Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Швидко сідає батарея на андроїд?

 1. 1. Використовуйте чорні шпалери і тему для робочого столу
 2. 2. Функція Doze
 3. 3. Додаток Greenify
 4. 4. Встановіть необхідну яскравість екрану вручну
 5. 5. Зменшіть час очікування дисплея
 6. 6. Вимкніть енергоємні інтелектуальні функцій
 7. 7. Вимкніть вібрацію
 8. 8. Налаштуйте відображення повідомлень на заблокованому екрані
 9. 9. Використовуйте тільки оригінальні акумулятори
 10. 10. Встановіть розклад для різних режимів роботи
 11. 11. Не використовуйте всі можливості зв'язку 24/7
 12. 12. Позбавтеся від непотрібних віджетів
 13. 13. Обновляйте додатки вчасно
 14. 14. Вивчіть можливості свого смартфона
 15. 15. Користуйтеся стандартним режимом економії заряду
 16. 16. Не попадайтеся в пастку автосінхронізаціі
 17. 17. Забороніть додатків оновлюватися автоматично
 18. 18. Вимкніть голосовий пошук Google
 19. 19. Зверніть увагу на свого мобільного оператора
 20. 20. Боріться зі звичкою постійно дивитися в телефон

Заряд батареї не вічний і великі соковиті екрани AMOLED і LCD справно спустошують його іконку на дисплеї. На щастя, існує безліч хитрощів, щоб уповільнити цей процес і змусити Android працювати довше.

Велика частина смартфонів оснащена літій-іонним акумулятором. Вони не потребують повної розрядки і зарядки перед початком використання і часткова зарядка є для них нормою. Кращим варіантом під час використання смартфона є розрядка і зарядка батареї, скажімо 20-90% відповідно, ніж до межі.

Питання того, як правильно поводитися з акумулятором, щоб він прослужив довше, завжди є причиною бурхливих дебатів Питання того, як правильно поводитися з акумулятором, щоб він прослужив довше, завжди є причиною бурхливих дебатів. Які б методи не були запропоновані, завжди знайдуться користувачі, які скажуть, що від них ніякого толку. Тим не менш, ми пропонуємо розглянути деякі з них і, можливо, знайти для себе щось корисне.

1. Використовуйте чорні шпалери і тему для робочого столу

Якщо ваш смартфон має дисплей AMOLED (як більшість пристроїв Samsung), встановіть чорну або темну заставку екрана Якщо ваш смартфон має дисплей AMOLED (як більшість пристроїв Samsung), встановіть чорну або темну заставку екрана. AMOLED-дисплеї підсвічують тільки світлі пікселі. Чорні пікселі не світяться, тому чим їх більше, тим менше заряду витрачається на відображення заставки.

2. Функція Doze

З приходом Marshmallow володарі Android отримали нову технологію енергозбереження під назвою Doze, яка є одним з ключових нововведень Marshmallow З приходом Marshmallow володарі Android отримали нову технологію енергозбереження під назвою Doze, яка є одним з ключових нововведень Marshmallow. Вона включена за замовчуванням і якщо пристрій не використовується протягом тривалого часу, Doze переводить його в сплячий режим.
Це, наприклад, означає, що за ніч смартфон втратить лише 3-5% енергії, тоді як раніше витрата заряду становив приблизно чверть. Doze привласнює додатків різний пріоритет, дозволяючи або забороняючи повідомленнями і повідомленнями виводити пристрій із сплячого режиму. Крім того, компанія Sony заявила, що планує розширити Marshmallow своїм власним розширеним нічним режимом для серії Xperia.

3. Додаток Greenify

Greenify дійсно працює на відміну від безлічі інших додатків, які нібито економлять заряд батареї Greenify дійсно працює на відміну від безлічі інших додатків, які нібито економлять заряд батареї. Greenify дозволяє переводити окремі невикористовувані додатки в сплячий режим, запобігаючи їх роботу у фоновому режимі. Це звільняє системні ресурси і підвищує продуктивність батареї. Також це дуже корисний інструмент, який дозволяє бачити приховану роботу у фоновому режимі різних додатків, які можуть абсолютно не бути необхідними для користувача, і які можна відключити. Для роботи програми потрібні Root-права

завантажити Greenify

Com Oasisfeng Greenify (2.3 MiB, 360 downloads)

4. Встановіть необхідну яскравість екрану вручну

Не використовуйте автоматичне налаштування яскравості пристроєм протягом доби Не використовуйте автоматичне налаштування яскравості пристроєм протягом доби. Це може здатися корисним, але при включеній функції «Автоматичне регулювання яскравості» екран, як правило, завжди яскравіше, ніж це дійсно потрібно. На екран витрачається більша частина заряду батареї і така проста дія, як зниження яскравості, дійсно допоможе його заощадити.

5. Зменшіть час очікування дисплея

Встановіть таймаут дисплея до виключення на мінімальну кількість часу, який може бути практичним для вас Встановіть таймаут дисплея до виключення на мінімальну кількість часу, який може бути практичним для вас. Хвилинне очікування екрану витратить в чотири рази більше енергії, ніж 15 секунд.
За даними досліджень середній користувач заглядає в свій смартфон близько 150 разів на день. У цьому контексті час таймаута дисплея вже не здається такою незначною деталлю.

6. Вимкніть енергоємні інтелектуальні функцій

Розпізнавання жестів або смарт-прокрутка не є життєво необхідним функціоналом, без якого не можна обійтися Розпізнавання жестів або смарт-прокрутка не є життєво необхідним функціоналом, без якого не можна обійтися. Відключивши їх, ви позбавите акумулятор від цієї додаткового навантаження.

7. Вимкніть вібрацію

Вимкніть вібрацію, якщо тільки вона вам дійсно не потрібна Вимкніть вібрацію, якщо тільки вона вам дійсно не потрібна. Вібрація витрачає куди більше заряду, ніж звуковий сигнал, тому немає ніякого сенсу використовувати його як додатковий засіб оповіщення - батарея сяде набагато швидше. Така дрібниця як звук натискає клавішу також з'їдає заряд, будучи, до всього іншого, абсолютно марною функцією.

8. Налаштуйте відображення повідомлень на заблокованому екрані

З'являючись на екрані блокування, повідомлення можуть також допомогти вам заощадити час автономної роботи смартфона З'являючись на екрані блокування, повідомлення можуть також допомогти вам заощадити час автономної роботи смартфона. Це особливо корисно, якщо ви отримуєте багато повідомлень, які не передбачають обов'язкового дії і не вимагають включення екрану.

9. Використовуйте тільки оригінальні акумулятори

Або акумулятори перевірених сторонніх виробників Або акумулятори перевірених сторонніх виробників. Незначна економія на дешевій батареї може призвести до пошкодження смартфона, а ненадійність такого акумулятора можна навіть не говорити.

10. Встановіть розклад для різних режимів роботи

Сплячий режим, блокування підключення до Wi-Fi або включення авіарежіма (наприклад, на час сну), відключення вібрації і звукових сигналів на робочому місці - поєднання різних обмежень в певний час доби допоможе довше зберегти заряд батареї Сплячий режим, блокування підключення до Wi-Fi або включення авіарежіма (наприклад, на час сну), відключення вібрації і звукових сигналів на робочому місці - поєднання різних обмежень в певний час доби допоможе довше зберегти заряд батареї. Для створення подібних правил існують спеціальні додатки, наприклад - IFTTT, яке відмінно справляється з цим завданням.

11. Не використовуйте всі можливості зв'язку 24/7

Вимикайте GPS, Bluetooth, Wi-Fi і мобільний передачу даних, коли ви в них не потребуєте Вимикайте GPS, Bluetooth, Wi-Fi і мобільний передачу даних, коли ви в них не потребуєте. Включена геолокація дуже швидко витрачає заряд батареї. Перемикайтеся між Wi-Fi і мобільного передачею даних, в залежності від того, який зв'язок потрібна, не залишайте їх включеними постійно.

12. Позбавтеся від непотрібних віджетів

Погоду, Gmail, Twitter, Reddit і подібні сервіси Cовсем нескладно подивитися, зайшовши в відповідне додаток, ніж мати кілька постійно оновлюються віджетів, які витрачають заряд Погоду, Gmail, Twitter, Reddit і подібні сервіси Cовсем нескладно подивитися, зайшовши в відповідне додаток, ніж мати кілька постійно оновлюються віджетів, які витрачають заряд.

13. Обновляйте додатки вчасно

Розробники постійно оновлюють програми та чимала частина оптимізації завжди стосується енергозбереження Розробники постійно оновлюють програми та чимала частина оптимізації завжди стосується енергозбереження. Так само не варто забувати видаляти старі додатки, які ви більше не використовуєте, щоб вони не витрачали запас енергії в фоновому режимі.

14. Вивчіть можливості свого смартфона

У смартфонах HTC є Extreme Power Saving Mode, Samsung має Ultra Power Saving Mode, Sony - щадний режим STAMINA і так далі У смартфонах HTC є Extreme Power Saving Mode, Samsung має Ultra Power Saving Mode, Sony - щадний режим STAMINA і так далі. Вивчіть настройки і використовуйте максимальні можливості пристрою збільшити час його роботи.

15. Користуйтеся стандартним режимом економії заряду

Навіть якщо ваш телефон не має безлічі сучасних технологій енергозбереження, в ньому завжди є хоча б найпростіший режим економії заряду, про який багато хто забуває Навіть якщо ваш телефон не має безлічі сучасних технологій енергозбереження, в ньому завжди є хоча б найпростіший режим економії заряду, про який багато хто забуває.

16. Не попадайтеся в пастку автосінхронізаціі

Вимкніть автоматичну синхронізацію облікових записів Google, електронної пошти, Facebook і інших сервісів якщо не маєте потреби в оновленнях кожні 15 хвилин Вимкніть автоматичну синхронізацію облікових записів Google, електронної пошти, Facebook і інших сервісів якщо не маєте потреби в оновленнях кожні 15 хвилин. Якщо будь-які повідомлення необхідні вам постійно, їх синхронізацію в автоматичному режимі простіше налаштувати окремо.

17. Забороніть додатків оновлюватися автоматично

Якщо ви стурбовані збереженням терміну служби акумулятора, один з перших моментів, на який потрібно звернути увагу - це автоматичні оновлення, які додатки скачують без кінця і краю Якщо ви стурбовані збереженням терміну служби акумулятора, один з перших моментів, на який потрібно звернути увагу - це автоматичні оновлення, які додатки скачують без кінця і краю. За законом підлості це буде відбуватися саме тоді, коли заряд батареї закінчується.

18. Вимкніть голосовий пошук Google

Пошук Google є фантастично вдало реалізованою і часто дуже функціональною особливістю Пошук Google є фантастично вдало реалізованою і часто дуже функціональною особливістю. Проблема лише в тому, що він неабияк виснажує батарею, так як телефон постійно знаходиться в режимі «прослуховування». Так чи часто ви користуєтеся цією функцією, щоб вона була включена постійно?
В налаштуваннях Google у вашому телефоні легко відключити пошук, або зробити його доступним тільки з програми.

19. Зверніть увагу на свого мобільного оператора

Всі мобільні оператори розрізняються за такими параметрами як зона покриття Всі мобільні оператори розрізняються за такими параметрами як зона покриття. Операторів мобільного зв'язку не прийнято міняти, як рукавички, однак якщо ви задумаєтеся на цей рахунок, проведіть дослідження даного питання, перш ніж підключатися. Досить дізнатися у кого мобільного оператора найкраща зона покриття в вашому регіоні, адже чим слабкіша сигнал стільникового вишки тим частіше телефону доведеться його шукати.

20. Боріться зі звичкою постійно дивитися в телефон

Рада може здатися недоречним, але задумайтеся, чи дійсно вам потрібно перевіряти щось кожні п'ять хвилин Рада може здатися недоречним, але задумайтеся, чи дійсно вам потрібно перевіряти щось кожні п'ять хвилин? Нескінченне включення і виключення екрану не сприяє енергозбереженню, до всього іншого, в реальному світі часто є справи цікавіше!

Дивіться також

Так чи часто ви користуєтеся цією функцією, щоб вона була включена постійно?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика