Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Що робити, якщо телефон впав у воду? Ремонт телефону після води

 1. Несправності при попаданні води на телефон
 2. Що робити, якщо телефон впав у воду?
 3. Залежно від ситуації, що склалася наші фахівці надають такі послуги:

Безкоштовна діагностика  Безкоштовний виїзд майстра і доставка в сервіс  Гарантія на запчастини і послуги  Повний комплект документів  Місяць безкоштовного техпідтримки  Мобільний телефон - це практична, функціональна і зручна річ

 • Безкоштовна діагностика
 • Безкоштовний виїзд майстра і доставка в сервіс
 • Гарантія на запчастини і послуги
 • Повний комплект документів
 • Місяць безкоштовного техпідтримки

Мобільний телефон - це практична, функціональна і зручна річ. Але, як і вся електроніка, цей пристрій вимагає особливих правил поводження, в тому числі і уникнення апаратом контакту з вологою. Наша компанія надає послуги з ремонту утоплених телефонів і їх відновленню після того, як ці пристрої ненавмисно «викупали».

Найменування послуги Ціна, руб. Діагностика Виїзд на будинок в межах КАД Безкоштовно Діагностика Безкоштовно Доставка пристрою в сервіс Безкоштовно Навчання і консультування 800 Механічний ремонт Заміна екрану апарату 500-1500 Заміна динаміка / мікрофону / вібродзвоника / камери і т.п. 500-1500 Заміна корпусних деталей 500-1000 Заміна роз'ємів 1000 Заміна тачскрін апарату 1000-2000 Заміна шлейфів 500-1000 Заміна джойстиків 500-1000 Заміна / ремонт клавіатури 500-1000 Повна заміна корпусу 500-1500 Електро-механічний ремонт Пайка BGA мікросхем, ремонт контролерів 1500-3000 ремонт ланцюга харчування 1000 ремонт / заміна радіоелементів 1000-1500 Чистка після попадання вологи 1000 Програмний ремонт Аварійна установка системного ПО 1500-2500 Разлочка, разблокіровака апарату 1500 Русифікація системного ПО 800 установка додаткового ПО 150 установка / оновлення системного Про 1000

Дивитися всі ціни

Несправності при попаданні води на телефон

Безпосередньо сама вода не завдає шкоди смартфону, як би дивно це не звучало. До поломки призводить поєднання води та акумулятора телефону, оскільки саме таке поєднання компонентів призводить до електрохімічної корозії плати пристрою. Простіше кажучи, саме через взаємодію акумулятора Вашого телефону з водою починається процес іржавіння всіх його елементів, вони не тільки виходять з ладу, а й починають гнити, розкладатися і безповоротно псуватися.

Спочатку виробники передбачають контакт мобільного телефону з вологою, але цим не варто зловживати. Одна справа - проводити час з друзями в лазні (і то це негативно позначається на стані телефону, прийміть це до відома), а інше - плавати з телефоном у ванні, басейні або водоймі. Той шар захисного лаку, який розробники наносять на плату в уникнення корозії, ніяк не врятує телефон від прямого попадання води під корпус пристрою.

Що робити, якщо телефон впав у воду?

Якщо вже так сталося, що ви втопили телефон, апарат намок, і Ви не знаєте що робити, то слід спочатку приготуватися до найгірших наслідків. Багато що залежить від того, які дії були Вами зроблені після занурення мобільного телефону в рідину.

Запам'ятайте, що при попаданні води на телефон необхідно:

 • Терміново витягти акумулятор з смартфона
 • Як можна швидше доставити апарат в наш сервісний центр, де пристрій пройде ретельну діагностику, і фахівці з'ясують які шанси у телефону на подальше повноцінне функціонування.

Але бувають ситуації, коли у людини просто немає можливості швидко доставити втоплені пристрій до фахівців. В такому випадку необхідно постаратися максимально просушити пристрій, для чого можна навіть використовувати фен. Батарею слід покласти окремо в тепле сухе місце на кілька днів. Після того, як Ви переконаєтеся в тому, що всі складові пристрою повністю сухі і не містять вологи, то спробуйте зібрати і включити телефон. Якщо Вам пощастить - після цього апарат відновить свою повноцінну діяльність.

У будь-якому випадку, якщо телефон намок і не включається, особливо якщо це сенсорний телефон, потрібно просушка і чистка пристрою. Інакше, якщо не проводити такі процедури, Ви ризикуєте мати частково або повністю непрацездатним апаратом. Ремонт телефону після води - це складна трудомістка процедура, яка передбачає не тільки необхідні знання та досвід, а й підручні інструменти з матеріалами.

Залежно від ситуації, що склалася наші фахівці надають такі послуги:

 • Чистку мобільного пристрою після попадання всередину вологи. Інженери виробляють розбирання телефону, чистку пристрою в ультразвукової ванні, видалення слідів, залишених вологою, чистку плати мобільного телефону від корозії, повну сушку апарату, тестування акумулятора і мобільного телефону.
 • Пропайкой пошкоджених плат (проводиться в тому випадку, якщо тривалий час перебував у воді).
 • Ремонт ланцюга харчування і контролерів (в найскладніших випадках).

Навіть якщо телефон добре дає собі раду після попадання в нього вологи, краще показати апарат фахівцям сервісного центру, щоб вони провели діагностику. Досить часто проблеми від намокання смартфона проявляються не відразу, але їх можна запобігти, якщо заздалегідь виявити можливу несправність.

Що робити, якщо телефон впав у воду?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика