Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Що можна купити на різницю американської та російської вартості iPhone X

  1. Новий iPhone SE 32 ГБ
  2. Новий iPhone SE 128 (!) ГБ
  3. Apple Watch Series 3
  4. 9,7-дюймовий iPad
  5. Безрамковий ZTE Nubia Z17
  6. 13 років підписки на Apple Music
  7. 389 кілограм гречки

Різниця рекордна.

Ні для кого не секрет, що в США найдешевші iPhone. В інших же країнах, через податки, митних зборів, витрат на доставку та інших витрат, вартість смартфонів Apple куди більше. І чим дорожче iPhone, тим сильніше різниця в ціні. Яка різниця в американській і російській вартості найдорожчого iPhone - iPhone X і що можна на неї придбати?

iPhone X з 64 ГБ вбудованої пам'яті коштує в Росії 79 990 руб., що на 22 300 руб. більше, ніж в США ($ 999).

iPhone X з 256 ГБ вбудованої пам'яті коштує в Росії 91 990 руб., що на 25 700 руб. більше, ніж в США ($ 1149).

У випадку з іншими моделями iPhone різниця трохи менше. Для порівняння, iPhone 8 з 64 ГБ пам'яті в США продається на 17 000 руб. дешевше, а з 256 ГБ пам'яті - на 20 000 руб.

Але повернемося до рекордної різниці між цінами iPhone X. А точніше, до найбільшої різниці в 25 700 руб., Яка є між 256-гігабайтними версіями iPhone X в США і Росії. Що на неї можна купити?

Новий iPhone SE 32 ГБ

Новий iPhone SE 32 ГБ

iPhone SE - новітній 4-дюймовий смартфон Apple - вже давно впав в ціні. Його модель з 32 ГБ пам'яті потрібно буде придбати за 19 990 руб., Що вільно поміщається в наявну різницю між цінами iPhone X в США і Росії. Більш того, після покупки залишаться гроші на будь-який чохол, навіть з вбудованим акумулятором. Останній, до слова, може істотно продовжити життя батареї iPhone.

Новий iPhone SE 128 (!) ГБ

А доплативши всього тисячу рублів, на різницю в цінах iPhone в США і Росії можна купити і зовсім 128-гігабайтний iPhone SE. Вкрай приємне пропозицію.

Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3

Смарт-годинник Apple Watch - кращий аксесуар до iPhone. Найновіша версія годин - Apple Watch Series 3 - продається за ціною від 24 990 руб. І це як раз поміщається в бюджет.

9,7-дюймовий iPad

9,7-дюймовий iPad

Актуальний 9,7-дюймовий iPad зразка 2017 року з Touch ID, потужним процесором, яскравим дисплеєм і відмінною камерою продається за 24 990 руб. у випадку з Wi-Fi-версією.

Безрамковий ZTE Nubia Z17

Безрамковий ZTE Nubia Z17

Не всі безрамкові смартфони оцінюються в величезні гроші. Є й доступні варіанти, наприклад, ZTE Nubia Z17, який можна купити за 24-25 тис. Руб. Як то кажуть, один безрамковий смартфон добре, а два краще.

13 років підписки на Apple Music

13 років підписки на Apple Music

На різницю в ціні між iPhone X в США і Росії можна 13 років поспіль зручним і легальним чином слухати музику в Apple Music. Не дуже шанує музичні сервіси? Тоді 25 700 руб. можна заощадити, а музику послухати у «ВКонтакте» за допомогою цього способу .

389 кілограм гречки

389 кілограм гречки

Власне, чому б і ні?

Нагадаємо, що iPhone X надійде в продаж в Росії 3 листопада. З 27 жовтня Apple відкриє можливість попереднього замовлення смартфона.

Рекомендуємо власникам айфонів:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Що можна купити на різницю американської та російської вартості iPhone X

Що на неї можна купити?
Не дуже шанує музичні сервіси?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика