Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Тест і огляд: HTC Rhyme - з аксесуарами до перемоги? (Включаючи відео)

Смартфон Rhyme є сучасною моделлю HTC, яка орієнтована на прекрасну половину завдяки своєму дизайну Смартфон Rhyme є сучасною моделлю HTC, яка орієнтована на прекрасну половину завдяки своєму дизайну. Крім стандартної забарвлення ви можете придбати рожевий телефон, та й аксесуарів пропонується чимало. У комплекті поставки ви отримаєте док-станцію і "кубик оповіщення", що вельми непогано для телефону. Але додатково ви можете придбати гарнітуру Bluetooth, систему handsfree для автомобіля або навіть спортивний браслет. Слід зазначити, що з цим смартфоном HTC націлилася нема на максимальну продуктивність або інші рекордні показники, а на зручний і багатий набір аксесуарів, здатних значно поліпшити відчуття від роботи з телефоном. У нашій статті ми розглянемо, наскільки добре компанії вдалося досягти задуманого.

Відеоогляд HTC Rhyme

Нове: На жаль, фотографії та текстові описи не можуть повністю розкрити деталі роботи з телефоном. Тому ми наведемо відеоролики Full-HD, які наочно демонструють особливості інтерфейсу, додатків і телефону в цілому. Також ви можете подивитися відеоролик на hardwareclips.de і на каналі YouTube .

Наша версія телефону поставлялася в кремовою забарвленням самого апарату і аксесуарів. Якщо вас цікавить апаратна начинка, то нічого понад видатного ви не отримаєте: 1-ГГц одноядерний процесор, 768 Мбайт ОЗУ, 4 Гбайт вбудованої пам'яті, з якої користувачеві доступно тільки 1 Гбайт, слот micro-SD, порт док-станції і акумулятор на 1600 мА-ч, який покликаний живити телефон з 3,7-дюймовим екраном з роздільною здатністю 800 x 480 пікселів. В цілому, ми отримуємо типового "середнячка" з апаратного забезпечення, якого буде цілком достатньо для більшості користувачів. Разом з тим ціна близько 410 євро в Європі або 14 900 руб. в Росії не найдешевша, що явно пов'язано з набором додаткових аксесуарів.


Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика