Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Створення настановної USB-флеш з системою Windows 7

  1. Windows 7 доступна в широкому продажі
  2. XCOPY
  3. Windows 7 USB / DVD Download Tool
  4. висновок

Windows 7 доступна в широкому продажі

22 жовтня 2009 року надійшло в продаж нова операційна система від компанії Microsoft: Windows 7. У цей день величезна кількість людей писало в різних блогах про те, як сильно вони чекають відкриття магазинів, щоб купити коробку з новою системою. Фотографії черг, замітки про першому покупцеві в Австралії, відео від інших щасливих покупців. Взаємні привітання в Твіттері та інших соціальних мережах. Загалом, сьогодні для багатьох було свято. Почасти це "свято" навіть нагадував Новий Рік. Але в якомусь роді, це навіть не Новий Рік, а Нова Ера. Настільки очікувана була ця дата - 22 жовтня.

На жаль, в Росії немає настільки розвиненої системи продажів настільних продуктів від Microsoft, як у багатьох західних країнах. У нас, фактично, є тільки 2 варіанти придбання Windows 7. Купівля або Retail або OEM версії. Хоча остання, як розумієте, взагалі не повинна продаватися кінцевому покупцеві, крім як в складі нового комп'ютера. Варіантів апгрейда для домашнього користувача в Росії для системи Windows 7 поки не передбачається (але це не означає, що їх не буде). В інших же країнах апгрейд-пакет - нормальне явище. Його можна купити у вигляді коробки в магазині, або ж завантажити у вигляді ISO-образу, при покупці в інтернет-магазині http://store.microsoft.com .

Але, одна справа, якщо покупець має стаціонарним комп'ютером або ноутбуком Але, одна справа, якщо покупець має стаціонарним комп'ютером або ноутбуком. В цьому випадку в комп'ютері, як правило, є пишучий DVD-привід. Записати ISO-образ на диск дуже легко. А як бути покупцеві, якщо він володіє тільки нетбуком? Нетбуки - пристрої, форм-фактор яких має на увазі підвищену портативність: їх вага, як правило, не перевищує півтора кілограма, а розмір екрану не більше 11 дюймів. Той, хто бачив нетбук наживо, погодиться зі мною, що пристрій читання DVD просто не поміститься в цьому маленькому комп'ютері. А навіть якщо б і помістилося, збільшило б вагу нетбука і, природно, його вартість, що зведе нанівець основні переваги нетбуків: мала вага і низьку вартість.

Вирішенням питання з установкою Windows 7 на пристрої без DVD-приводу є створення USB-диска з образом системи. Це може бути як USB-флеш, так і зовнішній USB-HDD. Єдина умова, розмір такого диска повинен бути не менше, ніж розмір образу установочного диска. З огляду на, що розмір файлу-образу версії Ultimate x86 становить приблизно 2,3Гб, а такого ж диска, але для x64 систем - 3 Гб, для вирішення питання досить мати USB-флеш розміром в 4 Гб.

Я розповім про два способи підготовки завантажувальної флешки.

XCOPY

Для реалізації цього способу все ж знадобиться DVD-привід. Я припускаю, що у власника нетбука є друзі і знайомі - власники комп'ютерів з друкарськими приводами, які погодяться допомогти із записом диска з файлу-образу. Або ж відразу приступити до створення завантажувальної флешки, якщо система була куплена у вигляді "коробки".

Також, для файлу-образу можна використовувати програму, що створює віртуальний DVD-привід в системі.

Спочатку нам треба підготувати флешку за допомогою консольної утиліти diskpart. Для її виконання нам знадобиться запустити командну консоль з правами Адміністратора. Вставте флеш-диск в комп'ютер.

Далі в командному рядку слід виконати введення наступних команд:

C: \ diskpart // запуск утиліти diskpart

DISKPART> list disk // перегляд списку дисків.

DISKPART> select disk # // вибір флешки, # - номер диска зі списку

DISKPART> clean // очищення диска

DISKPART> create partition primary // створення розділу на диску

DISKPART> active // ​​призначення розділу активним

DISKPART> format fs = ntfs quick // форматування диска

DISKPART> assign // призначення диска в системі, присвоєння імені диска

DISKPART> exit // вихід з контексту утиліти diskpart

C: \

збільшити малюнок
збільшити малюнок

Малюнок 1. Робота утиліти diskpart. USB-флеш під номером 2.

Чи не закривайте командну консоль, вона нам ще знадобиться.

Після того, як флешка була підготовлена ​​для запису даних з інсталяційного диска, настав час приступати безпосередньо до копіювання. Вставте диск в DVD-привід, або змонтуйте файл-образ диска у віртуальний DVD-привід.

В консолі введіть команду

xcopy e: \ *. * / s / e / f / ig:

У даній команді: e: - DVD-привід, g: - usb-флеш

Після введення команди почнеться копіювання даних з інсталяційного диска на флешку в тому ж вигляді як є на диску, тобто, з повним збереженням структури файлів і каталогів.

Після закінчення копіювання, можна витягти флешку з комп'ютера. Перед Вами повна копія установчого диска з системою Windows 7. Цей спосіб може застосовуватися і для підготовки установчої флешки з Windows Vista.

Windows 7 USB / DVD Download Tool

22 жовтня 2009 року, в день появи у продажу операційної системи Windows 7, сама компанія Microsoft, з огляду на досить не тривіальний спосіб установки операційної системи на пристрій, що не оснащене пристроєм читання DVD, випустила утиліту , Яка здатна в кілька натискань кнопки миші створити з файлу-образу установочного диска завантажувальний флешку. Саму утиліту можна скачати тут .

Ця програма називається Windows 7 USB / DVD Download Tool. Вона спочатку призначена саме для власників нетбуків, але, природно, скористатися нею може будь-яка людина. Головне, щоб у цієї людини була флешка і файл-образ інсталяційного диска. Крім флешки, утиліта може підготувати і завантажувальний DVD. Тобто це - універсальна утиліта для підготовки джерела установки операційної системи. Робота програми забезпечується на всіх актуальних на даний момент операційних системах від компанії Microsoft, а саме: Windows XP SP2 \ SP3, Windows Vista або Windows 7.

Після скачування утиліти, зробіть установку. Програма з'явиться в головному меню. Запустіть утиліту від імені Адміністратора.

Далі все відбувається дуже просто. 4 кроки:

1. Вибір файлу-образу для обробки. Натисніть Browse і знайдіть потрібний файл-образ. Для переходу на наступний крок, натисніть Next.

збільшити малюнок
збільшити малюнок

Малюнок 2. Вибір ISO- файлу.

2. Вибір безпосередньо пристрою, з якого буде створюватися завантажувальний джерело. Натисніть USB device або DVD, для вибору способу підготовки джерела установки: флешка або DVD, відповідно.

збільшити малюнок
збільшити малюнок

Малюнок 3. Вибір типу носія.

3. В залежності від обраного на кроці 2 варіанти, виберіть або потрібний USB-накопичувач (флешку) або DVD привід. Для початку створення джерела, натисніть Begin copying.

збільшити малюнок
збільшити малюнок

Малюнок 4. Вибір пристрою USB.

4. Залишилося тільки дочекатися закінчення процесу, в кінці якого Ви отримаєте повністю готовий джерело. Якщо вибиралася флешка, то результат буде абсолютно ідентичний результату з першого способу.

Якщо вибиралася флешка, то результат буде абсолютно ідентичний результату з першого способу

Малюнок 5. Створення завантажувальної флешки.

Кнопка Start over на кроках з 1 по 3 дозволяє скасувати вибраних дій і повернутися на крок 1.

висновок

Перший спосіб допоможе підготувати флешку, якщо в наявності є інсталяційний DVD, другий - дуже простий і не дасть можливості зробити помилку, наприклад, помилитися в номері диска, і, не помітивши цього, відформатувати інший диск з даними. Але він може працювати тільки з файлами образів.

Підготовка флешки займає близько 20-ти хвилин, але при цьому Ви отримаєте дуже корисний носій, який стане в нагоді не тільки для установки, але і для зберігання копії установчого DVD.

Залишається тільки включити в BIOS завантаження комп'ютера з USB-пристрою, вставити флешку, завантажитися з неї і .... почати процес установки.

А як бути покупцеві, якщо він володіє тільки нетбуком?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика