Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ринок оперативної пам'яті продовжує ставити рекорди

Фахівці підрозділу DRAMeXchange, що є частиною аналітичної фірми TrendForce, підвели підсумки третього кварталу на ринку оперативної пам'яті. Сумарна виручка від продажів DRAM зросла на 16,2% в порівнянні з другим кварталом і встановила черговий рекорд - 19,2 млрд доларів США. Середні контрактні ціни за цей період зросли приблизно на 5%.

Середні контрактні ціни за цей період зросли приблизно на 5%

Що характерно, трійка лідерів в особі Samsung, SK Hynix і Micron контролює понад 95% ринку. Всі вони значно покращили свої фінансові показники: Samsung наростила продажі на 15,2% - до $ 8,79 млрд, SK Hynix на 22,5% - до $ 5,51 млрд, а Micron на 13% - до 4,02 млрд доларів. Що стосується останньої, то аналітики чекають поліпшення показників Micron в четвертому кварталі за рахунок зростання середньої відпускної ціни (ASP) цього виробника.

Фахівці прогнозують подальше збільшення цін в четвертому кварталі. За їхніми оцінками, зростання цін на модулі пам'яті складе 6-10% в порівнянні з попереднім тримісячним періодом. Це пов'язано з швидко розвиваються мобільним сегментом і пожвавленням на ринку серверної DRAM.

джерело:
TrendForce

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика