Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Розкрито нові відомості про iPhone 2018: колишній дизайн, свіжа «начинка»

Особливості нових iPhone прояснилися.

Джерела авторитетного видання Bloomberg поділилися новою інформацією про підготовлювані до презентації iPhone зразка 2018 року. Згідно з їхніми даними, дизайн нових iPhone 9 , iPhone 11 і iPhone 11 Plus буде практично ідентичний iPhone X. Замість зміни зовнішнього вигляду Apple зосередиться на істотному підвищенні швидкості роботи і поліпшення якості зйомки смартфонів.

Як і відомий аналітик Мін-Чі Куо, в Bloomberg заявляють про те, що Apple готує три нових смартфона:

  • 6,1-дюймовий iPhone з ЖК-дисплеєм,
  • 5,8-дюймовий iPhone з OLED-дисплеєм,
  • 6,5-дюймовий iPhone з OLED-дисплеєм.

Все смартфони отримають дизайн в стилі iPhone X. У них будуть повноформатні дисплеї з мінімальними рамками, обрізана з боків верхня рамка і підтримка функції розпізнавання осіб Face ID. 5,8- і 6,5-дюймові iPhone з OLED-дисплеями виявляться майже повністю ідентичні iPhone X в плані дизайну.

У зв'язку з цим Apple навіть задумалася назвати смартфони «iPhone Xs», щоб вказати, що новинки є покращеними версіями iPhone X. Також в Bloomberg повідомили, що Apple розглядає можливість відмови від приставки в «Plus» в назві 6,5-дюймової моделі. З чим пов'язано таке бажання Apple не уточнюється. Основні поліпшення в iPhone 11 і iPhone 11 Plus будуть пов'язані з продуктивністю - вона може збільшитися відразу на 30%, і камерами - їх якість зйомки помітно зросте.

Що стосується 6,1-дюймового доступного iPhone 9 з рідкокристалічним дисплеєм, то в цілому він так само буде сильно схожий на iPhone X. Єдина серйозна відмінність полягатиме у використанні алюмінієвої рамки, яка з'єднає переднє і заднє скла корпусу смартфона. У нових iPhone з OLED-дисплеями ці рамки будуть виконані з хірургічної нержавіючої сталі, як у iPhone X.

У нових iPhone з OLED-дисплеями ці рамки будуть виконані з хірургічної нержавіючої сталі, як у iPhone X

Крім цього, в Bloomberg підтвердили, що Apple випустить iPhone 9 в декількох нових кольорах. Видання уточнило, що алюмінієва рамка буде фарбуватися в колір корпусів. Завдяки цьому Apple зможе заощадити на виробництві смартфона ще сильніше.

І, нарешті, вихід нових iPhone з двома SIM-картами також підтверджено перевіреними джерелами. Однак вийдуть такі моделі з двома «сімки» тільки в «деяких регіонах».

джерело: Bloomberg .

Ще айфоновскіе теми:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Розкрито нові відомості про iPhone 2018: колишній дизайн, свіжа «начинка»

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика