Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Samsung готує «дірявий» смартфон

Очікується, що Samsung продемонструє Galaxy S10 в кінці лютого Очікується, що Samsung продемонструє Galaxy S10 в кінці лютого.

Новий флагманський смартфон Samsung може отримати екран з отвором для фронтальної камери.

Такими даними поділився у своєму блозі відомий дизайнер Еван Бласс, пише інтернет-видання Хроніка.інфо з посиланням на nv.ua .

Якщо це правда, це буде перший флагманський телефон Samsung, який отримає виріз на дисплеї. Більшість виробників смартфонів використовують будь-якої виріз поверх дисплеїв своїх телефонів, і останнім часом тенденція полягала в тому, щоб зробити надріз меншим. Але ось виріз у формі дірки посеред екрану ще ніхто не використовував.

«Не зрозуміло, як це буде поєднуватися з програмним забезпеченням, особливо при перегляді повноекранного контенту, такого як відео або гри», - зазначають журналісти Mashable.

Еван Бласс також стверджує, що S10 буде мати ультразвуковий сканер відбитків пальців, який буде поставлятися Qualcomm і стане ексклюзивним рішенням для смартфонів Samsung до другої половини наступного року. Також новинка отримає три камери ззаду і новий призначений для користувача інтерфейс компанії поверх Android Pie.

У той же час, інсайдер під псевдонімом Ben Geskin повідомив, що версія смартфона Galaxy S10 отримає процесор Snapdragon 845 або Snapdragon 8150, 4/6 ГБ оперативної пам'яті і вбудований накопичувач на 64/128 ГБ в різних модифікаціях.

Читайте також: Визначено найпопулярніші програми серед українців в жовтні

Очікується, що Samsung продемонструє Galaxy S10 в кінці лютого, ймовірно, на Mobile World Congress в Барселоні, який стартує 25 лютого 2019 року. Samsung Galaxy S10 повинні випустити в п'яти кольорах корпусу.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика