Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Що робити якщо планшет не включається і вібрує. Планшет не запускається: причини і їх рішення.

 1. Що робити, якщо пристрій не запускається
 2. Основні причини поломки
 3. Детальний опис проблем і рішень
 4. Пристрій не падало, чи не ударялося
 5. Чи включається, але зависає на завантаженні
 6. Чи не запускається планшетник, що робити
 7. механічна поломка
 8. Вихід з ладу електроніки
 9. Проблема з акумулятором або зарядкою
 10. Збій програмного забезпечення
 11. Не включається планшет, що робити?
 12. Планшет включається і відразу вимикається, що робити?
 13. Планшет не включається взагалі
 14. Планшет включається тільки наполовину
 15. Якщо з'явився лежачий Андроїд зі знаком оклику
 16. режим Fastboot

На сьогоднішній день планшети стали широко поширені в світі, ці компактні електронні пристрої набирають популярність завдяки стрімкому розвитку мікропроцесорних технологій, адже з кожним днем ​​розмір чіпа зменшується, а разом з цим підвищується якість дисплеїв, зростає обсяг пам'яті. Однак іноді трапляються такі вельми неприємні ситуації, коли планшетний пристрій виходить з ладу. Що робити, якщо не включається планшет?

Таке питання задає кожен, хто після натискання кнопки Power спостерігається не звичне вікно завантаження Android, а чорний екран.

Планшетник не запускається, що робити

Що робити, якщо пристрій не запускається

Отже, після звичного натискання кнопки включення, ви з подивом помічаєте, що ваш пристрій ніяк не реагує. Ви нервово повторюєте цю дію кілька разів, після чого у вас виникає логічне запитання: «І що тепер робити?».

Планшет не хоче завантажуватися


В першу чергу, не впадати в паніку. Більшість «планшетних» проблем в дійсності не є серйозними, і легко усуваються. Достатньо лише мати деякі знання про своє «електронному одному», і велика ймовірність того, що проблему ви усунете самостійно, навіть без необхідності звертатися до фахівця.

Основні причини поломки

Причини, в цілому, діляться на дві категорії:

 1. «Залізні»
 2. «Софтверні».

Суть першої причини непрацездатності девайса - це нездатність планшета включитися внаслідок пошкодження основних компонентів планшета: тонких кабелів, акумулятора, плати з процесором і ін.


«Залізо» планшета

Що стосується другої причини, то вона означає пошкодження ОС: це може бути невдале оновлення , Після якого ви, можливо, зі спокійною душею вимкнули планшетник і пішли спати. Однак з ранку виявили, що ваш пристрій більше не включається.

також іноді подібна проблема трапляється після установки нової програми , Яка вам, ймовірно, з самого початку здалася підозрілою, але ви все ж вирішили її встановлювати, незважаючи ні на що. І ось, ваш планшет більше не стартує. З цієї причини не рекомендується завантажувати Android-програми з підозрілих ресурсів. Вкрай бажано встановити антивірусну програму на ваш планшетник, і перевіряти все, що ви завантажуєте і інсталюєте.

Детальний опис проблем і рішень

Планшетник взагалі не запускається

Перш за все, вам слід згадати, чи давно ви підзаряджатися свій девайс. Іноді вся проблема полягає в банальній розрядці акумулятора. Користувач часом забуває зарядити пристрій, і воно розряджається на 100%. При цьому, якщо сталася насправді повна розрядка, то навіть якщо ви підключите пристрій до мережі, і спробуєте включити, воно не включиться відразу. Тут важливо розуміти, що, має пройти якийсь час (іноді аж до 10 хвилин), щоб батарея накопичила заряд (можливо, стався глибокий розряд).


потрібно заряд

Тільки після цього можете повторювати спробу запустити гаджет. В такому випадку також рекомендується, не виймаючи планшет з мережі, з інтервалом в одну хвилину натискати Power, і спостерігати за результатом.

Зверніть особливу увагу , Що спочатку вам необхідно переконатися в працездатності свого зарядного пристрою! Багато користувачів забувають врахувати той момент, що причина відмови запуску планшета криється в непрацюючому зарядному пристрої. перевірити зарядний пристрій можна на іншому планшеті (своєму, або попросити у знайомих).

Якщо пристрій як і раніше не включається, згадайте, не давали ви девайс своїй дитині. Потрібно розуміти, що такі пристрої вимагають особливої ​​дбайливості в зверненні, їх краще не довіряти маленьким дітям, адже вони можуть вдарити екраном про якийсь предмет. Якщо ж ви все-таки довірили планшет малюкові, то будьте готові до незапланованих витрат. Заміна дисплея, як правило, вкрай дорога послуга в ремонтних майстернях. Іноді фахівці навіть говорять, що розумніше буде викинути планшет з розбитим екраном, і купити новий (дисплей - найдорожча частина планшета!).


)

роздавлений екран

Як дізнатися, пошкоджений чи дисплей, або проблема в чомусь іншому? В першу чергу - видимі пошкодження . Тріщини, вм'ятини на матриці, різнокольорові розлучення у вигляді смуг або павутини (можуть бути видні лише при яскравому світлі). Якщо побачили таке - значить, екран доведеться міняти. Іноді пошкодження бувають і невидимими неозброєним оком, але картинка на дисплеї більше не відображається (горить лише лампа підсвічування).

Пристрій не падало, чи не ударялося

Можливо, ви скажете: «Я не давав планшетник дітям, і він не падав, проте, ніякої картинки на екрані немає». В такому випадку, можна зробити висновок, що вийшов з ладу відеоадаптер.


Це повинен робити фахівець

Якщо гарантія на планшетний пристрій збереглася, то не розбирайте його (інакше ви втратите гарантію). віднесіть його краще куди слід, і фахівці все зроблять за вас.

Чи включається, але зависає на завантаженні

Якщо при натисканні Power лампа підсвічування загоряється, дисплей видає звичну завантаження Android , Але далі завантаження справа не просувається, - то це може свідчити тільки про одне: стався програмний збій ! Це, як правило, є наслідком наступних факторів:

 1. Ви раніше інсталювали якісь програми, ігри, але вони встановилися не зовсім коректно, і привели до втрати працездатності системи.
 2. Ви завершили примусово системні процеси, які були необхідні для системи. Досить просто завершити системний процес через сторонні програми (не розуміючи при цьому, що ви робите), і ваша система приречена.

Що необхідно робити в такій ситуації? натискаємо кнопку Reset (Як правило, щоб її натиснути, потрібно для початку знайти що-небудь погостріше; для деяких моделей буває досить простий кулькової ручки , А для інших підійде тільки голка). Кнопка Reset являє собою зовсім невеликий отвір, під яким можна помітити металеву мембрану (кнопку). Вона реагує на натискання гострих предметів.


кнопка перезавантаження

Існує і ще один спосіб-спроба повернути планшет до життя.


Існує і ще один спосіб-спроба повернути планшет до життя

Меню відновлення

Отже, витягуємо SIM і флешку. Натискаємо клавіші Гучність + і Power, і утримуємо так протягом декількох секунд (10 сек. І більш). Відчувши вібрацію, далі ви помітите що з'явилося меню. Управління тут здійснюється виключно кнопками гучності / Power. Отже, вибираєте пункт «Settings», і потім: «Format System». Натискаємо «Wipe data / factory reset», і далі ваш пристрій піде на перезавантаження.


Повернення до заводських налаштувань

Цей метод називається Hard Reset, і після його завершення з пам'яті вашого пристрою будуть видалені всі дані і настройки.

Чи не запускається планшетник, що робити

Отже, раз ви тут, то у вас не включається планшет, а знайомих, які можуть вирішити цю проблему, немає або вони дуже зайняті. Більш того, ви явно намагалися вже з ним щось зробити і будемо плекати надії, що ситуацію ви не погіршили.
Причин, чому планшет не працює, досить багато, але при цьому не означає, що без спеціальних знань ви не можете провести мінімальну діагностику. Дуже навіть можете. А разом з цим ще й заощадити собі н-ну суму грошей, яку довелося б заплатити сервісного центру. Головне чітко і послідовно виконувати дії, які по черзі будуть відкидати різноманітні варіанти.

Залізо або софт?

Для початку нам потрібно зрозуміти, в чому спочатку криється проблема - в апаратної частини планшета або в програмної. Бо від цього залежить серйозність наших дій, та й взагалі відповідь на питання, чи зможемо ми самостійно його реанімувати.
• Крок 1. Дивимося пошкодження
Оглядаємо планшет на приклад механічних пошкоджень . Спробуйте згадати, чи могли ви його десь упустити або стукнути. Можливо, ви давали його комусь пограти або просто покористуватися. Як би ви не були впевнені, що людина звертався з ним акуратно, то все одно не варто довіряти. Багато банально бояться сказати.
Оглянувши планшет ми:
а) Виявили пошкодження. Навіть найменший відкол може стати ознакою падіння і як наслідок поломки. Буває, що на корпусі всього пару подряпин, а всередині щось взяло та й відвалилося. Радити вам розкривати планшет, шукати схеми і самим лагодити апаратну частину ніхто не буде. Хоча б тому, що в 90% випадків це призводить до ще серйозного пошкодження. Тому планшет потрібно нести по гарантії, або, якщо її термін вичерпався, в майстерню.
Ну а про варіант розбитого екрану говорити навіть якось безглуздо. Явно видно причину відсутності працездатності.
б) Чи не виявили пошкодження. чистенький хороший планшет , А кожну подряпину ми пам'ятаємо і це було давно. Значить переходимо до кроку 2.
• Крок 2. 101-я спроба включити
Намагаємося включити планшет. Так, ви вже намагалися його включити і він не включався - це ясно. Але зараз потрібно уважно дивитися, що відбувається, коли ми намагаємося його включити.

Можливі варіанти розвитку:
• Варіант 1. Планшет починає завантажуватися, але до кінця не включається.
• Варіант 2. Чи включається підсвічування або з'являються інші ознаки життя нашого девайса.
• Варіант 3. Ніяких ознак життя.


Ніяких ознак життя

Нижче розберемо ці два варіанти. Причому почнемо з останнього.

Варіант 2. Тільки підсвічування
У цьому варіанті все ще зберігається можливість апаратної поломки, але можливо, що справа просто в софт. Тому для початку ми виконуємо всі рекомендації по варіанту 1 і якщо нічого не допомогло - йдемо в сервіс.

Варіант 1. Завантажується, але не повністю
Насправді найпоширеніший варіант. Той час, коли на телефони та планшети складно було створити віруси, давно вже пройшли. Більш того, сьогодні операційна система на таких пристроях дуже складна і перешкоди в її роботі може створити абсолютно будь-яка нешкідлива програма. Ну і звичайно, ніхто не виключає варіанту, коли наш Андроїд глюкнула просто через неправильне виключення. Загалом, як ви розумієте, причин може бути величезна кількість , А нам зараз головне повернути наше пристрій до життя. Тому переходимо до наступного кроку.

Крок 3.5 Безпечний режим
Спробувати виконати цей крок можна в тому випадку, якщо наш пацієнт більше живий, ніж мертвий і просто дуже лага, не хоче довантажувати систему і взагалі істерить різними методами . Тому і виділяти його як окремий крок не особливо потрібно. Проте, пробуємо зайти в безпечний режим і відновити операційну систему. на різних версіях Android він включається по-різному, тому читайте про це в іншій статті.

Крок 4. Рестарт системи
Для початку вам доведеться змиритися з тим, що всі ваші дані і настройки втечуть. Точніше не всі, а ті які зберігаються в основній пам'яті планшета. Тому що привести пристрій до тями може рестарт системи або як його правильніше було б його назвати hard reset . Що б ви приблизно розуміли, що при цьому відбувається можна привести приклад. Hard reset - це приблизно те ж саме, що встановити заводську ОС на ноутбуці, яка зберігатися в окремому захищеному розділі жорстокого диска. Найчастіше він називається recovery.

Зробити цей самий hard reset можна зі спеціального меню, яке викликається певною комбінацією кнопок. Але як це зазвичай буває, комбінації кнопок на різних моделях різні, а тому ми наведемо найбільш часті. Не бійтеся перебрати всі варіанти. Гірше цим ви точно не зробите. Тільки не забудьте взяти з планшета карту пам'яті і сімку, і радиться виконувати всі дії з планшетом, підключеним до зарядки
Меню (це щось на зразок биоса на комп'ютері) викликається одночасним затисненням наступних кнопок:

1) Збільшення гучності, зменшення гучності, кнопка включення
2) Кнопка включення, кнопка повернення (Додому / Home), Збільшення гучності
3) Збільшення гучності, кнопка включення
4) Зменшення гучності, кнопка включення
5) Зменшення і збільшення гучності.
Затискайте секунд на 10 і спробуйте кожен варіант по кілька разів. З першого разу рідко коли виходить.
Якщо меню не зголосилося, але з'явилася картинка з падінням роботом можна радіти. Ви ще не перезавантажили, але вже напевно проблема в софті, а це можна вирішити.

Ми затискаємо кнопки по одному з вище зазначених варіантів і у нас:
а) З'являється меню. Тоді ми шукаємо настойки (Settings), там форматування системи (Format System) і рестарт Андроїда ( Reset Android ). Управління здійснюється кнопками регулювання гучності, а підтвердження - кнопкою включення.
б) Меню не виникає. Пробуємо ще раз, потім інші комбінації, а коли кількість спроб переходить розумна межа - несемо фахівця. Значить проблема серйозніша.
в) З'являється впав робот. Як вже говорилося, можете радіти. Затискаємо кнопку включення і вимикаємо планшет. Чекаємо хвилин 5 і пробуємо іншу комбінацію. Увага - після хард ресет все встановлені настройки і всі дані будуть видалені. Але ви отримаєте повністю робочий пристрій.

У разі якщо потрібну комбінацію знайти не виходить або hard reset не допоміг, переходимо до наступного кроку.

Отже, друзі, якщо ви читаєте цю статтю, то це означає, що Ви потрапили сюди, вбивши в адресний рядок пошуковий запит : «Що робити, якщо планшет не включається», хоча я належу до категорії людей, які написали б: «чому не включається планшет».

Але це все не важливо, перед нами проблема - не включається планшет. На столі лежить пристрій, який тепер годиться, хіба що, тільки ковбасу нарізати. Давайте подумаємо логічно, як включити планшет, якщо він не включається. На мій розум приходять такі причини цієї несправності:

 • механічна поломка
 • щось згоріло в таблетці
 • проблема з акумулятором
 • збій операційної системи (злетів андроїд) або глюканул інший софт

А тепер розберемо кожну причину окремо.

механічна поломка

Насамперед треба дізнатися, чи не падало чи пристрій. Наприклад, молодший брат, поки Ви не бачили, впустив вашу улюблену іграшку на підлогу. І якщо такий факт мав місце бути, то ясна річ, що планшет не включається після падіння. Також, у разі виявлення тріщин на екрані або пошкоджень на задній кришці, вм'ятин, відколів або просто подряпин, то зі 100% упевненістю можна сказати, що tablet літав. Загалом, якщо планшет впав і не включається, то цим фактом можна не дивуватися і вирішенням проблеми, скоріше за все, стане ремонт в сервісі, проте можна ще спробувати спробувати реанімувати гаджет самостійно.

Вихід з ладу електроніки

Гаджет такого рівня - це коробочка, напхана електронікою, яка може згоріти з різних причин. Стрибок напруги, підвищена вологість або просто шлюб можуть стати причиною виходу з ладу всього пристрою і такі проблеми вже вирішуються по гарантії. Бувають випадки, коли планшет включається, але не завантажується, або завантажується, але сенсорний екран не працює. В такому випадку скоріш за все причина в відео.

Проблема з акумулятором або зарядкою

Якщо планшет розрядився і не включається, то переживати не варто, а от у випадку, коли планшетник не включається і не заряджається або, скажімо, заряджається і не включається, то це може стати проблемою. Поломка акумулятора або зарядного пристрою досить часта причина несправності.

Збій програмного забезпечення

Якщо планшет не включається, то, можливо, зависла ОС або злетів завантажувач, а може просто глюканул якийсь софт. Насправді дана причина цілком невинна з усіх і будь-яка людина може вирішити цю проблему в домашніх умовах, не віддаючи пристрій в сервіс.

Не включається планшет, що робити?

Що ж нам робити, якщо не включається планшет на андроїд? Для вирішення цього завдання, ми склали алгоритм дій, як полагодити гаджет, якщо він не включається. У разі, коли після кожного виконаного пункту у Вас нічого не відбувається, переходите до наступного.

  • Поставте на зарядку спочатку в мережу на 10 хв, а при необхідності підключіть до комп'ютера за допомогою USB кабелю , Можливо, просто планшет не включається після повної розрядки . Якщо після зарядки не включається ніяк, то скоріш за все доведеться нести в сервіс. Якщо планшет заряджається, але не включається, то далі за алгоритмом йдемо.
  • Спробуйте затиснути кнопку включення на 10-20 сек, якщо не допомагає, то одночасно затисніть кнопку включення і кнопку підвищення гучності, аналогічно на пару десятків секунд.

Спробуйте затиснути кнопку включення на 10-20 сек, якщо не допомагає, то одночасно затисніть кнопку включення і кнопку підвищення гучності, аналогічно на пару десятків секунд

  • Якщо Ви дісталися до цього пункту, то ймовірна причина в програмному забезпеченні , Наприклад, після прошивки планшет не включається. Таке буває, що щось пішло не так і планшетник не включається після оновлення. В такому випадку Вам допоможе кнопка Reset. Про всяк випадок вийміть її пам'яті і SIM карту , якщо є. Далі, за допомогою гострого предмета натисніть кнопку Reset, в моєму випадку це треба робити так. У різних виробників скидання до заводських налаштувань здійснюється по-різному, рекомендую заздалегідь подивитися в Інтернеті як це робити конкретно на Вашій таблетці.

У  різних виробників  скидання до заводських налаштувань здійснюється по-різному, рекомендую заздалегідь подивитися в Інтернеті як це робити конкретно на Вашій таблетці

У разі, коли всі вище написані пункти ні до чого не привели, то рекомендуємо Вам спробувати знайти інструкцію по включенню саме вашому холодильнику. В іншому випадку краще звернутися до професіоналів, а саме нести пристрій в сервіс.

Планшет включається і відразу вимикається, що робити?

До нас в редакцію приходили листи з питанням: чому планшет сам вмикається і вимикається. дану проблему можна вирішити тими ж способами, а саме трьома способами. Перший - це скидання до заводських налаштувань з допомогою Reset або ХардРесет. Другим способом є перепрошивка таблет. Ну а третій, це вже, якщо не допомогли перші два, похід в сервісний центр разом з гаджетом.

 • носити його бажано в чохлі, який може вберегти від пошкоджень після падіння;
 • коли Ви бачите, що акумуляторна батарея розряджена менше 20%, ставити планшетний комп'ютер на зарядку і не допускати розряду нижче 10%;
 • не допускайте перегріву внутрішньої електроніки.

Що якщо не включається планшет

Так буває, що в процесі проходження ігор або роботи на планшеті, він перестає працювати і не включається. Основні причини умовно можна розділити на дві категорії: проблеми з залізом пристрої - це несправності батареї, що з'єднують кабелів, плати або якісь проблеми з софтом- несумісність програм, операційна система злетіла або неправильно встановлена ​​після процесу оновлення.

Давайте докладніше розглянемо окремі випадки несправностей планшета.

Абсолютно немає ознак життя
1. Найпростіша і банальна причина - це повністю розряджена батарея планшета. Щоб перевірити цю версію, включите його в мережу і почекайте мінімум 10-15 хвилин. Тільки після цього планшет зможе накопичити мінімальна кількість енергії для включення. Затисніть кнопку включення на корпусі пристрою, чекайте, коли загориться екран. Якщо екран включився, перевірте справність зарядного пристрою - візьміть інше і виконайте вищеописані дії. Планшет включився, але процес зарядки не йде, потрібно дізнатися, чому не заряджається планшет.

2. Якщо з планшетом грав дитина, можливо, він пошкодив його, вдаривши об підлогу або кут меблів. Швидше за все, постраждала частина дисплея, в такому випадку його можна замінити. Сам же планшет знаходиться в робочому стані. Зазвичай пошкодження екрану видно неозброєним поглядом.

3. Якщо механічних пошкоджень у пристрої не було, рідкісний випадок - вийшов з ладу відеоадаптер.

При виявленні таких ознак і наявності діючої гарантії на пристрій, біжіть в салон і чекайте ремонту, самостійно робити ремонт просто нерозумно.

Пацієнт ні живий, ні мертвий

Коли планшет включається, але не до кінця, а зависає в процесі завантаження (на екрані тільки заставка), ми маємо справу з програмним збоєм.

Причини можуть бути наступні:

1. Деякі програми або ігри встановлені некоректно.
2. Ви примусово завершили роботу системних процесів, можливо через сторонній софт або диспетчер задач.

Порядок дій:

Можна спробувати врятувати планшет, обнулила систему до заводських налаштувань. Найкраще знайти седения про це в Інтернеті, тому що для кожної моделі пристрою є свої нюанси. Або скористайтеся програмою hard reset. Скориставшись даними інструкціями можна звести порядок дій до наступного:

1. Вимкніть пристрій.

2. Вийміть симкарту і карту пам'яті.

3. Затисніть клавішу збільшення гучності (на деяких моделях - зменшення) і кнопку для включення планшета. Тримайте приблизно 10-12 секунд

4. Якщо планшет завібрував і на екрані з'явилося меню, Ви на правильному шляху. Вибирайте настройки (Settings), потім пункт Format Systems.

5. Скидаємо систему - Reset Android.

6. Планшет перевантажиться із заводськими настройками.

7. Спробуйте дану схему кілька разів, повинно вийти.

У разі невдачі ознайомтеся з інформацією по темі "Як розблокувати планшет". Крім того, відмінним варіантом реанімації пристрою є перепрошивка планшета. В разі невдалої прошивки пристрою, тут дано хороші практичні поради.

Знак оклику на лежачому андроїд
Знак оклику на лежачому андроїд  Якщо на екрані пристрою з'явилося зображення лежачого зеленого андроїда, і на ньому зображення  знаку оклику  червоного кольору, Ви перебуваєте в режимі стокового Recovery
Якщо на екрані пристрою з'явилося зображення лежачого зеленого андроїда, і на ньому зображення знаку оклику червоного кольору, Ви перебуваєте в режимі стокового Recovery. У ньому немає нічого страшного. потрібно встановити модифіковане рекавери ClockWorkMod Recovery. Ви потрапили в нього, так як при введенні комбінації для скидання налаштувань зробили помилку, адже для кожної моделі планшета своя комбінація. Натисніть кнопку включення і трохи потримайте до виключення пристрою, можна просто почекати 3-5 хвилин поки пристрій завершить роботу самостійно. У самому крайньому випадку можна зробити перепрошивання ще раз.

Що таке Fastboot

Користувач може потрапити в режим Fastboot mode , В цьому випадку на екрані андроїд також лежить, але немає знаку оклику. Потрібно, використовуючи кнопки гучності, дістатися до пункту меню Restart bootloader, кнопкою включення робимо вибір, іноді це допомагає реанімувати планшет.

Потрібно, використовуючи кнопки гучності, дістатися до пункту меню Restart bootloader, кнопкою включення робимо вибір, іноді це допомагає реанімувати планшет

Пам'ятайте, що у кожної моделі пристрою свої «фішки». Деякі планшети легко скидають налаштування, після натискання кнопки додому при лежачому андроїд, інші реагують тільки на одночасному натисканні кнопок плюс і мінус в регулюванні гучності тривалий час.

В такому випадку, поставте на зарядку на пару годин. Потім, потримайте кнопку викл 15 сек (або натиснути reset). Зачекайте хв 15 поки охолоне корпус планшета ( задня кришка може грітися при зарядці). Тепер Спробуйте включити (3-5 сек кнопка вкл) і почекайте 2 хвилини.

Прийміть мої співчуття, адже якщо ви читаєте цю статтю - значить ваш Андроїд-планшетік перестав включатися. Причини можуть бути «залізні» і «софтверні». Перша причина полягає в фізичної нездатності включиться через пошкодження батареї, плати, кабелів. Друга - хтось запоров операційну на планшеті, і в силу того що вона криво встала після, або через те, що якась свіжовстановленому прога виявилася вкрай некомпетентною, девайс не може «завестися».

Планшет не включається взагалі

1. Згадайте, коли останній раз заряджали свого електронного друга. Одна з найпоширеніших причин - планшет повністю розряджений. У такому випадку, навіть якщо ви поставите його на зарядку, має пройти якийсь час (іноді до 10 хвилин), коли у планшета буде досить заряду для того, щоб він включився. Посидьте біля пацієнта, і з перервою в одну хвилину надовго затискає кнопку включення, поки не засвітиться екран. І так, ви повинні бути впевнені, що зарядний пристрій робоче. Якщо немає ніяких змін, перевірте на іншому пристрої, чи працює зарядний, або спробуйте скористатися іншим. Якщо ж вам цікаво, то вам потрібна інша стаття.

2. Згадайте, може ви давали планшет дитині? Можливо, малюк з усіх сил жахнув екраном об кут ліжечка, і пошкодив дисплей. В такому випадку, сам планшет може працювати, але екран доведеться замінити. Та ж сама ситуація, якщо планшет з приземлився з півтораметрової висоти на асфальт, або кахельну підлогу. Самостійно ви мало чим зможете йому допомогти - можна тільки поспівчувати бідоласі. Зазвичай про пошкоджений екрані свідчать механічні видимі пошкодження, або відсутність зображення при включенні (замість нього може бути видна тільки підсвічування, і то не завжди).

3. Планшет не падав, чи не бився, але зображення ніякого немає? Малоймовірно, але все ж: можливо прийшов капут видеоадаптеру.

Якщо на на ваш планшет ще є гарантія, то і нерозумно чинити його самому. Несіть в сервіс-центр і не парся. Звичайно, ви можете скачати в інтернеті схеми і спробувати полагодити його самому або віддати знайомому, але краще цього не робити.

Планшет включається тільки наполовину

У всьому винен програмний збій, і тільки він. У таких випадках ми спостерігаємо включаючи підсвітку дисплея, а потім нескінченну завантаження (постійно переливається напис ANDROID), або бачимо зображення з поламаним зеленим роботом.

Це може бути наслідком:

1. Некоректно встановлених або криво працюють ігор, програм, лаунчер.

2. Примусово завершених системних процесів, що забезпечують стабільність роботи операційної системи. Таке запросто може трапитися якщо ви "вбили" системний процес через якийсь сторонній менеджер (або диспетчер) завдань, або через сторонню програму "Сохранялку батареї". Повірте, у мене таке було одного разу.

Що можна зробити в такій ситуації?

Є шанс «оживити» планшет, скинувши його налаштування на заводські. Робиться за допомогою Хард-резет, і краще погуглити як він робиться конкретно для вашої моделі. Особливо якщо у вас планшет від китайського виробника . Дуже рекомендую ознайомитися з інструкціями по hard reset'у на різних апаратах. коротенько опишу загальний принцип , Скоріше за все вам треба буде зробити також:

 1. вимикаємо планшет
 2. Дістаємо карту пам'яті і SIM-карту (на всякий випадок)
 3. Затискаємо клавішу захоплення гучності (а у деяких це зменшення!) І кнопку включення 10 секунд приблизно, час теж не для всіх планшетів однакове.
 4. Планшет має завібрував
 5. З'являється менюшка. Вибираємо клавішами гучності і включення пункт Settings. Далі - Format System
 6. Вибираємо Reset Android, планшет перезавантажитися
 7. Всі дані і настройки що були в пам'яті пристрою зітруться і повернутися до заводських
 8. Не лякайтеся, якщо у вас не вийде з першого разу, в основному виходить з другого :)

если дана інструкція не допомогла, спробуйте скористатися порадою по хард ресета від коментатора Дмитра в статті, сам рада можете не шукати в коментарях, я його додав до статті. Також повернути планшет до життя допомагає. А як відновити планшет після невдалої прошивки написано.

Про всяк випадок англомовна відео інструкція по хард-резет для планшета Acer Iconia Tab A500:

Якщо з'явився лежачий Андроїд зі знаком оклику

У багатьох, я помітив в коментарях, все закінчується так, як на картинці, або типу того:


Це режим стокового рекавери (якщо вам цікаво що це), і в ньому нічого поганого немає і бояться його не варто. Більш того, ви можете - ClockWorkMod Recovery. Якщо ви його бачите - значить воно працює - а це добре. Потрапили ви в нього бо ввели неправильну комбінацію для хард-ресета, а я попереджав, що вона не для всіх планшетів однакова. У даній ситуації ви можете натиснути і тримати кнопку включення поки планшет не вимкнеться і спробувати заново, або просто почекати хвилин 5, поки планшет сам не вимкнеться і спробувати ще раз. Спробуйте ще раз, на крайній випадок можете просто перепрошити.

режим Fastboot

Ще іноді при спробах знайти вірну комбінацію користувачі потрапляють в Fastboot mode. У такій ситуації ми спостерігаємо лежачого «Андроїда» відкритим черевом / пузом, але без знаку оклику. Приклад такого меню у Nexus 7 (2013) на фото:


Якщо ви потрапили сюди, то виберіть кнопками гучності пункт Restart bootloader і натисніть кнопку включення, підтвердивши вибір. Можливо, це допоможе вам завантажити невключается раніше планшет.

А взагалі радити тут щось конкретне марно, так як у кожної моделі свої загони. У деяких моделей планшетів треба всього лише натиснути кнопку «Додому», якщо з'явився лежачий андроїд з відкритим черевом - і з'явитися меню в якому можна вибрати скидання налаштувань. А у деяких - одночасно натиснути на збільшення і зменшення гучності. І почекати.

Схожі статті

Планшет включається і відразу вимикається, що робити?
Що робити, якщо не включається планшет?
Ви нервово повторюєте цю дію кілька разів, після чого у вас виникає логічне запитання: «І що тепер робити?
Що необхідно робити в такій ситуації?
Залізо або софт?
Не включається планшет, що робити?
Що ж нам робити, якщо не включається планшет на андроїд?
Планшет включається і відразу вимикається, що робити?
2. Згадайте, може ви давали планшет дитині?
3. Планшет не падав, чи не бився, але зображення ніякого немає?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика