Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Тест батареї iPhone 8 Plus

Незважаючи на роботу Apple по оптимізації «заліза» iPhone, слабкою стороною смартфонів компанії з Купертіно є акумулятор. І хоча на презентації виробник не поширювався про батарею в iPhone 8 і 8 Plus, тестування показує, що Apple дійсно поліпшили автономність в 8 Plus.

Незважаючи на роботу Apple по оптимізації «заліза» iPhone, слабкою стороною смартфонів компанії з Купертіно є акумулятор

В ході тесту автономності iPhone 8 Plus було виявлено, що хоча новий смартфон отримав зменшену в порівнянні з попередниками батарею, він є найбільш автономним iPhone з усіх, що надійшли в продаж.

Безсумнівно, частково це пов'язано з новим чіпсетом Apple A11 Bionic, який не тільки надзвичайно потужний, але і побудований на 10-нм процессорном вузлі, який витрачає значно менше енергії під час виконання рутинних завдань, ІТВ той же час здатний показати неймовірну продуктивність під час ігор або обчислень AR.

З огляду на, що дозвіл екрана, обсяг оперативної пам'яті і програмне забезпечення на iPhone 7 Plus та 8 Plus однакові, збільшення витривалості батареї може бути в основному пов'язано з управлінням потужністю обробки завдань.

Також iPhone 8 Plus добре себе показує в порівнянні з флагманами Android, проте, в цьому йому допомагає здатність екрану - Full HD, яке споживає значно менше енергії в порівнянні з QuadHD +.
Також iPhone 8 Plus добре себе показує в порівнянні з флагманами Android, проте, в цьому йому допомагає здатність екрану - Full HD, яке споживає значно менше енергії в порівнянні з QuadHD +
Що стосується часу зарядки, то iPhone 8 Plus можна зарядити на 50% за півгодини, але варто відзначити, що цього не можна домогтися за допомогою штатного дроти, тому для використання швидкої зарядки доведеться купити спеціальний кабель.

джерело: PhoneArena

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика