Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Що краще: планшет або нетбук? Вибираємо правильно!

 1. У чому ж різниця між планшетом і нетбуком?
 2. Вибір за вами!

У наш час сучасних, високих технологій, розмір вже не чого не означає. Адже раніше високою потужністю відрізнявся тільки настільний комп'ютер, а все більш-менш компактні девайси навіть близько не могли підібратися по характеристикам до своїх старших братів. Але а зараз ми живемо в еру компактних (мобільних) пристроїв, які можна взяти з собою в дорогу і які практично не відрізняються за потужністю від настільних комп'ютерів.

Зараз основними вимогами сучасного комп'ютера , Є компактність і потужність. І таким вимогам відповідають ноутбуки, планшети, нетбуки і смартфони. У кожної людини свої вимоги до пристрою, який він хоче купити. Кому-то потрібен швидкий доступ до інтернету, хтось використовує портативний комп'ютер як мультимедіа пристрій, за допомогою якого можна дивитися фільми, грати в ігри в будь-якому місці (літаку, поїзді, автобусі, вдома і на відпочинку), а хтось потребує в потужному і портативному інструменті для роботи.
У наш час сучасних, високих технологій, розмір вже не чого не означає

У чому ж різниця між планшетом і нетбуком?

Якщо з ноутбуками і смартфонами все ясно, то вибір між планшетом і нетбуком стає дилемою. Адже ці два пристрої володіють фактично однаковими характеристиками (портативність, продуктивність і ціна).

Планшети й нетбуки - це два різних класу пристроїв і тому зробити вибір на користь одного з двох девайсів, дуже складне завдання. Так як кожен з них націлений на виконання своїх завдань. Але одночасно ці пристрої мають і низку схожих функцій, які зближують планшети й нетбуки. Взагалі, якщо говорити прямо, планшет - це як великий смартфон, а нетбук - це маленький ноутбук. Різницю бачите самі. Але все одно, кожне з цих пристроїв знаходить свого покупця.

З перерахованого вище можна зробити наступний висновок, що нетбуки і планшети - це два різних по своєму класу пристрою, але в той же час вони багато в чому схожі між собою.

Давайте розглянемо основні відмінності і схожість між нетбуком і планшетом:

 • 1. Операційна система.
  Ці два пристрої працюють на різних ОС, що впливає на відмінність програмного забезпечення. Зараз більшість нетбуків побудовані на основі операційної системою Windows, а планшети в свою чергу, працюють на системі Android і iOS. Різниця полягає в тому, що програмне забезпечення для Windows більш поширене і функціональніша ніж для ОС на планшетах.
 • 2. Обладнання.
  У планшетів відсутня фізична клавіатура, вони тільки мають клавіатуру віртуальну . На відміну від планшетів, сучасні нетбуки оснащені двома видами клавіатури: віртуальної і фізичної. У цьому є свої переваги і недоліки. Так, віртуальна клавіатура робить планшети більш компактними і легкими, ніж нетбуки, але ускладнює процедуру введення інформації. А наявність фізичної клавіатури забезпечує зручність в наборі тексту, а недоліком наявності такої клавіатури є, що логічно, габарити.
 • 3. Пам'ять.
  У планшетах переважно використовується вбудована пам'ять. Плюс такої пам'яті в швидкості роботи і в меншій схильності до фізичних пошкоджень. Недолік один - дуже маленький обсяг інформації 16 Гб. Добре хоча б, що пам'ять планшета можна розширити за допомогою флешки (До 64 Гб). А ось нетбуки мають набагато більше дискового простору. Як правило, ці пристрої випускаються з вінчестером від 250 Гб, що набагато більше, ніж в планшеті.
 • 4. Апаратна частина.
  Всі нетбуки оснащені більш потужним процесором , відеокартою і великою кількістю оперативної пам'яті , Ніж планшети, тому що перші оснащені більш ресурсномісткої операційною системою. Але між цим варто відзначити, що мобільні операційні системи набагато менш вимогливі і тим самим швидкість роботи обох пристроїв кардинально не відрізняється.
 • 5. Ціна.
  В першу чергу ціна залежить від виробника і функціоналу самої продукції. Але, якщо говорити про одне ціновому сегменті, то вартість нетбуків нижче, ніж планшетів. Це все через те, що планшети на відміну від нетбуків з'явилися на ринку набагато пізніше і вони більш технологічні.

Вибір за вами!

Отже, з відмінностями між цими девайсами все ясно і тепер виходячи з цього всього, кожен вибирає те, що йому потрібно. Якщо ви вибираєте пристрій, який буде вам служити для роботи (робота з файлами, текстом, офісними програмами, електронною поштою, спілкування в соціальних мережах), то тоді вам краще вибрати в якості помічника нетбук. Даний тип пристрою ідеально підійде для навчання студентам і школярам, ​​для роботи офісним менеджерам і так далі. Коротше кажучи, це робоча конячка потужне і надійне пристрій для роботи і навчання.

Якщо ви потребуєте в компактному пристрої, який буде використовуватися для виходу в інтернет і розваг, яке ви хочете мати завжди під рукою, любите грати у відеоігри на хорошому екрані і дивитися фільми в дорозі і вашими критеріями є портативність, то тоді сміливо вибирайте планшет.

Рішення щодо вибору що купити планшет або нетбук залишається за вами, але тепер ви зможете зробити це усвідомлено і правильно, успіхів!

У чому ж різниця між планшетом і нетбуком?
У чому ж різниця між планшетом і нетбуком?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика