Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Самостійно вмикається / вимикається MacBook

 1. Вмикається і вимикається MacBook Частина проблем з включення і виключення макбука цілком можна вирішити...
 2. З чим пов'язаний мимовільний перезапуск комп'ютера?
 3. Проблеми з харчуванням
 4. Проблеми з клавіатурою
 5. несправність накопичувача
 6. Несправність материнської плати
 7. Ремонтні роботи MacBook
 8. ми в соціальних мережах
 9. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Вмикається і вимикається MacBook

Частина проблем з включення і виключення макбука цілком можна вирішити самостійно на основі нашого матеріалу з цієї статті. Якщо ж проблема виявиться складніше, наші інженери оперативно допоможуть її вирішити.

Консультацію по даній несправності можна отримати по телефону або подивитися докладніше сторінку ремонт MacBook всіх моделей.

Вмикається і вимикається MacBook

Згідно зі статистикою нашого сервісного центру, чимала кількість поломок MacBook супроводжується мимовільним вимиканням пристрою - в процесі роботи або при запуску.

З чим пов'язаний мимовільний перезапуск комп'ютера?

Оскільки мимовільні перезапуск системи в момент завантаження є загальним симптомом для цілого ряду дефектів, нам слід висвітлити найбільш поширені несправності. Зверніть увагу, що самостійна діагностика (без застосування спеціальних інструментів) може пустити Вас по помилковому сліду, що тільки ускладнить подальший ремонт.

Безкоштовна діагностика є правилом MacPlus. Ви платите тільки за безпосередній ремонт, якщо він виявиться необхідний.

Проблеми з харчуванням

Що можна зробити самостійно:

 • Почистити роз'єм MagSafe
 • Перевірити шлейф коннектора
 • Для роботи зі шлейфом Вам потрібно зняти кришку MacBook. На деяких моделях доступ до шлейфу коннектора може зажадати розбирання ноутбука.

Там, де необхідно сервісний ремонт:

 • Несправність MagSafe або плати коннектора
 • Несправність ланцюгів харчування

В цьому випадку діагностика несправності зажадає прозвонки основних елементів ланцюга харчування, а також точкової пайки на спеціалізованій станції.

Харчування більшості ноутбуків Apple здійснюється за допомогою магнітного роз'єму MagSafe. Останні моделі MacBook, а саме MacBook Pro 2016 і MacBook Retina, отримали новий інтерфейс для підключення зарядки - USB C - що дозволило уніфікувати набір доступних портів і, що важливо, збільшити надійність коннектора.

Як показує практика, чимала кількість проблем з харчуванням припадає саме на MagSafe, оскільки роз'єм цього інтерфейсу надзвичайно чутливий до забруднення. Ця проблема актуальна як для роз'єму на корпусі пристрою, так і для штекера кабелю живлення. Таким чином, якщо у Вас вмикається і вимикається MacBook - проблема може бути саме в цьому.

Встановити цю причину самостійно досить просто, оскільки при несправності роз'єму живлення комп'ютер якийсь час зможе пропрацювати від акумулятора. Набагато складніше справи йдуть в тому випадку, коли батарея зношена і комп'ютер може працювати тільки від мережі живлення.

Набагато складніше справи йдуть в тому випадку, коли батарея зношена і комп'ютер може працювати тільки від мережі живлення

Проблеми з клавіатурою

Що можна зробити самостійно:

 • замінити клавіатуру
 • Виконати цю роботу можна і в домашніх умовах, проте операція подібного характеру вимагає повного розбирання пристрою, а також прогріву і видалення акумуляторної батареї.

Що можна зробити в сервісному центрі:

 • Очистити клавіатуру від оксидів
 • замінити клавіатуру

Якщо пошкодження мінімальні, клавіатуру можна врятувати без повної заміни, що кілька скоротить витрати.

У деяких випадках несправність клавіатури може призвести до циклічності "заїдання" клавіші живлення, в зв'язку з чим комп'ютер перезавантажується при спробі включення. Найчастіше несправність подібного роду пов'язана з згубним впливом вологи: потрапляючи на клавіатуру, рідина утворює оксиди, які і призводять до замикання.

несправність накопичувача

Що можна зробити самостійно:

 • Перевірити працездатність системи через безпечний режим
 • Скористатися тестом AHT
 • Замінити HDD / SSD диск

На багатьох моделях MacBook заміна жорсткого диска являє собою базову операцію, яку може виконати безпосередній користувач пристрою. Проте якщо замикання сталося з вини окислів, проблема може поширитися і на інші елементи системи, що загрожує несправністю материнської плати.

Там, де необхідно сервісний ремонт:

 • Несправність накопичувача викликана попаданням рідини

Будь-яка проблема з накопичувачем, включаючи програмні збої, нерідко веде до пошкодження завантажувального тому; при цьому в деяких випадках MacBook вмикається і вимикається при спробі запуску. Якщо немає можливості відновити диск програмно, може знадобитися його повна заміна.

Якщо Ваш комп'ютер обладнаний диском стандарту HDD, Ви можете діагностувати несправність самостійно, оскільки будь-які дефекти жорсткого диска супроводжуються незвичайними (часто, гучними) звуками в його роботі.

Несправність материнської плати

Якщо плата Вашого ноутбука все ж постраждала від оксидів (або короткого замикання), усунути проблему виявиться трохи складніше. В такому випадку інженерам сервісного центру належить виявити сліди окислів, після чого провести очистку та ремонт материнської плати. Складність ремонту при цьому безпосередньо залежить від кількості окислів і стану елементів плати, а успіх ремонт - від дій власника MacBook. Якщо ви встигли вжити заходів до того, як оксиди поширилися по материнській платі, існує можливість звільнитися простий очищенням; в іншому випадку, ремонт може зажадати більш істотних і дорогих заходів, аж до повної заміни плати. На щастя, подібне трапляється не так часто.

всі ціни

Ремонтні роботи MacBook

Актуально на 11.07.2019

Роботи Вартість Термін Гарантія Діагностика 0 руб. 30 хвилин Детальніше Частка після контакту з рідиною MacBook (видалення окислів з материнської плати) 3000 руб. 20 хвилин 90 днів Детальніше Заміна клавіатури MacBook від 4900 руб. 1,5 годин 90 днів Детальніше

ми в соціальних мережах

На Facebook ми регулярно публікуємо докладні матеріали та корисні замітки про ремонт і не тільки. Тут теж можна отримати швидкий і точний відповідь на будь-який технічний питання.

У групі VK ми ділимося корисними секретами і відповідаємо на питання. Тут Ви завжди знайдете оптимальне рішення проблеми і приклади нашої роботи.


Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

Кашин Станіслав Олегович
04 серпня

Питання: Доброго дня. Проблема в наступному: залишив мак бук про 15 включеним з грою мережевий, вранці намагався зайти він запросив пароль як зазвичай входу користувача намагався ввести пароль клавіші не реагували а курсор миші діяв (бігав) я примусово відключив живлення утримуючи кнопку включення 7 сек. Далі спробував знову включити абсолютно жодної реакції. розібрав і від'єднав шлейф акумулятора потім під'єднав і спробував включити, запустився диск і характерний звук запуску мелодія, почалося завантаження, а потім вжик і екран погас комп'ютер вирубався знову, і так весь час шлейфи все перевірив жорсткий відключав начебто причина не в ньому він новий, потім взагалі з другого разу почав включатися ненадовго після від'єднання і під'єднання харчування зі звуком запуску, не багато занурить або навіть завантажить все запросить ввести пароль вводжу і бац звук типу скрипу як зазвичай при запуску і гасне екран -комп ьютер вирубується, зламав весь мозок, все вузли на кшталт перевірив послідовно отсоединяя і прочищаючи контакти шлейфів, батарея справна кліпса блоку живлення теж працює, підкажіть причину можливу цієї несправності, клавіатуру міняв і жорсткий диск на нові, мак 2011 року до кінця працював без нарікань весь час

Відповідь: Доброго дня, Станіслав! Можливо проблема з черговим харчуванням, який в свою чергу пов'язаний з мультіконтролером. Точно можна буде сказати тільки після діагностики. Приносьте, будь ласка Ваше пристрій до нас на діагностику, вона у нас безкоштовна, постараємося Вам допомогти. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

Олег
31 січня

Питання: Доброго дня!
Мак боок Про РЕТІНА 15 "2014 року. Відбувається мимовільне вимикання, при будь-якому відсотку заряду батареї з живленням від батареї або від мережі. Але що цікаво, і незрозуміло, якщо включити зв'язок по скайп з якихось абонентом то поки вона включена відключень не відбувається. при цьому зв'язок по скайпу може бути без відео і з вимкненим мікрофоном. Як може скайп з'єднання або програма скайп впливати на проблему самоотключненія? Що може бути причиною самоотключения в такому випадку?

Відповідь: Добрий день, Олег! З такою ситуацією жодного разу не стикалися, приносите до нас на діагностику (вона у нас безкоштовна) - подивимося. Зазвичай, в таких ситуаціях, проблема полягає в несправності АКБ або контролері харчування. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

}?>

З чим пов'язаний мимовільний перезапуск комп'ютера?
З чим пов'язаний мимовільний перезапуск комп'ютера?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
Як може скайп з'єднання або програма скайп впливати на проблему самоотключненія?
Що може бути причиною самоотключения в такому випадку?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика