Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Samsung Galaxy Note 8 - версія з 4 ГБ оперативної пам'яті

Ціна в 1000 євро може виявитися занадто високою для деяких користувачів, які планували придбати Galaxy Note 8. Тому чутки про те, що корейці планують випустити спрощену версію смартфона з 4 ГБ оперативної пам'яті, здаються цілком обгрунтованими. Інші характеристики не зміняться.

Galaxy Note 8 з 4 ГБ оперативної пам'яті вже пройшов сертифікацію в китайському центрі TENAA, це говорить про те, що пристрій скоро надійде в продаж на місцевому ринку. Представники Samsung поки ніяк не прокоментували цю інформацію. Нагадаю, для південнокорейського ринку компанія готує версію смартфона з 8 ГБ оперативної пам'яті і накопичувачем на 256 ГБ.

Версія смартфона з 4 ГБ оперативної пам'яті може виявитися ідеальним варіантом для тих, хто хотів купити Galaxy Note 8, але цінник в 1000 євро за міжнародну версію з 6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ ПЗУ порушив усі плани. Очікується, що «спрощена» модифікація для Китаю буде коштувати близько 800 євро.

Міжнародна версія смартфона надійде в продаж 15 вересня, оформити попереднє замовлення можна вже зараз. В Україні Galaxy Note 8 буде продаватися з цінником в 30 тисяч гривень, а в Росії - 70 тисяч рублів. А поки чекаємо офіційної заяви від Samsung з приводу «спрощеної» версії пристрою (нехай, поки тільки для китайського ринку).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика