Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Стелс - Установка систем відеоспостереження, СКУД, сигналізацій в Калузі

  1. Установка систем безпеки - це дуже просто?
  2. Чудес не буває. Замовник завжди отримує те, за що заплатив.
  3. Хороші приклади поганої установки систем безпеки
  4. Чесний підхід і зважена ціна
  5. Приклади нашої роботи:

Ми знаємо, що знайти хорошого підрядника на будь-який вид робіт зараз важко. Ринок перенасичений непрофесіоналами в усіх сферах. А в технічно складних питаннях це проявляється особливо гостро.

Ми написали цілу статтю про те, як вибрати хорошого підрядника - "Вибір підрядника. Оцінка благонадійності" . Можливо вона буде корисною.

Установка систем безпеки - це дуже просто?

Існує думка, що системи безпеки досить проста річ. Безліч компаній з суміжним профілем (комп'ютерники, електрики, зв'язківці, будівельники, установники кондиціонерів і т.п.) раптово зайнялися установкою камер відеоспостереження, систем контролю доступу та охоронних сигналізацій.

"Ви вважаєте, що наймати на роботу професіонала занадто дорого? Подивимося, що ви скажете після того, як довірите роботу дилетанту."

ред Адер

На прикладі відеоспостереження, здавалося б, камера, джерело живлення, комп'ютер або відеореєстратор. Всього чотири кабелі для з'єднання їх між собою. Все це так, проте, як завжди: диявол крився в деталях. Зображення з відеокамер в простих випадках найімовірніше буде. Але, традиційно, відеокамери виявляються розміщені без урахування кутів огляду, ракурсів зйомки і деталізації зображення, необхідної для вирішення проблем. До цього всього можна додати соус у вигляді російського суворого клімату і приправити електромагнітними перешкодами, "якісними" китайськими безіменними камерами і криворукості установника. Отримаємо блюдо під назвою «кіт в мішку».

Нас часто просять допомогти зняти дані з відеореєстраторів після будь-якого події. Ось тільки поліція не знає, що з цими записами потім робити. Запис є, а толку немає. Низька якість зображення, мерехтіння вуличними ліхтарями, перестаралися з бажанням зняти всі "футбольне поле" однією відеокамерою, ну і банально - злодії зняті якісно, ​​але зі спини.

Чудес не буває. Замовник завжди отримує те, за що заплатив.

Ви азартна людина? Ви готові робити ставку на те, що буває дешево і якісно одночасно? На наш погляд таке трапляється, але дуже дуже рідко. Найчастіше Замовник оплачує роботи двічі, займаючись переробкою систем безпеки.

Швидкість монтажу, його якість і вартість вкрай рідко намагаються привести до рівноважного стану. Найчастіше зовнішні фактори, такі як обмеженість бюджету або терміни не дозволяють навіть в теорії зробити монтаж якісно. Замовники проводять аукціони і приходять до таких цін, що у добросовісних монтажників немає інших виходів, крім як перекладати на Замовника проблеми з якістю, повідомивши йому про це, або виходити з конкурсу.

Ми регулярно відмовляємося від таких проектів. "Сірі" монтажники відводять ціну в той діапазон, де неможливо зробити якісно, ​​а потім починають економити на всьому: на кабелі, на витратних матеріалах, на допоміжних кабеленесучих конструкціях і на часі, що відводиться на окремі операції. Результат такого "кроілова" ви можете побачити нижче.

Хороші приклади поганої установки систем безпеки

Нас часто запрошують ремонтувати такі "системи":

.

Лагодити ці "інсталяції" ми дуже не любимо. Поки ремонтуєш одне, відвалюється інше. Всі буквально розсипається в руках.

Чесний підхід і зважена ціна

Наші фахівці не намагаються економити на витратних матеріалах на шкоду надійності наших систем. Ми не скорочуємо свої витрати за рахунок грубого порушення техпроцесу, не робимо за годину то, на що потрібно витратити два. За рахунок збільшення собівартості втрачається частина наших потенційних клієнтів. Однак, ми свідомо йдемо на це, встановлюючи планку якості монтажу на рівень, при якому зберігається наша репутація надійного партнера .

Приклади нашої роботи:

.

Якщо Ви поділяєте наш підхід до монтажу - завжди раді допомогти з установкою систем безпеки в Калузі і Калузької області.

Неповний перелік пропонованих послуг з монтажу охоронного обладнання:

Установка систем безпеки - це дуже просто?
Установка систем безпеки - це дуже просто?
Quot;Ви вважаєте, що наймати на роботу професіонала занадто дорого?
Ви азартна людина?
Ви готові робити ставку на те, що буває дешево і якісно одночасно?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика