Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


SwiftKey Swiftmoji - віртуальна клавіатура для iOS і Android з Інтелектуальне введення емодзі

Компанія SwiftKey випустила новий мобільний додаток під назвою Swiftmoji

Компанія SwiftKey випустила новий мобільний додаток під назвою Swiftmoji. Це віртуальна QWERTY-клавіатура для iOS і Android, орієнтована, як ви вже напевно здогадалися, на любителів все більш популярних смайликів Emoji.

Клавіатура використовує щось на кшталт движка інтелектуального введення для вибору підходящого в тому чи іншому контексті смайлика Emoji. Наприклад, згадавши щось, пов'язане з Мохаммедом Алі, можна отримати емодзі Greatest Of All Time (GOAT).

Як стверджується, додаток містить найновіші і найбільш популярні емодзі з усього світу, так що проблем з виразом потрібної емоції виникнути не повинно. Для користувачів, які часто використовують смайлики Emoji, воно може стати справжньою знахідкою, враховуючи, що число емодзі по всьому світу складає близько 6 млрд.

Зацікавлені можуть безкоштовно завантажити потрібну версію програми Swiftmoji ( iOS | Android ).

джерело: phonearena

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика