Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Skylink. Рік з LTE-450.

Ніколи не був у Тверській області, але дуже радий, що завдяки Tele2 я закрив ще одну білу пляму на карті Росії. Щоб не виникало плутанини, чому в пості з заголовком про Skylink я буду набагато частіше згадувати Tele2, нагадаю, що в 2010 р «Скай лінк» перейшов під контроль групи «Связьинвест» (компанія була цікава холдингу наявністю нереалізованих ліцензій на технології GSM і UMTS ). Згодом «Связьинвест» був поглинений «Ростелекомом», а в 2014 р стільникові активи "Ростелекома" відійшли Tele2. Так стільниковий оператор Skylink перетворився в бренд стільникового оператора Tele2.

У Твері я опинився вранці 8 червня, трохи познімав вокзал і привокзальні околиці. Будівля вокзалу - класичний радянський конструктивізм, а ось його сусідство з церквою Олександра Невського викликає досить змішані почуття. Таке собі зіткнення епох, хоча, звичайно, радує, що церква все ж відновили, тому що історичний пам'ятник радянську епоху пережити не зміг ... Місцева привокзальна готель (на подобу нашої «Москви») зустрічає гостей міста в нелучшей своєю формою. Але потрібно сказати, що перше враження оманливе, місто Твер досить гарний, і погуляти по ньому в очікуванні зворотного поїзда було страшенно приємно.

А ще на вокзалі дуже багато чайок, навіть здавалося, що на протікає через центр міста Волзі їх менше. Але перед трансфертом в Завидово часу в самій Твері практично не було. А ось безпосередньо в відпочинковому комплексі Завидово погуляти вже вийшло. Місце, звичайно, красиве, і описувати його дуже складно. Величезна доглянута територія, затишні будиночки, сила-силенна різноманітного дозвілля.

Величезна доглянута територія, затишні будиночки, сила-силенна різноманітного дозвілля

Як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Погуляти з дороги по тінистих алеях було дуже здорово - тільки комарі дошкуляли, але через якийсь час чи то вони до нас звикли, то ми до них. Місцевий різьблений ведмідь (зліва) відразу нагадав мені наших «упоротих» ведмедиків з ЦПКіВ, тільки виглядає він на їхньому тлі як заготівля.

Місцевий різьблений ведмідь (зліва) відразу нагадав мені наших «упоротих» ведмедиків з ЦПКіВ, тільки виглядає він на їхньому тлі як заготівля

Рівень організації безумовно вражаючий, як-не-як комплекс знаходиться у веденні компанії « ГлавУПДК »(Що розшифровується як« Головне управління дипломатичного корпусу »). Функції засновника компанії здійснюють Уряд Російської Федерації, Федеральне агентство з управління державним майном (Росмайно) і Міністерство закордонних справ Російської Федерації.

Функції засновника компанії здійснюють Уряд Російської Федерації, Федеральне агентство з управління державним майном (Росмайно) і Міністерство закордонних справ Російської Федерації

Є тут і поле для міні-гольфу, і стрільбище, і контактний зоопарк та всілякі прокатні сервіси. До речі, про стрільбищі я скажу ще кілька слів трохи пізніше, а поки перейдемо до офіційної частини заходу - справі час, потісі годину.

До речі, про стрільбищі я скажу ще кілька слів трохи пізніше, а поки перейдемо до офіційної частини заходу - справі час, потісі годину

Основною тематикою прес-конференції було підведення підсумків першого року роботи мережі LTE-450 і позначення перспектив розвитку бренду Skylink Основною тематикою прес-конференції було підведення підсумків першого року роботи мережі LTE-450 і позначення перспектив розвитку бренду Skylink. Привезли і пристрої, що забезпечують роботу в мережі в цьому відносно молодому форматі .

Привезли і пристрої, що забезпечують роботу в мережі в цьому   відносно молодому форматі

Першим спікером на конференції виступив Дмитро Курилов, директор з розвитку і реалізації проекту LTE-450 Tele2. Першим спікером на конференції виступив Дмитро Курилов, директор з розвитку і реалізації проекту LTE-450 Tele2 Дмитро «коротко» розповів про саму технологію LTE-450, основною перевагою якої є більшого поширення сигналу і більше ж покриття території. Це дозволяє покрити інтернетом такі місця, які ніяким іншим способом покрити не вийде, що цікаво. Крім того, що за рік роботи оновленого Skylink майже вдвічі знизилися ціни на абонентське обладнання, Tele2 реалізували тут знайомий багатьом «перенесення залишків» і запустили і лінійку нових тарифів: очікувано повністю безлімітний - навіть в P2P (!), А також «День в мережі », який стане в нагоді тим, хто за місто вибирається лише час від часу.

), А також «День в мережі », який стане в нагоді тим, хто за місто вибирається лише час від часу

Також Дмитро звернув увагу присутніх, що в силу своїх технічних особливостей зв'язок LTE-450 не тільки і не стільки робиться для фізичних осіб, скільки для клієнтів корпоративних та федеральних. Так, буквально за день до конференції Tele2 уклала угоду з ВАТ «РЖД» щодо розгортання мережі Skylink на мережі залізниць, що не тільки дозволить клієнтам користуватися інтернетом за допомогою власних пристроїв LTE-450 (які, треба визнати, досить громіздкі), але, що важливіше, дозволить РЖД реалізувати послугу інтернет-доступу в поїздах по типу того, як це роблять деякі авіакомпанії. За словами Дмитра, технологія LTE в цілому і окремі діапазони зокрема в теорії дозволяють здійснювати передачу даних при відносній швидкості приймача до 500 км / ч. Після чого він досить прозоро натякнув, що серед транспортних партнерів Tele2 коли-небудь в майбутньому можуть бути не тільки наземні, а й повітряні. Згадаймо в черговий раз про співвідношення вартості супутникового зв'язку і LTE.

А сьогодні Tele2 співпрацює і з іншими структурами, такими як Спецзв'язок, ФСВП, Організація всеросійської служби медицини катастроф та ін, яким потрібні ємні канали професійної зв'язку з можливостями шифрування. Але і це ще не все. Сьогодні багато пристроїв, такі як банкомати і постомати, касові і банківські термінали вимагають підключення до інтернету, і жодна інша технологія передачі даних не дозволяє реалізовувати це завдання у віддалених районах країни з тієї собівартістю, з якої це можливо в рамках Skylink.

До кінця цього виступу у мене склалося чітке відчуття, що ось воно, наше щасливе цифрове майбутнє, простягни руку і воно настане. Як би мені хотілося, щоб все так і було ... З іншого боку, якщо РЖД таки запустить MVNO з повноцінним покриттям, то це буде безумовно цікавий хід. До кінця цього виступу у мене склалося чітке відчуття, що ось воно, наше щасливе цифрове майбутнє, простягни руку і воно настане Другим спікером був Денис Маліков, директор макро-регіону "Центр" Tele2. Денис пояснив, чому Tele2 в якості пілотного регіону для запуску LTE-450 вибрала саме Тверську область. При тому, що за площею Тверська область майже вдвічі більші за Московської, щільність її населення майже в 30 разів менше. Тобто тут за минулий рік компанія отримала не стільки досвід технічної і технологічної налагодження, скільки досвід взаємодії з клієнтами.

З точки зору населених пунктів, більше ніж 12 населених пунктів ми за цей час підключили до мережі LTE-450. Серед них такі досить віддалені населені пункти як Кесова Гора, Молоково і Сонково. У цих населених пунктах не завжди є газ, не завжди є дороги, не завжди є зв'язок ... а інтернет у них вже є.

Що найнеобхідніше для нашого Door-to-door агента в багажнику? Це трос. Тому що туди, куди він приїжджає, немає ні доріг, а періодично закінчуються і напрямки. Він найкращий друг усіх трактористів, він може домовитися на раз, щоб його витягли. Дуже часто бувають дуже цікаві зустрічі. Ви можете приїхати в віддалений населений пункт і побачити там за триметровим парканом (це реальна історія) «живий» танк Т-34, який реконструйований, відновлений, і він на ходу. Поруч стоїть німецький бронетранспортер, який теж відновлюється, а неподалік - літак.

<...>

Можна домовитися з людиною (що йому потрібен інтернет). Наскільки можливо проїхати на машині, потім пересісти на джип, проїхати на джипі. Потім йти <показує на слайд> по замерзлому озеру, при цьому температура +13, відстань між людьми близько 20 метрів, тому що під лід можна провалитися ... Зрештою прийти, підключити, налаштувати, і вам потиснуть руку, і швидше за все ви станете кращим другом цієї людини, тому що там немає нІЧОГО.

<...>

Це реальні історії підключень, і саме так робиться бізнес LTE-450 в Тверській області.

Далі почалася сесія питань і відповідей, в хоті якої до попередніх спікерів приєдналася Марина Федюнина, директор Тверського філії Tele2. Питань було багато, хороших і різних. Задав свої два питання і я. Мене цікавив перспективи безлімітного тарифу Skylink в умовах, коли всі основні оператори в один голос стверджують про те, що безліміт розбалував користувачів і взагалі завдає непоправної шкоди галузі . Дмитро Курилов парирував тим, що ці твердження стосуються традиційних діапазонів, в той час як LTE-450 досить вільний і у компанії є значний технічний «запас міцності», що дає змогу пересувати безлімітний тариф. Втім, про ARPU і інші економічні показники ніхто не сказав.

Другий же моє запитання стосувалося соціальної складової такої прекрасної технології. Адже якщо є технічна можливість покрити інтернетом і потенційно зв'язком віддалені від цивілізації місця, то адже це буквально те, чого не вистачало національним і біосферним заповідникам і паркам, а також іншим природним організаціям. Марина Федюнина запевнила мене, що подібні організації вже звертаються в компанію і така співпраця ведеться.

Ну а після того, як конференція підійшла до кінця ми всі дружно вирушили на стрільбищі. Ну ок, не всі, але багато. Для мене це був взагалі перший досвід поводження зі зброєю. Ну а після того, як конференція підійшла до кінця ми всі дружно вирушили на стрільбищі

Інструктор все показав і все розповів, але ми то народ простий, і звичайно ж навушники ніхто надягати не захотів. В результаті через 10 хвилин біля стенду прогулювалися з десяток оглухлих на одне вухо хлопців і дві дівчини. У перший підхід я взагалі по тарілочках не потрапив, але зібравшись з думками, сконцентрувавшись, і надівши таки активні навушники, я, як то кажуть, злився з рушницею і вибив 3 тарілки 4-ма патронами =) Непередавані відчуття, хоча, звичайно ж, інструктор спустив нас на землю фразою про те, що це «жіночі» патрони, тому що на невеликому стрільбищі багато пороху для дробу не потрібно, а от того і віддача вельми невелика.

Величезне спасибі всім, хто взяв участь і організував цей захід. Все було ле-ген-дар-но :)

Що найнеобхідніше для нашого Door-to-door агента в багажнику?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика