Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Samsung Portable SSD T3 - зовнішній накопичувач для швидкої передачі даних

Samsung представила Portable SSD T3 - зовнішній твердотільний накопичувач (SSD) розміром з долоню, ємність якого становить кілька терабайт. Завдяки використанню фірмових технологій V-NAND і SSD TurboDrive накопичувач T3 забезпечує високу продуктивність.

Накопичувач T3 забезпечує блискавичну швидкість передачі даних завдяки високій швидкості читання і запису (до 450 МБ / с) інтерфейсу USB 3.1, що перевершує аналогічні накопичувальні рішення в 4 рази.

Накопичувач менше візитної картки середнього розміру і важить близько 50 г. Завдяки ударостійким металевого корпусу і внутрішньому каркасу, накопичувач T3 може витримати до 1500G і падіння з висоти до 2 метрів. Інтегрований захист від температур запобігає перегріванню при екстремальних температурах. На T3 поширюється гарантія протягом 3 років.

Завдяки з'єднанню USB 3.1 Type C накопичувач T3 сумісний з багатьма пристроями, включаючи нові смартфони та планшети під управлінням операційної системи Android, а також комп'ютери під управлінням Windows або Mac OS. Користувачі можуть відправляти дані з T3 на персональний комп'ютер і навпаки, отримувати доступ до контенту на T3 через мобільний пристрій, а також переглядати мультимедійні файли з накопичувача на пристроях з великим екраном. У T3 використовується exFAT - широко поширена файлова система. Крім того, T3 сумісний з мобільним додатком для операційної системи Android під назвою Samsung Portable SSD, яке підтримує установку паролів і інші складові перевірки.

Процес настройки складається тільки з установки пароля. Пристрій підтримує 256-бітове апаратне шифрування, що забезпечує високий рівень безпеки та захисту для пристроїв під управлінням операційних систем Windows, Mac і Android.

Запуск Samsung Portable SSD T3 відбудеться в лютому 2016 року в ряді країн, включаючи США, Китай, Корею і деякі європейські країни. Трохи пізніше накопичувач буде доступний по всьому світу.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика