Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Смартфони з 4 ГБ ОЗУ - Stevsky.ru - огляди смартфонів, ігри на андроїд і на ПК

  1. Перші смартфони з 4 ГБ оперативної пам'яті
  2. Asus ZenFone 2 - смартфон з 4 ГБ оперативної пам'яті
  3. Asus ZenFone 2 відео

Перші смартфони з 4 ГБ оперативної пам'яті   До недавнього часу розмір оперативної пам'яті навіть топових моделей смартфонів не перевищував 3 ГБ, але вже в самому на початку 2015 року компанія Asustek показала смартфон з пам'яттю 4 ГБ

Перші смартфони з 4 ГБ оперативної пам'яті

До недавнього часу розмір оперативної пам'яті навіть топових моделей смартфонів не перевищував 3 ГБ, але вже в самому на початку 2015 року компанія Asustek показала смартфон з пам'яттю 4 ГБ. Раніше повідомлялося, що Samsung приступили до серійного виробництва модулів пам'яті LPDDR4 об'ємом в 4 ГБ. З цим пов'язували очікування, що саме корейська компанія випустить смартфон з 4 ГБ ОЗУ раніше всіх. Анонс Samsung Galaxy s6 очікується в першому кварталі 2015 року.

З чуток новий флагман корейської компанії був представлений на закритій презентації в рамках CES 2015 . Там же, але на відкритій презентації фірма Asustek продемонструвала громадськості ZenFone 2, перший мобільний апарат з 4 ГБ оперативної пам'яті, компанія представила і найтонший телефон з камерою (або камерофон) Zenfone Zoom з опцією триразового зума.

Asus ZenFone 2 - смартфон з 4 ГБ оперативної пам'яті

ЗенФон 2

являє собою досить великий апарат з діагоналлю екрана 5,5 дюйма, він підтримує дозвіл Full HD, що цілком відповідає характеристикам нового Iphone 6 plus, проте телефон Asustek на 6 мм коротше і на 4 мм товще. Asus ZenFone 2 має 64-розрядний 4-ядерний процесор (Intel Atom Z3580, частота кожного ядра відповідає 2,3 ГГц). У Asustek стверджують, що апаратна начинка нового телефону забезпечує швидке перемикання між працюючими програмами та гарантує відмінне відтворення відео, в тому числі і в форматі Full HD.

Новий смартфон оснащений камерою PixelMaster з дозволом 13 мп зі спалахом Real Tone Flash, яка дозволяє більш точно передавати відтінки шкіри навіть у разі недостатнього освітлення. Передня камера володіє стандартною роздільною здатністю 5 мп. Телефон працює на ОС Android 5.0 Lollipop, на неї встановлюється оболонка ZenUI, яка вчить смартфон працювати з багатовіконний режимом, має хороший антивірус і постійно стежить за оновленнями. Доступний обсяг вбудованої пам'яті нових гаджетів варіюється в діапазоні від 16 до 64 ГБ. Зрозуміло, ZenFone 2 підтримує карти пам'яті microSD. Купити смартфони з 4 ГБ ОЗУ можна буде вже в березні 2015 року. Ціна ZenFone 2 топової модифікації поки не повідомляється.

Asus ZenFone 2 відео

смартфони 2015

У 2015 році на ринку швидше за все з'явиться достатня кількість смартфонів з 4 ГБ оперативної пам'яті від інших компаній. Крім згаданого флагмана компанії Samsung, варто відзначити модель Huawei Honor H60, цей апарат на базі восьмиядерного процесора за даними китайського сертифікаційного центру буде оснащений екраном, що підтримує Full HD дозвіл, проте довжина діагоналі дисплея зараз невідома. З чуток 4 ГБ ОЗУ обзаведеться і новий флагман LG - LG G4, проте підтвердження цієї інформації немає.


Нові матеріали з цієї тематики:

Старі матеріали з цієї тематики:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика