Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


SE 717 - Он-лайн брошура

Аква-біологічне науково-дослідний підрозділ Проекту SE 717

Вашій увазі пропонується on-line брошура, в якій можна познайомитися з тваринами і рослинами середньої течії річки Луги, а також нижнього і середнього течій її приток - Саби і Ящери.

Завантажити онлайн-брошуру (10901 Kb)

Дорогі жителі Лужского району Ленінградської області, а також численні садівники і дачники з Санкт-Петербурга, які приїжджають відпочивати і працювати на своїх присадибних ділянках в Лужском районі.

Дозвольте запропонувати Вашій увазі брошуру про тварин і рослини, що мешкають в середній течії річки Луга і в її притоках Саба і ящера.

завантажити брошуру (4785 Kb)

Брошури підготовлені аква-біологічним науково-дослідним підрозділом, яке було створено в рамках ENPI Проекту SE-717. У його завдання входило вивчення сучасного біорізноманіття середньої течії річки Луги, а також нижнього і середнього течій її приток - Саби і Ящери.

У 2013-2014 роках експерти та волонтери Аква-біологічного науково-дослідного підрозділу ENPI Проекту SE-717 займалися вивченням видового складу водної фауни і флори середньої течії річки Луги, а також нижнього і середнього течій її приток - Саби і Ящери. Для цього був обраний цілий ряд станцій. Вибір станцій визначався їх транспортною доступністю і їх розташуванням поблизу населених пунктів, які, можливо, мають антропогенний вплив на водну фауну і флору досліджуваних трьох річок. Список основних і додаткових станцій відбору проб наведено на окремій сторінці сайту .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика