Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Samsung Galaxy S8 Mini: Дата виходу, новини і чутки

Повернення до менших екранів.

Samsung Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus виступають в якості лідерів нашого рейтингу кращих смартфонів 2017 року, але якщо ви хочете невеликий екран, в даний час він не пропонується на пристроях високого класу.

Але в мережі з'явилися перші чутки про Galaxy S8 Mini, припускаючи, що незабаром ринок може побачити меншу альтернативу флагманським пристроїв Samsung.

Samsung не випускав «Mini» моделей свого флагманського телефону з Galaxy S5 Mini в 2014 році, тому він ознаменує значний крок і повернення до невеликих і більш дешевим пристроям, якщо повернеться до Mini в 2017 році.

Нижче ви знайдете все, що нам відомо про новий Galaxy S8 Mini.

Samsung Galaxy S8 Mini: Дата виходу і ціни

Мало що відомо про Samsung Galaxy S8 Mini на даному етапі, але ми очікуємо, що смартфон буде випущений досить швидко, якщо просочився в мережу маркетинговий матеріал (який ви знайдете нижче) поширюється з компанії.

Поки нічого не підтверджено офіційно, але, якщо Samsung зробить смартфон, ми очікуємо побачити його до кінця року, щоб він тримався подалі від передбачуваної дати виходу Galaxy S9 (Березень 2018).

Ми також очікуємо, що смартфон буде коштувати менше, ніж Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus, але він може бути не таким дешевим, як ви могли б очікувати. Дизайн обіцяє залишитися преміальним і, схоже, він не пропустить більшості головних функцій Galaxy S8, тому новий компактний смартфон може бути лише трохи дешевше пари S8.

Все, що ми можемо сказати про ціну на даний момент, так це те, що ми очікуємо цінника нижче поточної ціни Galaxy S8 (689 $ / 42.000 р.)

Samsung Galaxy S8 Mini: Дизайн і дисплей

Якщо припустити, що це справжнє зображення, Samsung збирається дотримуватися дуже близького дизайну для Galaxy S8 Mini в порівнянні з великими флагманськими телефонами.

На китайському сайті IT Home, викладені зображення розширеної лінійки Galaxy S8 з базовим флагманом, Plus'ом і Galaxy S8 Mini разом з ними.

Промо-зображення передбачає, що смартфон буде виглядати так само, як дві старші версії, просто він трохи зменшить в розмірах, щоб запропонувати менший екран.

Характеристики, які просочилися разом із зображенням, показують, що смартфон прийде з 5,3-дюймовим екраном, але в руках буде походити на 4,7-дюймові телефони, оскільки має розширене співвідношення сторін 18,5: 9.

Ми сподіваємося, що цей невеликий, але преміальний дизайн дозволить Galaxy S8 Mini відчувати себе в руці комфортніше своїх великих братів.

Samsung Galaxy S8 Mini: Чутки

Сайт, який поділився зображенням вище - IT Home - повідомляє, що смартфон отримає дещо нижчі характеристики, ніж Galaxy S8 і S8 Plus.

Він, швидше за все, почне роботу з чіпсетом Qualcomm Snapdragon 821 всередині, що є кроком вниз після Snapdragon 835, годує останні телефони від Samsung.

Неясно, чи будуть дві версії пристрою - одна з чіпсетами Exynos (в Росії), а інша на Qualcomm (США) - як з Galaxy S8 і S8 Plus.

У доповіді також говориться, що Galaxy S8 Mini буде поставлятися з 4 Гб оперативної пам'яті і 32 Гб вбудованої пам'яті, що менше 64 Гб, які ви знайдете в Galaxy S8.

Ми очікуємо, що Galaxy S8 Mini буде поставлятися з підтримкою MicroSD до 256 Гб, тому ви зможете завантажити смартфон медіа-даними, які хочете використовувати.

Витік також передбачає, що Samsung буде включати в Mini ту ж саму 12-мегапіксельну основну камеру, що і Galaxy S8, а також сканер сітківки ока для розблокування телефону. Що поки не ясно, чи планує Samsung включити голосового помічника Bixby в новий телефон.

Де його місце на ринку?

Galaxy S5 Mini був останнім зменшеним флагманом, який ми бачили у виконанні Samsung, але якщо Galaxy S8 Mini виявиться реальним, схоже, його чекає зовсім інше місце на ринку.

Samsung вже пропонує дешевші, але високопродуктивні смартфони на ринку: Galaxy A3 (2017) і Galaxy A5 (2017) , Схоже, що такий стан речей залишається в силі для покоління Galaxy S8.

Таким чином, замість того, щоб направляти смартфон на бюджетний ринок, схоже, що Galaxy S8 Mini залишиться дорогим пристроєм, який розташується пліч-о-пліч з Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus, але орієнтується на тих, кому подобається менший екран.

Очікується, що Samsung також запустить Galaxy Note 8 , Щоб приєднатися до флагманської лінійки пристроїв.

А ви чекаєте новий Samsung Galaxy S9 ?

Де його місце на ринку?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика