Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Синтетична папір CSP

  1. Переваги синтетичної папери CSP:
  2. Друк на синтетичної папері CSP
  3. Застосування синтетичної папери CSP
  4. Офсетний друк на синтетичної папері CSP
  5. Флексо друк на синтетичної папері CSP
  6. Друк широкоформатним принтером на синтетичної папері CSP
  7. Сертифікати на синтетичну папір:

Синтетична папір CSP зовні аналогічна крейдованому папері для високохудожніх видань. Синтетична папір CSP (тонкий пластик), з матовою і пористої поверхнею, зовні імітує матову ламинацию, товщиною від 60 до 250 мкн.
Існує 2 види паперу: біла і перлова (перламутрова), білизна 85%.

Переваги синтетичної папери CSP:

Водостійкість, висока гнучкість, стійкість до стирання, при цьому добре бігуется і складається без заломів.
Синтетична папір CSP стійка до зовнішніх впливів. Вона витримує будь-які кліматичні умови. Відрізняється особливо стійкістю до вологи. Крім цього, на синтетичну папір не впливають хімічні розчинники.

Друк на синтетичної папері CSP

Папір має спеціальний шар (коронація), адаптований для друку.
Синтетична папір CSP підходить для всіх способів друку і післядрукарської обробки (в тому числі тиснення і конгрев), не вимагаючи переналагодження друкованих машин. Її унікальну властивість є микропористая поверхню, що робить її придатною для друку офсетом (фолієвими фарбами) і друкованої машиною обладнаною ІК-сушінням, також можлива і флексо і високий друк UV-фарбами, і спиртовими з УФ-сушінням, способом шовкографії і цифрового друку еко - сольвентними і сольвентними фарбами.

Поверхня синтетичної папери абсолютно рівна, не деформується при друку в кілька прогонів. Завдяки високої гладкості поверхні синтетичної папери на ній можливий друк зображень з дуже високою роздільною здатністю. Після деформації повертається в своє колишнє стан, утворюючи слабкі заломи. При використанні синтетичної папери немає необхідності в ламінуванні, тим самим здешевлює собівартість при необхідності ламінування, тому що не потрібно додаткового захисту. Видрукувані на ній зображення надовго зберігають барвистість, яскравість і контрастність.

Застосування синтетичної папери CSP

Областей застосування синтетичної папери CSP безліч. Головним чином синтетичну папір воліють звичайній тоді, коли це виявляється доцільно з фінансової точки зору. Так, термін придатності віддрукованих на синтетичної папері рекламних матеріалів буде набагато довше, ніж виконаних на звичайному папері. Більш того, видрукувані на синтетичної папері рекламні матеріали надовго збережуть свою привабливість.

Офсетний друк на синтетичної папері CSP

При друку офсетним способом, синтетичну папір застосовують при виготовленні пластикових карт, подарункових пакетів, постерів, Стріпп, воблери, географічних і гральних карт, інструкцій по експлуатації, навісні книжечки для хімічних засобів, етикеток, бірок, ярликів, шелфтокери, світлових коробів, фасадних прапорців , меню, шпалер, обкладинок для книг, етикеток (багатосторінкових (буклетний) і багатошарових), паперових склянок і мн. ін ..


Флексо друк на синтетичної папері CSP

При друку флексографским способом застосовується для упаковки пакетів для морозива, шоколадних батончиків, бирок, підходить для блістерів під лікарські препарати, термозварювальна при температурі від 90 градусів.

Друк широкоформатним принтером на синтетичної папері CSP

Для друку широкоформатним принтером: банери для зовнішньої реклами і виставок.
Крім того, на синтетичних паперах виготовляються видання для дітей. Це практично, оскільки їх дуже складно порвати або забруднити. Книги з паперу витримають будь-які випробування.

Білизна 85%, способи друку: офсет, флексо, висока, шовкотрафарет. Поставляється в листах і рулонах.

Менеджер даного напрямку:

Марченко Олена,

e-mail: [email protected]

тел .: +7 (812) 611-10-40, доб. (2882), прямий +7 (812) 318-47-60


Синтетична папір CSP зовні аналогічна крейдованому папері для високохудожніх видань

Сертифікати на синтетичну папір:


FDA - CSP
Shelf life certifiacate CSP

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика