Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Спліт-системи Волгоград (кондиціонери) купити!

  1. Доставка кондиціонера по м Волгоград БЕЗКОШТОВНО

Кондиціонери в місті Волгоград - продаж, установка, сервісне обслуговування і спліт системи. Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас по телефону або он-лайн консультанту на сайті, допоможуть зробити підбору обладнання. Новинки 2016 року.

Якщо ви бажаєте змінити якість своїх умов проживання, то ви потрапили за адресою. Адже найбільш якісна і недорога кліматична техніка представлена ​​в нашому інтернет-магазині. Широкий асортимент такого товару, як кондиціонер в Волгограді з різними функціональними можливостями, дизайном і незмінною надійністю пристрою порадують кожного потенційного клієнта. Адже знайти такі вигідні умови сьогодні не так вже й легко.

Тут все залежить тільки від вашого побажання. Буде це звичайний найпростіший кондиціонер в Волгограді або ж інноваційне рішення нового покоління, що має функцію очистки та зволоження повітря. Вибір залишається тільки за покупцем. Але важливо розуміти, що додаткові функціональні можливості кондиціонера - це не розкіш. Швидше за необхідність. Адже екологічна обстановка в місті бажає кращого. А тому необхідно хоча б вдома створити хороші умови і здоровий мікроклімат.

Адже тільки на ваші плечі лягає відповідальність за життя і здоров'я всіх членів сім'ї. І так прикро, коли в ваших можливостях щось поміняти в кращу сторону. Але цього не робиться! Будьте відповідальними і придбайте якісний кондиціонер в рідному Волгограді!

При необхідності, фахівці компанії "Рейгад" виїдуть до Вас для проведення необхідних замірів і підбору необхідної по потужності спліт системи. Після огляду приміщення, Ви отримаєте рекомендації по установці кондиціонера. Доставка і виїзд фахівця по Волгограду безкоштовно.

Кондиціонери в Волгограді: новинки сезону 2016 года!

Вибрати кондиціонер по площі кімнати:

до 20 кв.м. | до 2 5 кв.м. | до 35 кв.м. | до 45 кв.м. | до 50 кв.м. | до 65 кв.м.

Вибрати по марці кондиціонера (спліт - системи):

Daikin (Дайкин) , Mitsubish i (Мітсубісі) , Toshiba (Тошиба), General (Дженерал) , Shivaki (Шівака) , Hyundai (Хендай) , Royal Clima (Роял Клима) , LG (Лджі)

Якщо Вас цікавить кондиціонування квартири або офісу, ви можете зателефонувати нашому оперетор по тел. 8-800-775-75-28 і ми професійно проконсультуємо Вас, а то яку Ви вирішите купити спліт-систему вибір кондиціонера за Вами: найсучаснішу, з великим вибором функцій і можливостей мульти спліт-систему або бюджетний кондиціонер, Ви можете не сумніватися в тому, що придбана техніка Вами буде відповідати всім вимогам необхідним для виконання кондиціонування квартири або офісу. Наша компанія є дилером: General (Дженерал), Toshiba (Тошиба), Mitsubishi (Міцубісі), Daikin (Дайкин), Shivaki (Шівака), Royal Clima (Роял Клима), Hyundai (Хендай), LG (Лджі), Panasonic (Панасонік ), Carrier (Каріер) і це дозволяє нам своєчасно і якісно обслуговувати встановлену нами кліматичну техніку в місті Волгоград. На нашому складі є великий запас необхідні запасні частини для ремонту і сервісу кондиціонерів, в нестандартних випадках ми маємо можливість замовити запасні частини для ремонту кондиціонерів в місті Волгоград в найкоротші терміни.

Установка монтаж кондиціонера в Волгограді займає від 2 до 5 годин, все залежить від специфіки монтажу кондиціонера. Вартість установки кондиціонера в Волгограді можете уточнити тут ...

Доставка кондиціонера по м Волгоград БЕЗКОШТОВНО

Якщо Вам зручніше забрати кондиціонер самостійно, отримати його ви можете за адресою:

м Волгоград, вул. Землячки, 16

Години роботи: будні з 09-00 до 20-00, субота з 10-00 до 16-00.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика