Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Що робити якщо Android не входить в режимі Recovery (не завантажується)

  1. Чому телефон Android не входить в Recovery
  2. Що робити, якщо не включається Recovery

Додаток Recovery для Android створено для резервного копіювання, заміни, модифікації і відновлення прошивки і даних смартфона, включення безпечного режиму. Існують "кастомниє" варіанти цієї програми, функціонал яких набагато ширше. Практично на всіх телефонах стоїть те чи інше варіація цього ПО, що полегшує життя просунутого користувача. Але іноді ОС Android не завантажується в "рекавери".

Щоб усунути проблему, необхідно розібратися в її причинах.

Увага. Стаття носить інформаційний характер і ми не несемо відповідальності за ваші дії. Звертайтеся по допомогу в сервісний центр.

Наші адреси:

Санкт-Петербург

  • Заміський пр-т, буд.2, ст.м. "Володимирська" / "Достоєвська", (поверх 3. Код домофона 17В). Тел .: +7 (812) 958-08-57 та +7 (911) 972-89-99
  • Коломяжскій пр-т 15, корп. 2, ст.м. "Піонерська" (вхід з боку пр. Випробувачів). Тел .: +7 (812) 980-30-71 та +7 (953) 160-30-71
  • Ліговський, 117, ст.м. "Ліговський проспект". Тел .: +7 (812) 903-64-62

Чому телефон Android не входить в Recovery

Буває два види ситуацій, коли програма відновлення недоступна:

  • телефон включається, але увійти в "рекавери" не виходить;
  • телефон не включається і не заходить в "рекавери".

У першому випадку можливий збій роботи ПО, непрацюючі кнопки телефону або неправильні дії при спробі увійти в Recovery.

У другому випадку причина криється в розрядженою батареї (що легко прояснити, поставивши смартфон на зарядку) або в непрацездатності "заліза" або прошивки телефону.

Найчастіше проблему можна вирішити, не вдаючись до дорогого ремонту.

Що робити, якщо не включається Recovery

1. Найпоширеніша причина, по якій власник смартфона на "Андроїд" не може потрапити в "рекавери" - неправильні дії для запуску цього режиму. Порядок дій для телефонів різних виробників відрізняється. Для переходу в режим відновлення використовуються різні поєднання натискань гучності, харчування і повернетеся до головного вікна. Варіантів поєднань багато і заплутатися в них досить легко. Тому при неможливості увійти в "рекавери" перевірте, яке поєднання кнопок викликає даний режим.

2. Якщо ви впевнені, що робите все правильно, переконайтеся в працездатності кнопок. Перевірити їх роботу можна при завантаженому телефоні.

3. Спробуйте запустити Recovery з консолі, підключивши телефон до ПК і використовуючи програму Adb Run. Щоб вона працювала, на смартфоні повинна бути включена налагодження по USB.

Інший варіант - встановити на ПК android SDK, підключити андроїд-пристрій, перейти в папку Fastboot і відкрити вікно команд на комп'ютері. Команда "adb reboot recovery" повинна запустити шуканий режим.

4. Запустіть "рекавери" за допомогою встановленого на смартфон програми "Термінал", доступного в Google Play. Щоб перевантажити телефон в режимі відновлення необхідно запустити "Термінал" і послідовно ввести команди "su" і "reboot recovery". Телефон перевантажиться в режимі відновлення. Замість цієї програми можна використовувати додаток Quick Boot, яке дозволяє добитися аналогічного результату.

5. Якщо "рекавери" програмним способом не викликається, причини можуть бути в пошкодженні консолі відновлення внаслідок невдалої прошивки або інших дій користувача. Потрібно заново встановити Recovery на телефон, використовуючи одну з наступних програм:

  • TWRP Manager;
  • ROM Manager;
  • ROM Installer.

Ці програми можуть самостійно відновити консолі відновлення більшості телефонів.

Після цього функція Recovery повинна запрацювати.

6. Що робити, якщо не включається ні сам телефон (планшет), ні режим "рекавери"?

Переконайтеся, що причина не в розрядженою або пошкодженої АКБ гаджета. Підключіть зарядний пристрій, почекайте хвилин п'ять і спробуйте знову включити гаджет. Якщо Ваш пристрій не включилося, проблема в несправному електронної частини або в збої роботи ПО. У першому випадку потрібно виконати сервісний центр, так як без спеціального обладнання самостійно локалізувати і усунути поломку дисплея, материнської плати або іншого компонента пристрою неможливо.

Залишається лише спробувати виконати перепрошивання гаджета, використовуючи програму Flash Tool. З інструкцією по роботі з нею можна ознайомитися на офіційному сайті програми або на численних сайтах і форумах, присвячених прошивці android-пристроїв. Можливо, доведеться додатково завантажити драйвера, щоб комп'ютер міг телефон або планшет при підключенні.

Якщо ж гаджет не включається і при підключенні до ПК Windows "не бачить" підключеного пристрою, перепрошити його не вийде. Залишається звернутися до фахівців сервісного центру.

Читайте ще Телефон Android не бачить СІМ карту

← Всі статті 6. Що робити, якщо не включається ні сам телефон (планшет), ні режим "рекавери"?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика