Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Сильно гріється ноутбук - хто винен і що робити? • CompBlog.ru - комп'ютерний блог

  1. Яка температура ноутбука є нормальною і як її «поміряти»? Взагалі, у різних процесорів і відеокарт...
  2. Скільки за часом проводиться чистка ноутбука від пилу з заміною термопасти?

Яка температура ноутбука є нормальною і як її «поміряти»?

Взагалі, у різних процесорів і відеокарт робоча температура - різна. Але, все ж, приблизні рамки можна намітити. У стані простою температура процесора ноутбука повинна складати ~ 40-60 градусів, при навантаженні (запуск гри, перегляд фільму) вона може підвищуватися до 75-85 градусів за Цельсієм.

Важливо знати, що температура понад 90 градусів є критичною. При досягненні ~ 100 градусів ноутбук зазвичай вимикається, «рятуючи» себе від раптової загибелі.

Природно, визначати температуру відеокарти і процесора ми будемо не «на дотик» Природно, визначати температуру відеокарти і процесора ми будемо не «на дотик». А за допомогою відмінної програми AIDA64, на яку я обов'язково зроблю огляд в наступних статтях compblog.ru.

Як дізнатися температуру ноутбука в стані спокою і провести простий тест під навантаженням я докладно описав у цієї статті .

Що робити якщо ноутбук сильно гріється?

Отже, Ви заміряли температуру вашого ноутбука, і виявилося, що під навантаженням він розігрівається більш, ніж на 90 градусів, і починає сильно гальмувати, або вобще вимикається. Що ж робити, запитаєте Ви? А нічого - викинути і купити новий. Жарт. Все не так погано, як здається, і ваш ноут ще можна врятувати.

Все, що потрібно зробити - це акуратно розібрати його, вийняти материнську плату, відкрутити систему охолодження, прочистити її від пилової «пробки» і замінити термопасту. Потім акуратно все зібрати, і ще раз перевірити температуру Аїдою.

Якщо у вас немає досвіду в розбиранні ноутбуків, але ви володієте достатньою акуратністю і прямими руками, ви можете спробувати зробити це своїми руками. Різні моделі ноутбуків розбираються і чистяться по різному.

Де то треба відкручувати все до останнього гвинтика, що б дістатися до системи охолодження, а деякі ноутбуки можна почистити, лише знявши нижню кришку.

Нещодавно я написав докладний покроковий керівництво, як розбирається будь ноубук . Рекомендую ознайомитися.

Також рекомендую подивитися мій канал на ютубі , Там я часто викладаю відео-інструкції з розбирання різних моделей ноутбуків, і крок за кроком описую весь порядок дій при розбиранні. Вам залишиться тільки все повторити за мною 😉

Не забувайте, що вам обов'язково знадобиться термопаста, що б не допустити повітряного зазору між процесором і накриває його охолоджуючої пластиною. Заздалегідь купіть її в комп'ютерному магазині. Я рекомендую Arctic Cooling MX4, але, в принципі, зійде будь-яка, в тому числі російська КПТ8.

Скільки за часом проводиться чистка ноутбука від пилу з заміною термопасти?

Перший раз акуратна розбирання-чистка-збірка може зайняти у вас чимало часу (3-4 години). Розібравши-зібравши десяток-другий ноутов, ви будете керуватися за годину, і без будь-яких інструкцій.

Якщо, подивившись мануал на ютубі, ви будете не впевнені в своїх силах, або якщо знаєте, що руки у вас ростуть з не ту місця - краще зверніться в сервіс. В середньому задоволення буде коштувати близько 1500 рубликів, а нервів і часу (а, можливо, і грошей на ремонт після неправильної розбирання) Ви собі заощадите порядно!

Але, якщо вже Ви знаходитесь на сайті compblog.ru і дочитали цю статтю до кінця, труднощі розбирання ноутбука Вас не повинні лякати, а тільки розохочує) Я вірю, що у вас все вийде! Дерзайте!

Виникли питання під час розбирання - не соромтеся, задавайте в коментарях!

Також, для наочності, раджу подивитися відео з мого каналу на YouTube, в якому проблема з перегрівом виникла на моделі HP Pavillion G6:

Яка температура ноутбука є нормальною і як її «поміряти»?
Скільки за часом проводиться чистка ноутбука від пилу з заміною термопасти?
Яка температура ноутбука є нормальною і як її «поміряти»?
Що робити якщо ноутбук сильно гріється?
Що ж робити, запитаєте Ви?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика