Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Системні вимоги World of Tanks

 1. Мінімальні системні вимоги World of Tanks
 2. World of Tanks системні вимоги максимальні
 3. Системні вимоги World of Tanks HD версія

Гра world of tanks займає розуми безлічі геймерів, що просиджують години за комп'ютером, вирішуючи ту чи іншу «глобальну» завдання, продумуючи тактику і стратегію. Віртуальні битви з купою спецефектів, прекрасною графікою, детальним прорісовиваніе моделей беруть участь в них танків вимагає від використовуваної вами техніки певних параметрів. І невідповідність їм загрожує тим, що баталії по той бік екрану будуть проходити без вас. Для ворд оф танк системні вимоги дуже конкретні і досить високі.

Мінімальні вимоги Рекомендовані вимоги Процесор 2.2 GHz підтримує технологію SSE2 Intel Core i5-3330 Оперативна пам'ять 1.5 GB для Windows XP, 2 GB для Windows Vista / 7/8 4 GB (або більше) Відео карта GeForce 6800 / ATI HD 2400 XT 256 MB, DirectX 9.0c GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c Звук Сумісний з Direct x 9.0c або вище Сумісний з Direct x 9.0c або вище Жорсткий диск 19Gb 30Gb Інтернет DSL / Cable, швидкість 256 Kbps DSL / Cable, швидкість +1024 Kbps або вище (для роботи голосового чату) система Операційна система: Windows XP / Vista / 7/8/10 Операційна система: Windows XP / Vista / 7/8/10 - 64-bit

При цьому навіть якщо ноутбук «тягнув» гру ще кілька років тому, це не означає, що він з легкістю запустить її сьогодні. Проходить час, і гра вдосконалюється, набуваючи нові грані. А поновлення в грі повинні спричинити за собою і певну модернізацію комп'ютера.

А поновлення в грі повинні спричинити за собою і певну модернізацію комп'ютера

Величезна кількість геймерських ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів на ринку говорить нам про те, що перед придбанням необхідно все-таки вивчити технічні характеристики на предмет того, чи підійдуть вони для гри. Пред'являються world of tanks системні вимоги для ноутбука враховують характеристики всіх пристроїв.

Мінімальні системні вимоги World of Tanks

Розробники багато уваги приділяють оптимізації гри. Намагаються зробити гру приємно для всіх доступних в продажу комп'ютерів і ноутбуків. Незважаючи на це мінімальні системні вимоги World of Tanks існують. Саме такі системні вимоги будуть достатні для комфортної гри.

 • Операційна система: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.
 • Мінімальна роздільна здатність екрану: 1024 × 768 точок.
 • Процесор (CPU): 2,2 ГГц підтримує технологію SSE2.
 • Оперативна пам'ять (RAM): 1,5 ГБ для Windows XP, 2 ГБ для Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.
 • Відеоадаптер: GeForce 6800 / ATI HD 2400 XT з 256 Мб пам'яті, DirectX 9.0c.
 • Аудіокарта: сумісна з DirectX 9.0c.
 • Вільне місце на жорсткому диску: ~ 25 ГБ.
 • Швидкість інтернет-з'єднання: 256 Кбіт / с.

Швидкість інтернет-з'єднання: 256 Кбіт / с

Для того щоб гра пішла при мінімальних налаштуваннях графіки досить буде процесора з двома ядрами. Вимоги для гри world of tanks, якщо говорити про найменшому можливому обсязі пам'яті, починаються з характеристики в 4 Гб. Відеокарта об'ємом в 512 Мб завершить картину «прийнятного мінімуму». Користуватися можна, ніг відірватися «на всю котушку», швидше за все, не вийде.

World of Tanks системні вимоги максимальні

У грі World of Tanks системні вимоги максимальні ні чим не обмежені звичайно. Але для того що б поставити максимальні налаштування графіки і грати без гальм, розробник запевняє що буде досить таких системних вимог.

 • Операційна система: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 - 64-бітна.
 • Процесор (CPU): Intel Core i5-3330.
 • Оперативна пам'ять (RAM): 4 ГБ (або більше).
 • Відеоадаптер: GeForce GTX660 (2 ГБ) / Radeon HD 7850 2 ГБ, DirectX 9.0c.
 • Аудіокарта: сумісна з DirectX 9.0c.
 • Вільне місце на жорсткому диску: ~ 36 ГБ.
 • Швидкість інтернет-з'єднання 1024 Кбіт / с або вище (для голосового чату).

Швидкість інтернет-з'єднання 1024 Кбіт / с або вище (для голосового чату)

Якщо ж ви хочете грати при максимальних налаштуваннях, відчувши весь широкий спектр емоцій і почуттів, що виникають під час віртуального бою, наближеного до дійсності, а не задовольнятися «просто картинкою», доведеться розщедритися на процесор з чотирма або навіть з вісьмома ядрами. Оперативну пам'ять слід взяти вдвічі більшу, ніж в попередній конфігурації (тобто 8 Гб), відеокарту же вибрати з 2 ГБ пам'яті. Такий ноутбук (або стаціонарний комп'ютер) дозволить вам повною мірою насолодитися грою.

Системні вимоги World of Tanks HD версія

HD версія гри відрізняється тільки поліпшеними текстурами і кількістю полігонів моделей танків. Тому системні вимоги World of Tanks HD відрізняються не сильно. Потрібно лише більше пам'яті для відеокарти. Зазубрити дані характеристики недостатньо - потрібно звернути увагу на те, щоб компоненти системи були представлені певними моделями, які дозволять ефектно використовувати можливості вашого ігрового ноутбука.

Так, наприклад, процесор серії «Intel Core i ...» прекрасно підходить для «танкових» цілей. Вибираючи відеокарту, рекомендується зупинитися на моделях «GeForce 600» і «старше» (700,800 і т.д.). Такий пристрій швидко обробляє необхідні запити, продовжуючи стабільно працювати навіть при високих навантаженнях. А такі неминуче виникають в грі під час масштабних масових битв. До речі, в такі моменти ноутбук сильно перегрівається, так що слід подумати про можливу системі вентиляції і охолодження.

Якість гри буде прямо залежати не тільки від характеристик комп'ютера, але і від якості інтернет-з'єднання. Для того щоб з цього боку у вас не виникало проблем, краще, щоб швидкість була від 1024 Kbps і вище. Дана ситуація буде ідеальною. Але якщо запити гравця куди скромніше, то можна обмежитися характеристикою 256 Kbps.

Виходячи з вищесказаного, слід зазначити, що рівень вашої «включеності» в гру буде прямо залежати від того, наскільки часто ви оновлюєте свій комп'ютер. «Танки» не стоять на місці, а придбання грою нових граней вимагає все кращих характеристик пристрою, що дозволяє вам брати участь у віртуальних боях.

© https://steampass.ru/sistemnye-trebovaniya-world-of-tanks

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика