Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Сонячна батарея для ноутбука - купити за найкращою ціною в Солнечние.РУ

  1. Можливо, Вам також знадобляться:

Модель: SA-15

Код товару: 0800120

Сонячна батарея для ноутбука призначена для автономного живлення ноутбуків, нетбуків або планшетів з напругою живлення 5/12/16/19 Вольт. Крім того, завдяки наявності 2-х виходів USB і виходу 12 Вольт з гніздом прикурювача, за допомогою цього готового комплекту туристи можуть заряджати в поході будь-які телефони, навігатори, фотоапарати, відеокамери та іншу техніку.

Зарядний пристрій на сонячній батареї SA-15 складається з сонячної панелі потужністю 15 Вт CHN15-36M , Спеціального адаптера і літій-полімерного акумулятора 15000 мАг ReVolter з виходами 5, 12, 16 і 19 Вольт.

Сучасні ноутбуки при роботі в офісних додатках або в Інтернеті споживають невелику кількість енергії (близько 10-15 Вт), так що в сонячну погоду потужності сонячної батареї буде достатньо для постійної роботи ноутбука. При необхідності, ми можемо збільшити потужність сонячної батареї в цьому комплекті, замінивши її на більш потужну ( 20 Вт або 30 Вт ). Використання більш потужної сонячної батареї дозволить збільшити одержуване кількість енергії в хмарну погоду.

Завдяки використанню літій-полімерних акумуляторів цей комплект має малу вагу і може бути використаний туристами в походах або просто на природі. У комплекті йдуть перехідники USB, mini-USB, micro-USB, Iphone і різні перехідники для живлення ноутбуків.

ReVolter крім зарядки від сонячної батареї, також може бути заряджаючи від мережі 220 Вольт або від автомобільного прикурювача 12 Вольт (адаптери на 12 і на 220 Вольт йдуть в комплекті пристрою). Пристрій володіє дисплеєм, вбудованим захистом від перевантажень по виходах, від перезарядження і глибокого розряду.

Максимальна потужність сонячної панелі, Вт: 15 Напруга на виходах блоку ReVolter, В: 5/12/16/19 Максимальний струм по виходу USB 5 Вольт, А: 2 Максимальний струм по виходу 12 Вольт, А: 3,5 Максимальний струм по виходу 16 Вольт, А: 3,5 Максимальний струм по виходу 19 Вольт, А: 3,5 Тип акумуляторів : Li-Pol Сумарна ємність елементів по 3,7 Вольта, мА * г: 15000 Тривалість повного заряду в сонячну погоду, годин: 5 Розміри сонячного модуля, мм .: 435 x 290 x 17 (товщина 25 мм в місці распаєчної коробки) Розміри чохла Revolter з усіма адаптерами і перехідниками, мм: 240 x 190 x 55 Вага, кг: 2.0 Температура експлуатації: від -30 ° C до + 60 ° C Вологість (без конденсату): 10 ... 90%

Можливо, Вам також знадобляться:

Ваші питання та відгуки:

Використовуючи цю форму, Ви можете відправити Ваша думка про цей товар, повідомити про неточності в описі або задати нам питання. Перед тим, як поставити запитання, подивіться наш форум . Можливо, там вже є відповідь.

Купивши сонячне зарядний пристрій, Ви зможете зарядити свій ноутбук в будь-якому місці!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика