Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Смуги на екрані моноблока

  1. Проблеми зі шлейфом матриці
  2. Проблеми з оперативною пам'яттю
  3. Вихід з ладу відеокарти

Моноблоки дуже часто використовуються в офісних приміщеннях, вони дуже практичні і зручні в підключенні, це повністю готове до роботи пристрій, який може показати високу продуктивність. Великий екран є одним з тих факторів, завдяки яким покупці віддають перевагу моноблокам. Але дуже часто на цих екранах, через деякий час роботи, з'являються горизонтальні або вертикальні смуги. Робота моноблока триває в штатному режимі, всі функції він виконує. Також комп'ютер може видавати різноманітного роду помилки, зависати і перезавантажуватися.

Проблеми зі шлейфом матриці

Для того щоб екран відображав необхідну інформацію і показував соковиту картинку, він з'єднується з материнською платою комп'ютера за допомогою шлейфа. З цього шлейфу передається харчування на підсвічування і на матрицю , З цього шлейфу передається інформація, яка згодом відображається для користувача. Якщо цей шлейф зміститися або буде пошкоджений, то частина інформації буде втрачена, що може привести до появи смугах на екрані.

Шлейф встановлений в спеціальний роз'єм на материнській платі, він надійно зафіксований в своєму становищі. Але під час транспортування або падіння він може відійти зі свого посадкового місця, а значить, ви будете бачити різні артефакти на своєму моніторі. Якщо ви бачите смуги на екрані моноблока і їх не можна прибрати програмним способом, то краще викликати майстра. Справа вся в тому, що навіть розібрати моноблок не так просто, а значить, далеко не кожен користувач зможе дістатися до шлейфа і повернути його на місце.

Проблеми з оперативною пам'яттю

Як і в будь-якому іншому комп'ютері, в моноблоці встановлюється певна кількість оперативної пам'яті певного типу. Якщо ця пам'ять виходить з ладу частково, то можуть з'явитися вертикальні смуги на екрані. В цьому випадку вам доведеться замінити оперативну пам'ять, заміна є відмінним засобом для діагностики та рішенням вашої проблеми.

Для того щоб виконати заміну пам'яті, як правило, необхідно відкрити невелику кришку на задній панелі, яка тримається гвинтами. Після цього демонтувати оперативну пам'ять і встановити в слот нову пам'ять, такого ж типу. Якщо смуги на екрані зникли, то проблема була саме в пам'яті. Буває і так, що через рідкісну чистки в слот оперативної пам'яті потрапляє велика кількість пилу, що супроводжує появи артефактів на екрані. Продування слота і прочищення контактів на планці пам'яті гут вирішити цю проблему.

Вихід з ладу відеокарти

Погане охолодження, рідкісна чистка і величезне навантаження на відеокарту можуть привести її в непридатність. Найчастіше, поломка відеокарти проявляється горизонтальними смугами на екрані вашого моноблока. Якщо відеокарта дискретна, то її можна відключити, використовувати вбудований в процесор відеочіп. Якщо цього зробити неможливо, то необхідно викликати майстра для професійної заміни відеопам'яті на карті. Самостійно, без спеціальних інструментів, навичок і досвіду ви цього зробити не зможете. Це найгірше розвиток подій, тому ремонт буде дорогим.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика