Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Samsung GT-E2222 (чорний)

SamsungGT-E2222 (темний) Samsung GT-E2222 бюджетний телефон з QWERTY-клавіатурою від корейського виробника SamsungGT-E2222 (темний) Samsung GT-E2222 бюджетний телефон з QWERTY-клавіатурою від корейського виробника. У цьому телефоні є фактично все потрібне як для зв'язку, так і для розваг. Телефон має функцію відправки MMS-повідомлень, забезпечений E-mail-клієнтом.

Є можливість обміну даними з іншими телефонами і гаджетами по протоколу Bluetooth, телефон оснащений WAP і GPRS. Відволіктися в дорозі нададуть допомогу аудіоплеєр і FM-радіо, наявні в Samsung GT-E2222. Є і камера роздільною здатністю 0,3 мегапікселя, завдяки якій можливо робити фотографії і знімати відеоролики.

Телефон має 45 Мб вбудованої пам'яті, яку легко можна збільшити до 16 Гб за допомогою карти пам'яті microSD. До того ж Samsung GT-E2222 може похвалитися досить чудовим літій-іонним акумулятором, що дозволить телефону працювати майже 12 годин в режимі діалогу і більше 500 годин в режимі очікування.

Повідомлення

GPRS (клас) GPRS (клас)   : 10 Розробка доступу в Інтернет за допомогою стільникового телефону : 10 Розробка доступу в Інтернет за допомогою стільникового телефону.

GPRS передбачає оплату за кількість переданої / взятої інформації, а не за час, вчинене онлайн (як WAP). Клас GPRS визначає кількість в один момент застосовуваних таймслотов для прийому і передачі даних.

дисплей

Тип дисплея Тип дисплея   : TFT В виробництві телефонів вживаються наступні типи дисплеїв: LCD (монохромні), TFT, CSTN, UFB, OLED і їх варіації : TFT В виробництві телефонів вживаються наступні типи дисплеїв: LCD (монохромні), TFT, CSTN, UFB, OLED і їх варіації. Від типу дисплея залежить яскравість, чіткість, ступінь оновлення вицвітання і швидкість «картинки» на сонячному світлі, і до того ж вартість і енергоспоживання телефону.

Роздільна здатність дисплея (пікс) Роздільна здатність дисплея (пікс)   : 220 × 176 Дозвіл - це кількість точок на дисплеї, з яких складається зображення : 220 × 176 Дозвіл - це кількість точок на дисплеї, з яких складається зображення. Чим більше цих точок і чим менше вони за розміром, тим чіткіше і краще за якістю буде картина. Діагональ дисплея (дюйм) : 2.2 Діагональ дисплея визначає не тільки розмір пристрою, але і зручність роботи з мультімедіапріложеніямі (перегляд відео, читання книг, навігація, ігри).

Мультимедіа

Фотокамера: 0,3 Mпікс Аудіоплеєр: так акумуляторна - радіо: так

корпус

QWERTY- клавіатура QWERTY- клавіатура   : Є Повноцінна клавіатура, як на комп'ютері : Є Повноцінна клавіатура, як на комп'ютері. Чи стане гарним вибором для тих, хто веде активну переписку в мережі, обожнює відправляти SMS, користуватися ICQ або ж є шанувальником соціальних мереж.

пам'ять

Вбудована пам'ять (Мб): 45

інше

Кількість SIM-карт: 2

Повідомлення

MMS MMS   : Є Мультимедійне повідомлення, що містить картину, фотографію, мелодію або текстові файли : Є Мультимедійне повідомлення, що містить картину, фотографію, мелодію або текстові файли. Дозволяє відправляти повідомлення не тільки на мобільний телефон, але і по email.

E-mail клієнт E-mail клієнт   : Є ПО, призначене для отримання, написання, зберігання і відправки Email : Є ПО, призначене для отримання, написання, зберігання і відправки Email. GPRS (клас) : 10 Розробка доступу в Інтернет за допомогою стільникового телефону. GPRS передбачає оплату за кількість переданої / взятої інформації, а не за час, вчинене онлайн (як WAP).

Клас GPRS визначає кількість в один момент застосовуваних таймслотов для прийому і передачі даних. Bluetooth Клас GPRS визначає кількість в один момент застосовуваних таймслотов для прийому і передачі даних : Є Розробка бездротової передачі інформації.

Велика відстань між пристроями для впевненого прийому сигналу може складати до 100 метрів. WAP Велика відстань між пристроями для впевненого прийому сигналу може складати до 100 метрів : Є При роботі з WAP-сайтами необхідно мати на увазі, що тарифікація йде за час, а не за кількість інформації, виходячи з цього застосування WAP-сайтів дорожче застосування «простого» Інтернету. Зараз WAP-Інтернет фактично витіснений GPRS-Інтернетом.

дисплей

Тип дисплея Тип дисплея   : TFT В виробництві телефонів вживаються наступні типи дисплеїв: LCD (монохромні), TFT, CSTN, UFB, OLED і їх варіації : TFT В виробництві телефонів вживаються наступні типи дисплеїв: LCD (монохромні), TFT, CSTN, UFB, OLED і їх варіації. Від типу дисплея залежить яскравість, чіткість, ступінь оновлення вицвітання і швидкість «картинки» на сонячному світлі, і до того ж вартість і енергоспоживання телефону. Роздільна здатність дисплея (пікс) : 220 × 176 Дозвіл - це кількість точок на дисплеї, з яких складається зображення.

Чим більше цих точок і чим менше вони за розміром, тим чіткіше і краще за якістю буде картина. Діагональ дисплея (дюйм) Чим більше цих точок і чим менше вони за розміром, тим чіткіше і краще за якістю буде картина : 2.2 Діагональ дисплея визначає не тільки розмір пристрою, але і зручність роботи з мультімедіапріложеніямі (перегляд відео, читання книг, навігація, ігри).

Мультимедіа

Фотокамера: 0,3 Mпікс Цифровий зум Фотокамера: 0,3 Mпікс Цифровий зум   : X4 Цифровий зум - це підвищення вже готового зображення : X4 Цифровий зум - це підвищення вже готового зображення. Практично відбувається «розтягування» картини: з меншої кількості мегапікселів камера робить більше, поряд з цим рівень якості знімків падає.

Pages: 1 2

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика