Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Секретний спосіб дозволяє слухати музику під «ВКонтакте» на iOS і Android без обмежень

З 1 жовтня 2017 року соціальних мережах «ВКонтакте» і «Однокласники» заробила платна підписка для всіх користувачів, яка дозволяє слухати музику без обмежень. Відтепер слухати музику в соцмережах безкоштовно через додаток «ВКонтакте» на iOS і Android можна тільки при наявності платної підписки, яка коштує 149 рублів на місяць. Без неї час відтворення музики у фоновому режимі складає всього 1 годину, а в майбутньому ця цифра скоротиться в два рази - до 30 хвилин. Проте, фанати музики в соцмережах вже знайшли секретний спосіб, який дозволяє слухати музику під «ВКонтакте» на двох мобільних флагмани безкоштовно і без обмежень.

платна підписка

Для того щоб слухати музику в соцмережі «ВКонтакте» у фоновому режимі безкоштовно і без будь-яких обмежень, які вступили в силу два дні тому, буде потрібно виконати досить простий порядок дій, після чого музичні композиції почнуть відтворюватися у фоновому режимі навіть без платної підписки за 149 рублів на місяць.

Для того щоб слухати музику в соцмережі «ВКонтакте» у фоновому режимі безкоштовно і без будь-яких обмежень, які вступили в силу два дні тому, буде потрібно виконати досить простий порядок дій, після чого музичні композиції почнуть відтворюватися у фоновому режимі навіть без платної підписки за 149 рублів на місяць

Щоб зняти обмеження на 1 годину музики в день безкоштовно слід:

Крок 1. Підключити до Android-смартфону або iPhone гарнітуру з пультом управління.

Крок 2. Запустити програму «ВКонтакте».

Крок 3. Включити будь-яку музичну композицію і поставити її на паузу.

Крок 4. Запустити музику за допомогою кнопки на гарнітурі.

Запустити музику за допомогою кнопки на гарнітурі

Якщо все було зроблено правильно, то музика почне відтворюватися у фоновому режимі без будь-яких обмежень. Так, спосіб не найшвидший і зручний, оскільки потрібно підключати до мобільного пристрою гарнітуру з мікрофоном і пультом управління, але зате він дозволяє слухати музику під «ВКонтакте» без оформлення платної підписки.

Редакція AKKet.com нагадує, що правовласникам необхідно платити гроші за музику, оскільки це чийсь інтелектуальна праця і якщо всі будуть слухати музичні композиції безкоштовно, то їх творцям буде не на що жити. Поважайте чужу працю! Матеріал опублікований в ознайомлювальних цілях.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика