступу (датчик відбитків пальців, пристрій читання смарт-карт) і поставляється в комплекті з операційною системою Windows XP Tablet PC Edition 2005 і програмними засобами фірми Quarta Technologies для розпізнавання рукописного введення російськомовного тексту.

Випускаючи мобільні новинки на російський ринок, FSC розраховує на подальше зміцнення свого становища в сегменті портативних ПК. За інформацією IDC, до кінця минулого року компанія зайняла в цьому сегменті восьму позицію, домігшись приблизно 5% -вої частки, однак при цьому продемонструвала третю - серед десятки лідерів - швидкість приросту в порівнянні з 2004-м - 110%. Підведені аналітиками IDC підсумки I кварталу 2006 р свідчать про збереження високих темпів зростання FSC: по відношенню до відповідного періоду 2005 р збільшення обсягу збуту мобільних ПК компанії (в штучному вирахуванні) склало 112% (за цим показником вона поступилася лише вітчизняному виробникові - Rover Computers). Динамічне збільшення продажів ноутбуків дозволило Fujitsu Siemens з часткою 7,7% вперше увійти до п'ятірки лідерів російського ринку портативних ПК - слідом за Acer, Rover Computers, Asustek Computer і Toshiba.

Версія для друку

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика