Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Секрети виходу Samsung Galaxy Note 8. Дата виходу Галаксі Ноті 8

  1. Чутки і плітки Навіть повне фіаско з Galaxy Note 7 не зупинило компанію Самсунг на шляху до створення...
  2. Коли вийде Samsung Galaxy Note 8
  3. Трохи про характеристики
  4. Цікава історія

Чутки і плітки

Навіть повне фіаско з Galaxy Note 7 не зупинило компанію Самсунг на шляху до створення пристроїв цієї гілки. Близько 5 мільярдів фінансових втрат принесло нещасливе пристрій компанії. Вже давно навколо виходу гаджета Note 8 ходить галас. Найцікавіше, що 3% вибухонебезпечних девайсів так і залишилося у власників, вони відмовилися здати їх для отримання компенсації. Значить, у фірми є свої шанувальники.

Точна інформація

Одним з тих, хто заявив в мережі буде Samsung Galaxy Note 8 - відомий в Твіттері блогер Еван Бласс. Був оприлюднено список продукції даної компанії, в якому був згаданий апарат з кодом SM-N950 - це може бути лише девайс серії Ноут.

Глава мобільного підрозділу Samsung Д. Дж. Кох заявив, що Galaxy Note 8 буде випущений, довівши правдивість слів блогера. Він сказав, що Самсунг поверне своїм шанувальникам кращий, безпечніший і максимально інноваційний Note 8. Очікується, що у нового девайса буде 8 ступенів перевірки акумулятора, тому гарантовано, що проблем, як з попереднім апаратом точно не буде.

Коли вийде Samsung Galaxy Note 8

Напевно, багато хто ставить питання, чи не за горами чи для Samsung Galaxy Note 8 дата виходу. Очікується, що він з'явиться в продажу влітку 2017 року. Це буде крупноекранний апарат з фірмовий Samsung-овским стилусом. Найімовірніше, вийдуть нові аксесуари для Galaxy Note 8 . До цього списку можна зарахувати той же стилус і більш цікаві пристосування, а також захист - чохол і екранний протектор. Такий тандем сприятливо позначиться на захист смартфона від подряпин і тріщин, сколів, вм'ятин, потертостей та інших дефектів.

Трохи про характеристики

Яким буде гаджет - невідомо. Але користувачі сподіваються на присутність 4К екрану, удосконалення технології віртуальної реальності, впровадження віртуального помічника Bixby. Кажуть, що постачальником акумуляторів стане фірма LG. Апарат отримає назву Байкал - можливо, в майбутньому аналогія в найглибшим озером в світі, що знаходиться на півдні Сибіру, ​​стане зрозуміліше.

Цікава історія

Компанія прибрала з індексу цього апарату цифру 4. В азіатській культурі вона символізує смерть. Така ж цифра була в 7 Ноут, розробники вирішили не ризикувати на цей раз навіть з забобонами.

Трохи пізніше мобільний пристрій Samsung Galaxy Note 8 дату виходу отримає конкретніше. Поки що вирішуються важливіші питання - технічні характеристики девайса, його дизайнерські особливості і т.п. Доведеться трохи почекати з надією на те, що новий апарат перевершить попередників за всіма параметрами.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика