Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Сенсорний LG GX500: дві SIM-карти дуже недорого

Телефони з декількома SIM-картами в Росії користуються особливою популярністю. Вони дозволяють заощадити на тарифному плані і носити з собою один апарат замість двох. Компанія Fly навіть заявила цю функціональність для всіх своїх мобільників без винятку. Інші виробники не так категоричні, але теж підтримують тренд. Новітній GX500 це другий тачфон LG з підтримкою двох SIM-карт і один з найдоступніших на ринку.

Новітній GX500 це другий тачфон LG з підтримкою двох SIM-карт і один з найдоступніших на ринку

Ідея не нова, вже більше десяти років тому Benefon її використовувала в своєму Twin. Правда, тоді мови про одночасну роботу обох SIM-карт не йшло - вбудувати обидва радиомодуля в один корпус і при цьому не втратити в мобільності тоді було нездійсненно технологічно. З тієї ж причини багато китайських послідовники Twin також обмежилися роздільної роботою SIM-карт. Але з появою Samsung Duos на ринку Dual-SIM сталася справжня революція.

Але з появою Samsung Duos на ринку Dual-SIM сталася справжня революція

Саме Samsung вивів ідею кількох SIM-карт в телефонах на масовий рівень. Причому, це була локальна ініціатива російського офісу. Два з половиною роки тому модель D880 стала дебютом концепції Duos і принесла компанії славу першого великого виробника Dual-SIM. Потім підтягнулися інші, в тому числі LG. Перший Dual-SIM від LG, модель KS660, з'явився рік тому.

Перший Dual-SIM від LG, модель KS660, з'явився рік тому

Тепер LG виводить на ринок продовження KS660, більш ніж в півтора рази нижче за ціною, але знову ж таки з сенсорним екраном і де в чому навіть більш просунуте. Серед великих виробників першого ешелону це найдорожче Dual-SIM рішення за початковою ціною. При цьому тут є Wi-Fi, акумулятор аж на 1500 мАг і хороший набір софта, включаючи локалізовані соціальні мережі. А товщина корпусу у GX500 менше 13 мм.

Специфікації LG GX500

  • ? Мережі: GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800/1900
  • ? Дисплей: TFT, 3? сенсорний резистивний, роздільна здатність 240х400
  • ? Камера: 3 Мп без автофокуса, спалаху немає
  • ? Пам'ять: 40 Мб, слот microSD (до 4 Гб)
  • ? Комунікації: Wi-Fi (802.11b / g), Bluetooth 2.1, microUSB
  • ? Інша: FM-радіо, Opera Mini 5.0, пакет Яндекса, додаток Idea Widgets (icq, вконтакте, однокласники), додаток Social networking (Myspace, Twitter, Facebook)
  • ? Акумулятор: 1500 мАг
  • ? Габарити: 108,9 x 53,4 x 12.95 мм
  • ? Вага: 118 г
  • ? Ціна: середній клас
  • ? Початок продажів: квітень 2010 р

Як бачимо, GX500 для середнього класу дійсно дуже функціональний, не вистачає хіба що підтримки 3G і камери краще. Але спочатку розглянемо екстер'єр новинки. Це невеликий (і як зазначалося, досить тонкий) моноблок з сенсорним екраном. Корпус повністю пластиковий з матовим покриттям, матеріали відповідають середньому класу. Збірка не викликає нарікань, все добре.

Що мене бентежить в GX500, так це оформлення. Воно на любителя. На лицьовій панелі точка. Стиль "в горошок? не надто личить технологічного гаджету. В іншому також без вишукувань. Зате чорний колір і стилізація кнопок під метал-на-віч новинці. Але в цілому враження спірне.

За елементами стандартний набір, не вистачає тільки 3.5 мм на корпусі. В іншому є все необхідне. На лицьовій панелі три кнопки - виклику і центральна для меню. Справа на торці камера, блокування і microUSB, зліва - microSD і гучність. У руці апарат лежить добре, користуватися ним зручно, не в останню чергу це досягається малою товщиною корпуса.

Всередині у GX500 все дуже добре. З критичних моментів тільки камера, яка слабенька - це 3.2 Мп без автофокуса і без спалаху. Наприклад, в тому ж KS660 була на 5 Мп. Але з урахуванням невисокої ціни все адекватно, як і відсутність підтримки 3G. Останнє неприємно, але великим недоліком не є. В іншому повний порядок, немає хіба що GPS.

Два головних достоїнства GX500 по апаратної частини - це наявність Wi-Fi (в KS660 його немає) і потужний акумулятор на 1500 мАг (у KS660 - 950 мАг). Останнє для Dual-SIM апарату особливо актуально. Що стосується Wi-Fi, то він дуже до речі з урахуванням насиченою поставки з GX500 інтернет-сервісів, зокрема соціальних мереж. Таким чином, можна економити не тільки на виборі тарифу з другої SIM-карти, а й на дешевому (і швидкому) трафіку по точці доступу.

Решта комунікація стандартна - Bluetooth 2.1, FM-радіо з RDS, підтримка EDGE. Інтерфейсний роз'єм microUSB з підтримкою Mass Storage. Дуже шкода, що 3.5 мм аудіороз'єм не додав до GX500. Це не стільки погіршує якість звуку, як раз воно цілком непогане, скільки не красить ергономіку і практичність використання. До сих пір у LG немає жодного Dua-SIM з 3.5 мм на корпусі.

Екран у GX500 3-дюймовий сенсорний TFT з роздільною здатністю 240х400, виконаний за резистивної технології. Картинка відповідає середньому класу, для TFT якість хороша, до AMOLED далеко, на сонці зображення вицвітає помірно. В іншому GX500 типовий для свого класу, не більше того. У новинці використовується колишній процесор з KS660, а тому високої продуктивності в відео, наприклад, очікувати не варто. Пам'яті в моделі 40 Мб, але є слот розширення microSD з повноцінною "гарячої? заміною і підтримкою карт до 4 Гб.

Інтерфейс GX500 - це спрощений S-Class без тривимірного куба (але з 3D-анімацією перевертає екранів). Головних екрану два - контакти, віджети. Livesquare немає. Внизу панель з чотирьох кнопок - набір номера, контакти, повідомлення, меню. Останнє повністю відповідає S-Class, навіть зміна масштабу з орієнтацією (у вертикальному режимі рядка прокручуються, в горизонтальному повністю доступні) збережена.

Верхня частина дисплея традиційно відведена під статусну інформацію і відображає наступні іконки: мультизадачність режим, рівень заряду акумулятора, поточний профіль, будильник, якщо він встановлений, фоновий режим, плеєр, Bluetooth (в залежності від режиму роботи модуля і підключеної гарнітури іконка змінюється) і рівень заряду мережі. При натисканні на ці піктограми можна викликати повний список зі статусної інформацією про потрібні функції, додатках. Якщо у фоновому режимі працює музичний програвач, то під статусної рядком виводиться рядок, що біжить з інформацією про поточну композиції.

У GX500 присутній меню Яндекса (сервіси пошуку, месенджера, карт, погоди, метро, ​​новин, словника і ТБ програми), плюс предустановленно додаток iDEA Widgets, яке дає швидкий доступ до таких популярних сервісів, як ICQ, Mail.ru Agent, Вконтакте і т.д. Це вже добра традиція для телефонів LG. Також в GX500 є додаток Social Networking. Це менеджер сервісів Facebook, MySpace і Twitter.

GX500 - це вже не перший телефон LG з двома SIM-картами, які можуть працювати одночасно завдяки двом радіомодулів. А ось модем як і раніше один, але на відміну від Duos, можна передавати дані і приймати дзвінки паралельно на різні сімки. Підтримується прийом 4 дзвінків (1 активний і 3 утриманих) з перемиканням між ними. Програмно все на найвищому рівні - є настройка кольору та іконки кожної SIM-карти, можна присвоїти ім'я (підтримується кирилиця, але все обсяг записи до 6 символів) і мелодію виклику. Після перемикання між SIM-картами все WAP / MMS / E-mail профілі відповідного оператора настроюються в GX500 автоматично.

В іншому вже звичний по тачфона LG набір додатків зі зміненим Java-комплектом. Можна запускати кілька додатків (до 4), в тому числі Java, багатозадачність в телефоні повноцінна. У швидке меню можна додати до 9 іконок з великого списку, а також пересортувати існуючі. Хочеться відзначити, що реалізація багатозадачності в телефонах LG наближається по зручності до Sony Ericsson: є і окрема клавіша для перемикання між активними додатками, опції їх закриття. Більш докладно про програмній платформі LG ми писали в попередніх матеріалах.

Окремо LG підкреслює бізнес-складову в софті GX500. Це Opera Mini 5.0 і перегляд офісних документів.

Як я вже зазначав, сегмент Dual-SIM зараз досить насичений, тут вже кілька серйозних гравців, в першу чергу Samsung. Останній якраз становить пряму конкуренцію LG GX500 моделлю B5722. Останній позбавлений Wi-Fi, має менш ємний акумулятор (1200 мАч), товщі корпус (14.5 мм), менше екран (2.8?), Правда, він ємнісний. Але при цьому дизайн B5722 явно приємніше, є підтримка карт пам'яті в два рази більшої місткості (8 Гб). У підсумку вибір неоднозначний, я рекомендую вибирати в залежності від власних уподобань - функціональність (LG) або зовнішність (Samsung).

думка Mail.Ru

LG GX500 - хороший варіант, якщо вам потрібен сенсорний телефон з двома-SIM-картами і стане в нагоді вбудований Wi-Fi. Серед сильних сторін моделі я можу відзначити також ємний акумулятор на 1500 мАг і невелику товщину корпуса, а також хороший софт. Недоліки - це в першу чергу слабка камера, відсутність 3.5 мм на корпусі, ну і обділеності підтримкою 3G. Дизайн на любителя, особисто мені він здався неоднозначним. У сухому залишку головну роль буде грати ціна, яка забезпечить GX500 хороший попит в своєму класі. Апарат на даний момент є одним з кращих по співвідношенню "ціна / якість? в своєму класі (сенсорні Dual-SIM).

Найближчим часом читайте на Hi-Tech.Mail.Ru огляди ще двох дуже цікавих новинок LG - ми вже тестуємо моделі GS290 і GS500, які ще більше радують доступною ціною і при цьому добре виглядають і володіють оновленим A-Class інтерфейсом. По секрету скажу, що це будуть найдорожчі тачфони з 3.5 мм роз'ємом на корпусі. Рекомендую заглянути до нас на днях, буде цікаво.

Дисплей: TFT, 3?
Стиль "в горошок?
Пам'яті в моделі 40 Мб, але є слот розширення microSD з повноцінною "гарячої?
Апарат на даний момент є одним з кращих по співвідношенню "ціна / якість?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика