Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Соціальна мережа для фермерів з'явилася в Аргентині

Незвичайна соціальна мережа з'явилася в Аргентині, повідомляє ІТАР-ТАСС . Вона орієнтована на фермерів, тому користувачам ресурсу пропонується завантажувати на свої сторінки не фотографії друзів і родичів, а зображення улюблених корів і соєвих плантацій. Користувачі також можуть натиснути кнопку "Мені подобається" під картинкою останньої моделі трактора. Незвичайна соціальна мережа з'явилася в Аргентині, повідомляє   ІТАР-ТАСС

Читайте: Пішов з життя 22-річний співзасновник "анти-Facebook"

Назва сайту ( "Соябук" ) Перекладається як "соєва книга". Його автор - 31-річний юрист Марія Торрубіано. Ідея про створення проекту прийшла до нього не випадково, адже Аргентина є одним з найбільших експортерів сільськогосподарської продукції, в тому числі сої. Крім цього, жителі країни вважаються активними користувачами соцмереж.

"Мене дуже вразило, коли одного разу я побачив фермера на тракторі з нетбуком і медіаплеєром" ай Під ". Він засіває поле і одночасно залишався підключеним до соціальної мережі і слухав музику, яку скачав з Інтернету", - розповів Торрубіано, передає "Капітал країни" .

Читайте також: Письменник Рушді відвоював у соціальній мережі своє ім'я

Він додав, що "Соябук" повинен стати місцем спілкування для аграріїв всієї Аргентини. Завдяки проекту вони зможуть обмінюватися думками і цікавить їх інформацією. Зараз на ресурсі є тисяча користувачів, але Торрубіано вірить, що скоро їх число досягне десяти тисяч.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика