Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Тест і огляд: AVerMedia Live Gamer HD - карта захоплення відео Full-HD

На YouTube можна знайти безліч записів проходження ігор і навчальних відеороликів роботи з програмами, тому не дивно, що на ринку з'являється все більше пристроїв і карт захоплення, здатних впоратися з подібним завданням На YouTube можна знайти безліч записів проходження ігор і навчальних відеороликів роботи з програмами, тому не дивно, що на ринку з'являється все більше пристроїв і карт захоплення, здатних впоратися з подібним завданням. У нашу тестову лабораторію поступила карта захоплення AVerMedia Live Gamer HD, яка представляє собою карту розширення ПК і серед усього іншого дозволяє захоплювати відео з ігрових приставок. У нашій статті ми уважно розглянемо новинку і поговоримо про можливі сфери застосування.

На наведеному відеоролику виробник досить добре показав можливості карти і потенційні сфери використання. Перевага апаратної карти захоплення, на відміну від багатьох програмних рішень, полягає в меншому навантаженні на CPU, яка накладається при захопленні і кодуванні відео. Так що ви без проблем зможете комфортно грати на комп'ютері і одночасно записувати проходження гри на тому ж ПК.

Розпакування і специфікації

Карта захоплення поставляється в картонній коробці з прозорим вікном. Крім карти ви отримаєте модуль Hot Button, інсталяційний CD, кабель HDMI, кабель HDMI-на-DVI, перехідник DVI-на-HDMI і 3,5-мм звуковий кабель. Набір аксесуарів можна назвати цілком багатим - але за ціною 190 євро в Європі або від 7 тис. рублів в Росії іншого і не чекаєш. Кабелі необхідні для гнучкого підключення монітора і відеокарти до карти захоплення, а модуль Hot Button і програмне забезпечення забезпечують додаткову функціональність - нижче ми якраз розглянемо їх в деталях.

Модуль Hot Button - USB-гаджет, який автоматично розпізнається при підключенні до комп'ютера, після чого він працює як окрема кнопка запису. Так що вам не доведеться вибивати божевільні комбінації на клавіатурі, як і ризикувати перервати запис, натиснувши не на ту кнопку. Почати запис проходження гри за допомогою окремої кнопки легко і просто.

Почати запис проходження гри за допомогою окремої кнопки легко і просто

Карта захоплення, за інформацією виробника, підтримує апаратне стиснення H.264, що дозволяє комфортно грати на тій же машині, на якій виконується захоплення і кодування відео - без втрати продуктивності. Але для підтримки кодування відео Full-HD комп'ютер повинен відповідати наступним мінімальним вимогам:

Процесор

Intel Core 2 Duo (2,4 ГГц)
AMD Athlon 64 X2 (2,8 ГГц) Відеокарта сумісна з DirectX 9.0c Оперативна пам'ять 512 Мбайт Додатково Слот PCIe
Звукова карта
Windows Vista SP2 або вище

Якщо комп'ютер відповідає мінімальним вимогам, то карта може захоплювати і кодувати відео Full-HD без будь-яких проблем - AVerMedia рекомендує для подібного сценарію використовувати дискретну ігрову відеокарту. В такому випадку все, що вам буде потрібно для запису - правильно підключити кабелі. У комплект поставки входять кабелі для підключення входу і виходу карти захоплення через інтерфейс HDMI (підтримується і DVI через перехідник), для звуку передбачено 3,5-мм гніздо. Ви можете використовувати його для прямого захоплення і запису звуку в грі, або, наприклад, для диктування тексту при створенні навчального ролика. В такому випадку можна навіть не користуватися програмою монтажу відео в майбутньому, а накладати голос в реальному часі під час запису ролика.

Але як щодо програмного забезпечення? Які можливості захоплення там є? І яка якість ми отримуємо в результаті? Все це ми розглянемо на наступній сторінці огляду.


Але як щодо програмного забезпечення?
Які можливості захоплення там є?
І яка якість ми отримуємо в результаті?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика