Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Розкрито ціна і дата випуску Samsung Gear S4 (Galaxy Watch)

  1. Дата виходу Gear S4
  2. Ціна Samsung Gear S4

Авторитетний інтернет ресурс PhoneArena опублікував свої міркування про дату виходу і ціну розумних годин Samsung Gear S4 (Galaxy Watch). Буквально кілька днів тому вони з'явилися в реєстрі Європейської економічної комісії (ЄЕК), а також стало відомо, що вони можуть отримати назву Galaxy Watch, і управлятися операційною системою Wear OS (Ребрендинг Android Wear), а не Tizen OS, як попередні моделі.

Дата виходу Gear S4

Чутки про ці годинах ходять в мережі вже давно, і не дивно, так як поряд з Google Pixel і Apple Watch Series 4, Gear S4 є одним з найбільш очікуваних цього року гаджетів. Якщо згадати історію випуску попередніх моделей, Samsung Gear S2 Classic і Sport були показані на виставці IFA 2015 Берліні 31 серпня. Рівно через рік, 31 серпня 2016 року, на тій же виставці показали Gear S3 Classic і Frontier .

У 2017 році S4 показаний не був, як багато хто очікував, але замість нього Samsung представила Gear Sport . І, знову ж таки, презентація відбулася 31 серпня. Логічно припустити, що Gear S4 може бути представлений на виставці IFA 2018, 31 серпня 2018 року, а в продажу з'явиться десь в жовтні.

Ціна Samsung Gear S4

Якщо з датою виходу все більш-менш ясно і зрозуміло, то з ціною все трохи складніше. Тут, знову ж таки, варто згадати ціноутворення ранніх моделей. Gear S2 стартував з цінником 299 доларів за версію спорт, і 349 доларів за Classic. Наступний S3 з'явився з ціною класичної моделі 2015 року - 349 доларів. Gear Sport стартував з цінником 299 доларів США, як і Gear S2 Sport.

Gear S4, або тепер уже Galaxy Watch, імовірно, вийде в двох різних виконаннях - класичного та спортивного. Кожна з них матиме два розміри корпусу, і версію з підтримкою LTE, і без неї. Жодна з цих моделей не буде коштувати менше 349 доларів за базову версію, але, швидше за все, і не на багато дорожче.

Читайте також: Samsung Galaxy Watch представлені офіційно: ціна, характеристики, доступність

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика