Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Розумний Сервіс - Ремонт ноутбуків в Гомелі

 1. Ремонт ноутбуків в Гомелі Ми займаємося ремонтом ноутбуків понад 9 років. У нас є великий досвід...
 2. Апаратний ремонт ноутбука
 3. Ремонт ноутбуків в Гомелі в сервісному центрі
 4. Вам може бути це цікаво:
 5. Заміна матриці, екрану в ноутбуці
 6. Ремонт роз'єму живлення ноутбука
 7. Ремонт комп'ютерів

Ремонт ноутбуків в Гомелі

Ми займаємося ремонтом ноутбуків понад 9 років. У нас є великий досвід в області діагностики і ремонту ноутбуків, нетбуків та іншої комп'ютерної техніки. Використовуючи найсучасніше обладнання, наші фахівці зможуть в найкоротший термін провести діагностику і ремонт Вашого ноутбука. Ми виконаємо ремонт швидко, якісно і за прийнятною ціною. У своїй роботі ми використовуємо тільки передові технології і новітнє обладнання.

Останнім часом різко зросли продажі ноутбуків, а отже зросла необхідність в якісному ремонті. Якщо раніше люди могли відремонтувати комп'ютери вдома, то зараз відремонтувати ноутбук в домашніх умовах часто ставати неможливо. Ми готові Вам надати якісні послуги діагностики та ремонту.

Ми займаємося ремонтом ноутбуків таких виробників як Asus, Lenovo, HP, Dell, Acer, Samsung, Sony, Emachines, Toshiba, MSI, Fujitsu і інших марок.

Перед ремонтом ми виконуємо безкоштовну первинну діагностику, консультацію і можемо назвати приблизну суму ремонту ноутбука. Якщо вона Вас влаштовує, то ми забираємо ноутбук для вторинної діагностики після якої стане відома точна сума ремонту ноутбука. Після того як майстер виконає вторинну діагностику, ми Вам телефонуємо, узгоджуємо точну суму ремонту і якщо вона Вас влаштовує, приступаємо до ремонту ноутбука.

Терміни ремонту обумовлюються в кожному випадку окремо, і складають від 15 хвилин, якщо проблема носить програмний характер, до декількох днів, при наявності комплектуючих.

Програмний ремонт ноутбука

Найчастіше ремонт ноутбука можна зробити без його розбирання і заміни деталей. Якщо Ваш ноутбук почав повільно працювати, перестали завантажуватися деякі сайти, Ви підозрюєте що він заражений вірусами, то найімовірніше проблема має програмний характер. Ваш ноутбук не зажадає розбирання і складної діагностики. Такі проблеми можна вирішити у Вас вдома або в Вашому офісі.

На жаль відразу не можна сказати чи зважиться Ваша проблема за допомогою програмного ремонту, так як деякі помилки можуть виникати в разі і апаратних і програмних помилок. Наприклад, якщо ваш ноутбук «вилетів» в синій екран це може свідчити як про проблему в відеодрайверів, так і про проблеми з жорстким диском або материнської плати. Проблему з відеодрайвером можна вирішити досить швидко, а от для вирішення інших знадобитися більш складний ремонт. Тому перш ніж приступити до ремонту ноутбука необхідна діагностика фахівця.

Якщо майстром діагностована програмна проблема, то найімовірніше вона вирішиться досить швидко і буде коштувати недорого.

Апаратний ремонт ноутбука

Апаратний ремонт ноутбуків відноситься до більш складних видів ремонту ноутбука. Що б виконати апаратне ремонт, необхідно розібрати ноутбук і часто провести складну діагностику. Як правило апаратний ремонт ноутбука проводиться у нас в сервісному центрі на спеціальному обладнанні, але іноді апаратні проблеми можна вирішити і поза сервісного центру, наприклад провести заміну жорсткого диска ноутбука, заміну модуля wi-fi, або установку додаткового обсягу оперативної пам'яті можна виконати з виїздом до вам.

Як правило серйозної апаратної проблеми з ноутбуком передують різні чинники. Наприклад Ваш ноутбук може сильно нагріватися, шуміти, або зависати без видимої на те причини. Найімовірніше у Вас виникли проблеми з системою охолодження і, можливо, буде потрібно заміна термоінтерфейсом і чистка ноутбука.

Якщо ж у Вас періодично не завантажуватися в операційна система або деякі файли в ноутбуці стають не читаються, то, як правило, це свідчить про проблеми з жорстким диском ноутбука.

Якщо ж Ваш ноутбук не включається, або при включенні на екрані немає зображення, то найімовірніше йому потрібен серйозний ремонт.

Ремонт ноутбуків в Гомелі в сервісному центрі

У сервісному центрі ми здійснюємо ремонт ноутбуків будь-якої складності, від переустановлення операційної системи до перепайки BGA чіпів, CMD компонентів, прошивки bios. Час ремонту залежить від складності ремонту та наявності комплектуючих. На будь-який апаратний ремонт в сервісному центрі ми надаємо гарантію не менше 3-х місяців.

Роботи виконуються тільки в сервісному центрі:

 • Заміна роз'єму живлення в ноутбуці
 • Заміна відеокарти або чіпа відеокарти
 • Заміна північного мосту ноутбука
 • чистка ноутбука
 • Заміна рухомих частин, петель
 • Заміна матриці ноутбука

Для того що б Ваш ноутбук служив Вам довго необхідно дотримуватися певних правил по роботі з ноутбуком , Періодично проводити чистку ноутбука , Тоді Ваш ноутбук прослужить вам довго. Якщо ж неприємність все таки трапилася, і Вам знадобився ремонт ноутбука, то телефонуйте нам. Ми завжди готові Вам допомогти.

Вам може бути це цікаво:

Вам може бути це цікаво:

Заміна матриці, екрану в ноутбуці

Матриця в ноутбуці є крихким частиною ноутбука і найбільш часто повреждаемой. Легкість пошкодження матриці пов'язана з її будовою.

Ремонт роз'єму живлення ноутбука

Роз'єм живлення ноутбука є однією з найслабших його частин. У нашому сервісному центрі ви можете зробити безкоштовну діагностику і дізнатися про необхідність заміни роз'єму живлення вашого ноутбука.

Ремонт комп'ютерів

Наша організація проводить діагностику та ремонт комп'ютерів будь-якого рівня складності, від компонентної заміни комплектуючих, до ремонту материнських плат, відеокарт, блоків живлення, моніторів та іншого обладнання.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика