Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Samsung анонсувала 256 ГБ microSD карту пам'яті

У червні Samsung розпочне продаж карти пам'яті   microSD ємністю 256 ГБ

У червні Samsung розпочне продаж карти пам'яті microSD ємністю 256 ГБ . У своєму класі і форм-факторі це найбільш ємна карта, посунувши з п'єдесталу 200 ГБ microSD карту від SanDisk .

Можна згадати про те, що ще в минулому році менш відома компанія Microdia анонсувала 512 ГБ карту microSD , Однак вона відноситься до іншого класу, призначена для професійного застосування (де потрібні дуже високі швидкості передачі даних) і стоїть помітно дорожче в перерахунку на один Гігабайт.

microSD карта Samsung за рахунок використання технології V-NAND може похвалитися не тільки високою ємністю, але і високою швидкістю обміну даними. Швидкість копіювання / читання інформації в ній становить 90/95 МБ / c.

Офіційна вартість 256 ГБ карти пам'яті Samsung складе $ 249.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика