Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Шановні партнери! Повідомляємо Вам, що система «Базальт» виробництва компанії «Альтанка» надійде в продаж в кінці березня - початку квітня

Залишити попереднє замовлення на покупку або дослідну експлуатацію можна у вашого персонального менеджера, по телефону +7 (342) 220-67-10 або відправивши запит на електронну пошту  novitskiy@vipaks

Залишити попереднє замовлення на покупку або дослідну експлуатацію можна у вашого персонального менеджера, по телефону +7 (342) 220-67-10 або відправивши запит на електронну пошту [email protected] ; [email protected] .

- Двосторонній радіоканал, запозичений у систем ЛОНТО.
- Приймально-передача із застосуванням технологій стрибаючих частот
- Безпрецедентна стійкість до перешкод і придушення
- Дальність передачі інформації аналогічна дальності зв'язку Lonta-202 і значно перевершує будь-яке обладнання стороннього виробництва аналогічної потужності
- Випуск як на відкритих (433 МГц, межа по потужності 10 мВт), так і на виділених частотах (при наявність у клієнта дозволу на частоту)
- Управління (в тому числі автоматичне) потужністю передавачів і дальності зв'язку з пульта
- Квитування постановок на охорону, тривог і ін.
- Передача інформаційних і сервісних повідомлень на об'єктові прилади
- Можливість ретрансляції

У комплексі «Базальт» застосовані кращі технології, що вже довели свою ефективність в системах серії Lonta, надійність якої підтверджена багаторічною експлуатацією на тисячах об'єктів в сотнях містах Росії. Технологія сверхузкополосной передачі істотно збільшує співвідношення сигнал / шум в робочій смузі кожного каналу і дозволяє отримати велику дальність дії системи. Технологія Hopping значно збільшує захист від перешкод: кожен передавач системи використовує персональний псевдовипадковий алгоритм стрибків частоти. В системі «Базальт» застосовується шифрування переданих даних, що дозволяє створити захист від кримінального впливу, підвищуючи, таким чином, надійність системи.

Основні технічні характеристики РСПІ «Базальт»

 • Номерна ємність базової станції: 8192
 • Діапазони робочих частот / максимальна потужність: 146-174 МГц / 5Вт, 420-475 МГц / 5Вт, 433 МГц / 10 мВт
 • Дальність радіозв'язку між об'єктовим блоком і базовою станцією при 5 Вт / 10 мВт: 40/15 км
 • Час проходження тривожних повідомлень: не більше 5 сек.
 • Контроль каналу зв'язку: не більше 2 хв.
 • Проходження сигналів управління: не більше 5 сек.
 • Доставка службових повідомлень: не більше 2 хв.
 • Шифрування сигналу: 16-32 біт

При побудові як пожежної, так і охоронної сигналізації особливо важливим показником є ​​швидкість передачі інформації. При значній інформаційної ємності системи - 8192 об'єкта - високі тимчасові параметри були досягнуті завдяки технології циклічного опитування об'єктового обладнання. Дана технологія дозволяє опитувати об'єктові прилади пакетами - від 32 до 256 одночасно (в залежності від комплектації базової станції системи). Передача тривог і команд управління відбувається поза циклом опитування, що дозволяє отримувати дану інформацію практично миттєво (не більше 5 секунд).

Модульний принцип побудови базової станції системи «Базальт» дозволяє використовувати від 1 до 16 прийомних модулів в одній базі, а отже, застосовувати від 1 до 16 робочих частот, що дозволяє оптимізувати початкові витрати в залежності від завантаження системи. Надалі замовник може сам у міру необхідності додавати додаткові приймально-передавальні модулі.

Склад радіоканального програмно-апаратного комплексу «Базальт»

Устаткування центру моніторингу:

 • Базова станція «Базальт» з антенно-фідерними пристроями
 • Програмний модуль управління «Базальт»
 • програма АРМ

Програмний модуль передбачає можливості стикування з існуючими популярними програмами АРМ інших виробників.

Об'єктове обладнання:

 • Об'єктові прилади з різним функціоналом і кількістю шлейфів сигналізації. Все об'єктові прилади забезпечені приемопередатчиком «Базальт».
 • Концентратори мережі приладів призначені для управління, збору інформації та передачі інформації на БС від групи приладів, об'єднаних як в провідну, так і радіоканальні (малого радіусу дії) мережу.

Передавачі-комунікатори призначені для інтеграції комплексу з обладнанням інших виробників.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика