Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Способи як змусити батарею більше тримати заряд.

  1. 10 способів збільшення терміну роботи акумулятора

Тривала автономна робота смартфона в поході або туристичній поїздці забезпечується кількома способами. Серед них можна назвати вибір девайса з потужною батареєю, наявність другої АКБ, використання зовнішніх портативних зарядних пристроїв і Powerbank. Але навіть якщо у вас звичайний смартфон зі звичайним акумулятором і немає зовнішніх АКБ або ЗУ, цілком можна збільшити автономність шляхом оптимізації функцій самого комунікатора.

10 способів збільшення терміну роботи акумулятора

1. Знизити рівень яскравості, включити «сплячий режим».

Можливо, це найбільш підходящий метод заощадження заряду батареї, який однаково підходить будь-якому девайсу, обладнаному екраном. Встановіть яскравість екрану на 50% або менше, і ваш телефон буде повільніше розряджатися. Ви можете відрегулювати яскравість екрану, опустивши шторку повідомлень: це можна зробити провівши двома пальцями по екрану (іноді досить і одного). Відкриється статус бар і опція зміни яскравості, те ж саме ви можна зробити, пройшовши по директорії: «Налаштування» «Екран» Яскравість ». І поки ви перебуваєте там же, треба відключити «Автояскравість» (яка також називається «Адаптивна Яскравість» у свіжій версії Android 5.0 Lollipop).

Інша важлива опція в налаштуваннях дисплея - це те, що ви можете змінювати час «сплячого режиму» екрану. Тобто, то кількість часу, який екран буде проводити в режимі очікування ваших команд, перш ніж потьмяніти і через секунду вимкнутися. Зазвичай, за умовчанням це інтервал становить 30 секунд, але ми рекомендуємо знизити його (до 15 секунд або менше).

2. Виявити ненажерливість деяких додатків.

Призупинені додатки - це такі програми, які «згорнуті», але повністю не закриті, і вони можуть продовжувати споживати багато потужності без вашого відома. На щастя, у Android є вбудований монітор стану батареї. Зайдіть в «Налаштування» «Батарея» і ви зможете побачити, які програми виявляють найбільшу ненажерливість до харчування. Тепер ви точно знаєте, які програми краще уникати використовувати, якщо ви збираєтеся провести весь день поза домом. Хочеться відзначити що не всі програми "випалюють" батарею. Так, наприклад, додаток для запису дзвінків і телефонних розмов Аркайвер, тут про нього http://arkyver.com/ru/Android , Розроблений з урахуванням мінімального енергоспоживання.

3. Включити енергозберігаючий режим.

Не всі смартфони на системі Android мають функцію енергозбереження, але якщо ви є власником телефонів від Samsung, Sony, Motorol і HTC, то напевно вони володіють опцією включення цього режиму, і ви можете його запустити, коли заряд вашої батареї стрімко зменшується. У деяких телефонів на Android вирішимо збереження енергії може бути встановлений на автоматичний запуск, коли рівень заряду батареї опускається нижче певного відсотка.

Якщо ваш смартфон працює на Android 5.0 Lollipop. то там є вбудований енергозберігаючий режим, який здатний зберегти для вас більше 90 додаткових хвилин. У нього можна потрапити пройшовши в «Налаштування» «Батарея» «Збереження Батареї» (в швидкому меню - це права верхня іконка).

4. Вирубати NFC і Bluetooth.

Bluetooth, як правило, відключений за замовчуванням, але NFC може працювати. Ми налагодили роботу безлічі нових Android-смартфонів, виявивши, що єдина причина прихованої витоку енергії - це фонове функціонування NFC. За допомогою NFC смартфони під управлінням Android від одного дотику зв'язуються з об'єктами, як з Bluetooth - гарнітури та цифрові камери. Але так само як і Bluetooth включати цю опцію треба тільки тоді, коли вона необхідна. Деякі Android-смартфони мають спеціальний значок NFC на шторці повідомлень.
Якщо ж у вашого телефону він відсутній, ви можете включити або вимкнути NFC, пройшовши в «Налаштування» «Бездротові Мережі» «Технології NFC».

5. Використовувати темні «шпалери» на робочому столі.

Існують два основні типи дисплеїв у смартфонів: LCD (ЖК) і AMOLED. У рідкокристалічних дисплеях використовується система підсвічування, яка висвітлює кожен піксель на екрані. Однак, AMOLED-дисплеї створюються з пікселями, які самостійно випромінюють світло. Кожен піксель, купуючи той чи інший колір, світитися, і відповідно споживає енергію. А той піксель, який залишається чорним, не світитися і не харчується потужністю батареї. Якщо ваш телефон має екран AMOLED або SuperAMOLED (а, наприклад, більшість смартфонів від Samsung їм наділені), то ви можете встановити на робочий стіл темні шпалери або навіть чорні, щоб зробити ваш пристрій більш енергоефективним.

6. Вимкнути визначення місцезнаходження (GPS).

Багато додатків, наприклад, Google Maps, Swarm і Yelp використовують геолокацію, щоб надавати точні дані про місцезнаходження, але якщо ви рідко або помірно використовуйте програми з цією функцією, то буде дуже розумно залишати GPS неактивним. Деякі смартфони мають значок деактивації GPS - який також називається «локація» у Lollipop - в меню швидких налаштувань. Як би там не було, ви можете відключити передачу геоданих, пройшовши в «Налаштування» «Локація».

7. Вимкніть непотрібні функції.

Існують деякі відмінності в функціоналі різних гаджетів на системі Android. І якщо ваш девайс наділений такими дурними функціями, як «відстеження напрямку погляду» або «управління по повітрю», які, наприклад, є у Galaxy S4, то вперед! Саме час їх деактивувати.
Напевно ви так жодного разу ними і не скористайтеся, а вони будуть віднімати заряд акумулятора, перебуваючи у фоновому режимі. Зазвичай, опції їх включення і виключення знаходяться в налаштуваннях самих додатків.

8. Відключити вібрацію і необов'язкові звукові оповіщення.

Тактильний відгук, або вібрація, яка відбувається, коли ви взаємодійте з сенсорним дисплеєм смартфона - прекрасна. Я обожнюю тактильні відчуття від дотиків до девайсу, що створює вібраційну віддачу. Але за це задоволення доводиться платити відчутно зростаючим витратою заряду акумулятора.
Вимкніть вібрацію, пожирає енергію, зайшовши в Налаштування Звук і повідомлення Інші звуки. А там можна відключити «Вібрацію», і, звичайно ж, «Звук клавіш», «Звук натискання на екран», «Звук блокування екрана», «Тактильна» - відключивши це все, вам вдасться зберегти залишки заряду акумулятора в разі, наприклад , надзвичайної ситуації, коли смартфон того й гляди розрідити.

9. Установлюєте мінімальне число віджетів.

Віджети - це чудова можливість схопити всю важливу інформацію одним швидким поглядом на домашній екран або отримати зручний доступ до клавіш управління чимось на зразок музичного додатка. Але в ім'я благополуччя батареї відключіть віджети, які нечасто удостоюються вашої уваги. Ви можете усунути віджети довгим на них натисканням і утриманням, а потім перенесенням в «область видалення» (іноді вона виглядає, як символ сміттєвого кошика).

10. «Відрубайте» зайві ефекти анімації.

Чи відомо вам, що красиві ефекти анімації і витончені переходи споживають енергію в телефоні? Хороші новини: ви можете їх відключити і додати «життя» акумулятора, якщо активувати приховані настройки: «Для розробників». Дотримуйтесь в розділ «Налаштування» «Про телефоні», далі перейдіть до «Номер збірки» і натисніть тут 7 разів.

Поверніться, натиснувши кнопку «назад», і ви побачите розділ «Для розробників», який перш був відсутній. Зайшовши в нього, перегорніть нижче дійшовши до «Вікно: масштаб», «Швидкий перехід: масштаб» і «Швидкість анімації». Вимикайте ці три конфігурації і вуаля: акумулятор вашого смартфона почне трохи довше тримати заряд (і, можливо, телефон стане спритніше). До речі, може знадобитися перезавантаження, щоб ці зміни вступили в силу.

Олексій Старобогатов.

джерело: www.mobipukka.ru

- Увага! Перед покупкою товарів або послуг уважно читайте відгуки! - Виробники можуть змінювати їх без повідомлення! - Тому характеристики вірні на момент публікації матеріалу (див. Дату статті).

МИ ВКОНТАКТЕ:

Чи відомо вам, що красиві ефекти анімації і витончені переходи споживають енергію в телефоні?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика