Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Статті про радіостанції - Яку радіостанцію взяти з собою в гори?


<< Назад

Критерій відбору радіостанцій для роботи в горах дуже вимогливий. В результаті, з усього різноманіття випускаються портативних трансиверів, підходять для цих цілей одиниці. Найбільш невідповідними можна вважати професійні радіостанції, так як в екстремальних умовах перепрограмувати радіостанцію без допомоги комп'ютера буде неможливо. А ось аматорські приймачі легко перебудовуються по діапазону. При цьому, бажано, що б аматорські радіостанції були виконані по військовому стандарту MIL-STD 810 і мали високу автономність в роботі, тобто не залежали від відсутності харчування для підзарядки акумуляторів. Це досягається наявністю батарейних відсіків без перетворення напруги. Наприклад, якщо кількість елементів, що вставляються в ній відповідає повній напрузі харчування штатного акумулятора, то такий батарейний відсік сам не споживає енергії, а всю потужність віддає радіостанції.

Основна вимога до радіостанцій - їх надійність. Під надійністю ми розуміємо повну влагозащищенность і хоча б часткову водонепроникність, здатність працювати в різних кліматичних умовах. Слід пам'ятати, що мініатюрність радіостанції досягається за рахунок зниження вихідної потужності або інших експлуатаційних показників.

Вибір фірми-виробника слід шукати там, де випускається велика кількість моделей і проводиться їх оновлення кожні півроку-рік. Цим критеріям відповідає VERTEX STANDARD.
дати характеристику радіостанціям «VERTEX STANDARD» можна однією фразою - трансивери для широкого кола користувачів і широкого кола використання. Ємне визначення точно відображає всю продукцію відомого виробника. Випускник коледжу і коротковолновік Сако Хасегава включившись в розвиток однополосой телефонії зумів перенести ентузіазм радіоаматорства в прогресивні розробки як в області радіоаматорського обладнання, так і на ринку професійних засобів зв'язку. Створена ним фірма, майже за піввіковий ювілей, зросла в одну з найпотужніших компаній. Висока якість апаратури і оригінальні інженерні рішення стали візитною карткою «VERTEX STANDARD Co. Ltd » . Душа творця вкладена в розробку і конструювання апаратури помітно виділяє техніку фірми від виробів інших виробників. Але навіть у відомого виробника всього кілька моделей заслуговують на увагу.
Уявімо Вам деякі з них.


Особливу увагу своїм розміром залучають мініатюрні радіостанції YAESU VX-5R і YAESU VX-2R. Однак, досвід показує, що такі радіостанції краще використовувати, як допоміжні, тобто для зв'язку з групою, в силу їх низької автономності. Причому, VX-2R не має батарейного відсіку, що не дає можливість тривалого використання цієї рації без підзарядки акумулятора. Радіостанції VX-7R і VX-6R, при схожих характеристики, мають перевагу при використанні в тяжких кліматичних умовах, так як мають вологозахищений корпус.

У YAESU FT-60R відзначена висока автономність за рахунок поширеного формату акумулятора і батарейного відсіку без перетворювача. Корпус захищений від крапель роси, дощу і т.д. Механічне включення зменшує саморозряд акумулятора.

YAESU VX-110 за своїми експлуатаційними показниками наближається до FT-60R, але на відміну від представлених моделей є радіостанцією з одним діапазоном.
YAESU FT-817 - єдиний портативний КВ-УКВ приймач з вихідною потужністю 5 Вт, акумулятором і батарейним відсіком без перетворювача напруги. Ця радіостанція вважається найбільш оптимальною і підходить для походів і експедицій. Аналогічних трансиверів за своїми технічними характеристиками і експлуатаційними якостями у інших фірм виробників немає.

Аналізуючи експлуатаційні показники радіостанцій, зупиняємо свій вибір на трансиверах з механічним включенням або виконаних у водонепроникному корпусі: FT-60R, VX-110, VX-7R, VX-6R і, звичайно, FT-817. Конкретну модель Ви вибираєте самі виходячи з умов експлуатації.

Конкретну модель Ви вибираєте самі виходячи з умов експлуатації

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика