Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Смартфони Samsung від A до S. Розбираємося в моделях від корейського виробника

 1. Смартфони серії Samsung Galaxy Note
 2. Смартфони серії Samsung Galaxy S
 3. Смартфони серії Samsung Galaxy A
 4. Смартфони серії Samsung Galaxy J
 5. Смартфони серії Samsung Galaxy Xcover
 6. Смартфони серії Samsung Galaxy C
 7. Смартфони серії Samsung Galaxy On
 8. Смартфони серії Samsung W, Folder, Galaxy Leader
 9. Смартфони серії Samsung Z

У редакції DGL.ru є відчуття, що виробники смартфонів остаточно заплуталися в нейминге своїх пристроїв. Іншими словами, вони розучилися називати моделі так, щоб відразу було зрозуміло, до якого класу смартфон відноситься, коли випущений і що вміє. І з цієї причини буває досить непросто обчислити, що перед вами знаходиться, - бюджетник або апарат середнього класу, актуальна модель або щось з минулого.

Тому ми вирішили запустити серію матеріалів, в яких розповімо, які моделі тих чи інших виробників в які серії входять, і що все це взагалі означає. Почнемо з одного з лідерів ринку - компанії Samsung. У неї все не так погано, як у деяких інших, і все ж без дивацтв не обходиться.

Смартфони серії Samsung Galaxy Note

З серією Galaxy Note все максимально просто: в один момент часу в неї входить всього один актуальний апарат, що комплектується стилусом (звідси, власне, і Note - з англійської це слово перекладається як «замітка»). зараз це Galaxy Note 8 . При бажанні можна відшукати Galaxy Note 5, а колекціонерам варто пополювати за Galaxy Note Edition (Ймовірно, назва на честь фанатів, які не розчарувалися в Samsung після всієї це історії з займанням). Це, якщо хто не пам'ятає, відновлені Galaxy Note 7 з новою прошивкою і безпечної батарейкою. Продаються Galaxy Note FE тільки в Азії.

Samsung Galaxy Note 8

Смартфони серії Samsung Galaxy S

І тут все не так уже й складно: є Galaxy S9 , є Galaxy S9 Plus , Який трохи більший і трохи серйозніше в плані фотоможливостей. моделі Galaxy S8 , Galaxy S8 Plus , Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge (Edge - грань; натяк на вигнутий з боків екран) все ще продаються, проте ніякої плутанини з ними немає. Єдиний момент, який потребує роз'яснення, - моделі Galaxy S8 Active і Galaxy S7 Active . Це апарати з захистом від ударів, укладені під «позашляхові» корпусу, на що і вказує слово Active (мовляв, активний спосіб життя). Офіційно їх до нас не поставляють, так що бажаючим доведеться замовляти ці моделі з США. Можливо, воно має сенс: той же Galaxy S8 Active є єдиною «вісімкою» з плоским екраном. Тим часом Galaxy S9 Active поки не представили, але, швидше за все, його рано чи пізно випустять.

Samsung Galaxy S8 Active

Смартфони серії Samsung Galaxy A

У цю серію входять апарати середнього і верхньо-середнього класу. Вони слабший представників серії Galaxy S, але для більшості споживачів можливостей «ашек» цілком достатньо, тому серія популярна і довгоживуча.

Зараз в російському роздробі зустрічаються моделі Galaxy A3 2016 , Galaxy A5 2016 , Galaxy A7 2016 , Galaxy A3 2017 , Galaxy A5 2017 , Galaxy A7 2017 , Galaxy A8 2018 і Galaxy A8 Plus 2018 . Всі вони в тій чи іншій мірі цікаві, хоча моделі 2016 року, звичайно, дуже вже актуальними сьогодні не назвеш.

Всі вони в тій чи іншій мірі цікаві, хоча моделі 2016 року, звичайно, дуже вже актуальними сьогодні не назвеш

Samsung Galaxy A8 2018

У травні почалися продажі Galaxy A6 2018 і Galaxy A6 Plus 2018 . Це, грубо кажучи, спадкоємці моделей Galaxy A5 2017 і Galaxy A7 2017, які в нинішньому році оновлювати не стали.

Samsung Galaxy A6 Plus 2018

Звернемо увагу, що Galaxy A8 2018 і Galaxy A8 Plus 2018 - перші апарати серії Galaxy A8 на російському ринку. В Азії це позначення використовувалося і раніше. Крім того, в Китаї свого часу продавалися величезні смартфони сімейства Galaxy A9 з батарейками на 5000 мАг.

Смартфони серії Samsung Galaxy J

Ситуація зі смартфонами Galaxy J, мабуть, найбільш заплутана. У російському роздробі зустрічається цілий розсип моделей цієї лінійки, і розібратися в них малореально. Серйозно. Але ми все ж спробували.

Отже, існують моделі Galaxy J3 2017 , Galaxy J5 2017 і Galaxy J7 2017 - це найцікавіша трійця в сімействі Galaxy J. Так би мовити, ключові і найсвіжіші продукти. У цю ж категорію (ключових свіжих продуктів) входить модель Galaxy J2 2018. Незабаром до Galaxy J2 2018 Додати Galaxy J2 Pro 2018 - суть те ж саме, але зі збільшеним об'ємом оперативної пам'яті (2 ГБ проти 1,5).

Незабаром до Galaxy J2 2018 Додати  Galaxy J2 Pro 2018  - суть те ж саме, але зі збільшеним об'ємом оперативної пам'яті (2 ГБ проти 1,5)

Samsung Galaxy J2 2018 / Galaxy J2 Pro 2018

При цьому в окремих магазинах досі продаються смартфони Galaxy J 2016 року - Galaxy J2 2016, Galaxy J2 Pro 2016 (те ж саме, але більше оперативки і вбудованої пам'яті), Galaxy J3 2016, Galaxy J5 2016 і Galaxy J7 2016 . У цю ж серію входять моделі Galaxy J1 2016, Galaxy J1 Mini 2016 і Galaxy J1 Mini Prime 2016 (говоримо про них окремо, так як випускати нові моделі Galaxy J1 компанія Samsung перестала). Перший апарат 4,5-дюймовий, два інших - 4-дюймові. При цьому версія Prime має трохи швидшим процесором (1,5 ГГц проти 1,2) і великим об'ємом ОЗУ (1 Гбайт проти 768 Мбайт). Звернемо увагу, що всі апарати 2016 роки вже зняті з виробництва, але в продажу вони ще зустрічаються. Чи варто купувати їх - не знаємо. Вони старенькі, заплутатися в них і купити не те, що вам потрібно, - раз плюнути.

Samsung Galaxy J1 Mini 2016

Думаєте, це все? Як би не так! Є і ще ряд апаратів сімейства Galaxy J, чиє становище в лінійці Samsung таємниче і не підкоряється законам логіки. Існує, наприклад, смартфон Galaxy J5 Prime. Він виглядає якоїсь проміжною версією між Galaxy J5 2016 і Galaxy J5 2017 - тобто Galaxy J5 Prime буде гірше останнього смартфона, але вигідно відрізняється від першого (наприклад, корпусом з металу). А ось з Galaxy J2 Prime ситуація інша: він поступається і Galaxy J2 2016, і Galaxy J2 2018. А у Galaxy J2 2016 чомусь саме високий дозвіл екрана в цій трійці - 1280 х 720 проти 540 х 960.

Доповнює картину смартфон Galaxy J7 Neo, сильно змахує на Galaxy J7 2016, але позбавлений NFC, забезпечений трохи менш ємної батареєю і стоїть приблизно на тисячу рублів дешевше.

Samsung Galaxy J7 Neo

На деяких ринках (але, на щастя, не в Росії) присутній і ще купка версій, включаючи Galaxy J7 Max, Galaxy J7 V, Galaxy J7 Duo, Galaxy J7 Prime 2, Galaxy J3 Emerge і так далі.

Тут так і хочеться сказати: «Купуйте смартфони Samsung Galaxy J! Вони цілком собі хороші! Тільки без пляшки в них не розберешся ... »Чому з неймінг у корейців все настільки погано? Є підозра, що Samsung більше зацікавлена ​​в продажах флагманських апаратів, і всі сили кидає на них. А ось моделі початкового рівня, м'яко кажучи, живуть своїм життям, і особливої ​​уваги їм не приділяють. Хоча той же Galaxy J1 за підсумками лютого став третім за популярністю смартфоном в Росії.

Смартфони серії Samsung Galaxy Xcover

Тут все елементарно: в лінійку входять захищені смартфони (Cover - це англійською кришка, покриття, кожух) середнього рівня, причому захищені вони не тільки від води, але і від ударів. Свого часу представники цієї серії поставлялися в Росію, але потім «краник перекрили». І тепер привезти Samsung Galaxy Xcover 4 - а це найсвіжіший смартфон даної серії (анонс відбувся навесні 2017 року) - можна, наприклад, з Німеччини.

Samsung Galaxy Xcover 4

Смартфони серії Samsung Galaxy C

Серія смартфонів спеціально для Китаю. Вже не знаємо, чому вони не продаються за межами КНР, але ... Загалом, наше припущення: перші моделі Galaxy C дворічної давності зовні дуже нагадували тодішні iPhone. У толерантному стосовно порушення авторських прав Китаї такий підхід до дизайну, судячи з усього, припустимо. А ось в інших країнах і засудити можуть. Втім, сучасні моделі серії Galaxy C на iPhone вже і не схожі. Це просто смартфони середнього рівня в тонких металевих корпусах. Їх можна назвати умовними аналогами Galaxy A - і не сильно помилитися.

Samsung Galaxy C5 2016

Смартфони серії Samsung Galaxy On

Теж апарати середнього класу, які можна порівнювати з «європейської» серією Galaxy A. Продавались виключно в Азії, останнім оновленні серії трапилося в 2016 році.

Samsung Galaxy On7 2016

Смартфони серії Samsung W, Folder, Galaxy Leader

Під цими іменами в Китаї продаються розкладні смартфони Samsung. В інших країнах їх не пропонують. Чому? Напевно, з тієї причини, що в КНР досі є певного масштабу культ «розкладачок», і виробникам потрібно задовольняти запити споживачів. Насправді розкладний Android-смартфон - штука вкрай незручна: на ньому толком не пограєш, та й в сенсорний екран в розкритому стані тикати не дуже зручно. Загалом, нехай китайці користуються, а ми обійдемося.

Samsung Galaxy Leader 8

Смартфони серії Samsung Z

Лінійка смартфонів на операційній системі Tizen. Призначена для корпоративних замовників, певне поширення набула в Індії і Росії. У звичайних магазинах ці моделі не продаються (у всякому разі, у нас), а інтересу для звичайних людей не уявляють через відсутність звичного нам усім софта - месенджерів, соцмереж та ін. Зате вони виділяються часом автономної роботи: Tizen вкрай економічна, і від батареї ємністю в районі 2500 мА смартфон серії Z може пропрацювати 3-4 дні.

Samsung Z4

»Чому з неймінг у корейців все настільки погано?
Чому?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика