Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ТОП кращих японських смартфонів: огляд п'яти цікавих моделей

  1. 5 місце: Panasonic Eluga L 4G. кращий бюджетник
  2. 4 місце: Kyocera Brigadier. Кращий смартфон для екстремалів
  3. 3 місце: Sony Xperia Z5 Premium. кращий екран
  4. 2 місце: Sony Xperia C5 Ultra. Кращий доступний фаблет
  5. 1 місце: Sharp Aquos Zeta SH-03G

Протягом багатьох років японські виробники підтримують позитивну репутацію в очах клієнтів. Lexus, Sony, Sharp, Mitsubishi, Hitachi, Fujitsu - бренди, яким довіряють у всьому світі. Не дивно, що рейтинг японських смартфонів 2016 цікавить багатьох користувачів. ТОП кращих японських смартфонів включає в себе не тільки моделі, що продаються по всьому світу, але і пристрої, випущені для внутрішнього ринку. Незважаючи на труднощі з придбанням їх в Росії, дані девайси заслуговують на увагу і місця в цьому огляді. Кращі японські смартфони, доступні на всесвітньому ринку (а не тільки в самій Країні Вранішнього Сонця, та ще й з контрактом від NTT DoCoMo), виробляються силами Sony. Тому не варто дивуватися, що в огляд потрапила не одна модель під цим брендом.

5 місце: Panasonic Eluga L 4G. кращий бюджетник

Panasonic Eluga L 4G - смартфон з розряду пристроїв, знайти які у нас важкувато Panasonic Eluga L 4G - смартфон з розряду пристроїв, знайти які у нас важкувато. У рейтинг японських смартфонів цей, здавалося б, нічим не примітний смартфон, потрапив через товщину. Вона становить всього 6 мм, що менше, ніж у будь-якого флагмана 2016. В іншому характеристики Panasonic Eluga L 4G - невидатні, і з категорії «бюджетників» апарат, крім ціни близько 180 $ (за яку можна прикупити 3-4 схожих моделі з Китаю ), виділяється лише підтримкою LTE.

Станом на 2016 характеристики Panasonic Eluga L 4G можна назвати хоч і нічим не примітними, але цілком сучасними. Вони включають чотирьохядерний процесор Snapdragon 410, 1 гігабайт оперативної пам'яті і накопичувач на 8 Гб (флешки MicroSD теж підтримуються), а також, що дуже незвично для «японця» - підтримку 2 сім-карт.

Робити якісні фото Panasonic Eluga L 4G може і не здатний (основна камера має роздільну здатність всього 8 МП), але від конкурентів відставати в цьому плані він не повинен. Переглядати відзнятий матеріал можна на 5-дюймовому екрані з роздільною здатністю HD.

Акумулятор на 2000 мАг виглядає скромно, навіть на тлі менш габаритних моделей на 4,5 ". Але з огляду на, що це японська техніка, можна сподіватися, що заявлені цифри в точності відповідають реальності.

4 місце: Kyocera Brigadier. Кращий смартфон для екстремалів

Kyocera Brigadier потрапив в ТОП кращих японських смартфонів 2016 нема за новизну (моделі вже більше року), а за живучість Kyocera Brigadier потрапив в ТОП кращих японських смартфонів 2016 нема за новизну (моделі вже більше року), а за живучість. Мається на увазі не тривалість перебування на конвеєрі (iPhone 5s, наприклад, вже третій рік успішно роблять), а висока міцність. Це смартфон, який сертифікований відповідно до вимог військових організацій і розрахований на роботу в екстремальних умовах. Крім того, він здатний працювати під водою на глибині до 1,5 метрів.

4,5-дюймовий HD екран смартфона покритий сапфіровим склом, яке в плані надійності дає фору популярним Corning Gorilla Glass і Asahi Dragontail. Синтетичний мінерал практично нереально подряпати, навіть якщо навмисно водити по ньому армійським ножем. Тому любителям екстриму застосування штучного сапфіра точно припаде до душі.

Чотирьохядерний процесор Snapdragon 400 вважається морально устаревающим, але від спадкоємців майже не відстає і на тлі конкурентів тримається гідно. У поєднанні з 2 Гб оперативної пам'яті продуктивності чіпсета вистачить для всіх завдань. Лише в важких іграх можливе зниження швидкодії, але геймери - далеко не основна ЦА цього апарату.

У товстому «броньованому» корпусі виробник розмістив батарею на 3100 мАг. З огляду на діагональ (всього 4,5 "), смартфон повинен демонструвати пристойну автономність. У товстому «броньованому» корпусі виробник розмістив батарею на 3100 мАг

Відлякати потенційних покупців може ціна "броньовика". На міжнародних торгових майданчиках за нього просять близько 1000 доларів.

3 місце: Sony Xperia Z5 Premium. кращий екран

Не можна не включити в ТОП кращих японських смартфонів   Sony Xperia Z5 Premium Не можна не включити в ТОП кращих японських смартфонів Sony Xperia Z5 Premium . Це - перший в світі мобільний пристрій, оснащений дисплеєм з роздільною здатністю 4 до. І це при відносно скромною (враховуючи, що переважна більшість 32-дюймових телевізорів зараз оснащені звичайною FullHD матрицею) діагоналі 5,5 ".

Характеристики Sony Xperia Z5 Premium в 2016 році вражають так само, як і півроку тому. Восьміядерний процесор Qualcomm Snapdragon 810 як і раніше гарний, а проблему його перегріву вдалося вирішити за допомогою теплової трубки. У поєднанні з 3 Гб ОЗУ апарат демонструє чудову продуктивність, якої достатньо для будь-яких завдань.

Якісні фото Sony Xperia Z5 Premium теж дозволяє отримати без проблем. Матриця на 23 МП відмінно справляється як при яскравому освітленні, так і в умовах дефіциту світла. Природно, не обійшлося і без відеозапису в дозволі UHD.

Акумулятор на 3430 мАг, в поєднанні з оптимізованою прошивкою, дає можливість активно користуватися смартфоном цілий день.

Знайти Z5 Premium в продажу на території Європи не складе труднощів. Щоб стати фладельцем смартфона в Росії, доведеться викласти близько 60 тисяч рублів.

Читайте також: Огляд Sony Xperia Z5 Premium, першого 4к-смартфона

2 місце: Sony Xperia C5 Ultra. Кращий доступний фаблет

Sony Xperia C5 Ultra   - смартфон для тих, хто не уявляє свого життя без великого екрану Sony Xperia C5 Ultra - смартфон для тих, хто не уявляє свого життя без великого екрану. Навіть на тлі фаблет він виділяється великої діагоналлю 6 ", при вирішенні FullHD. Апарат демонструє якісну передачу кольору, його екран добре читається на сонці.

У порівнянні з китайськими конкурентами, характеристики Sony Xperia C5 Ultra не дуже виділяються. Проте, з огляду на походження пристрою, можна очікувати відмінної якості і продуманої реалізації функціоналу. Восьміядерний процесор MT6752, звичайно, можна знайти і в Xiaomi або Meizu, але продумане ПО від японців дозволяє більш ефективно реалізувати його потенціал. 2 Гб оперативної пам'яті - не те, щоб багато, але для більшості користувачів достатньо.

Камера на 13 МП дозволяє отримати Sony Xperia C5 Ultra фото цілком прийнятної якості. На тлі конкурентів воно відрізняється в кращу сторону меншою кількістю шумів і артефактів. Ще одна особливість фотографічної частини пристрою - наявність передньої спалаху на близькій відстані з такою ж «Фронталки» на 13 МП. Любителі Селфі точно не пройдуть повз.

Ціна смартфона теж не кусається: російські роздрібні мережі просять за нього до 25 тисяч.

1 місце: Sharp Aquos Zeta SH-03G

Sharp Aquos Zeta очолив рейтинг кращих японських смартфонів через свого екрану Sharp Aquos Zeta очолив рейтинг кращих японських смартфонів через свого екрану. Якщо точніше - особливістю пристрою є товщина рамок навколо дисплея, які мінімальні. Максимальний розмір корисної площі передньої панелі, але без шкоди ергономіці - основна ідея пристрою.

Характеристики Sharp Aquos Zeta цілком сучасні і гідні флагмана. Смартфон побудований на базі восьмиядерного процесора Snapdragon 810 і оснащений 3 Гб оперативної памят і. На тлі конкурентів вигідно виглядає наявність слота для карти пам'яті, який зараз багато хто просто «забувають» встановити. Таким чином, до 32 Гб своєї пам'яті - можна додати ще 128 зовнішньої.

Знімати хороші фото Sharp Aquos Zeta дозволяє камера на 13 МП, яка має гарну з ветосілой f / 1,9, оснащена швидким автофокусом і світлодіодним спалахом. Плюс пристрою - можливість відеозапису в 4к-дозволі.

За виведення зображення в Sharp Aquos Zeta відповідає 5,5-дюймовий дисплей виробництва самої Sharp. Він володіє став стандартом роздільною здатністю 1920х1080 і демонструє хорошу якість картинки.

За автономність відповідає акумулятор на 3000 мач, стандартний для більшості фаблет. Такий ємності не вистачить для забезпечення роботи без підзарядки тижнями, але на день-два помірної експлуатації - досить.

Ціну близько 800 доларів можна назвати справедливою для флагмана (особливо якщо порівняти з технікою Apple, яка знаходиться в цій же ціновій категорії).

Щоб вивчити більше японських і не тільки смартфонів - загляньте до нас в каталог за посиланням: //priceok.ru/mobilnye_telefony_smartfony/cid52 .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика