Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт харчування ноутбука

  1. Причини збоїв системи харчування
  2. Що робити, якщо система харчування ноутбука несправна

Несправність системи живлення ноутбуків - проблема часта Несправність системи живлення ноутбуків - проблема часта. Виявляється досить легко - комп'ютер не заряджає батарею або не отримує харчування від електромережі, а ось усунути таку проблему буває не просто. Перш ніж братися за ремонт блоку живлення ноутбука, необхідно зрозуміти, яка частина системи вийшла з ладу: зовнішня чи внутрішня. А також спробувати з'ясувати, що могло привести до поломки.

Прайс лист

Ремонт комплектуючих ноутбукаЦіна в руб.

Діагностика при продовженні робіт / без продовження робіт 0/800 Заміна матриці від 1000 + матриця BGA пайка від 4000 до 7000 Чистка ноутбука від 1000 до 3000 Заміна роз'єму живлення 2500 + запчастина Заміна системи охолодження 1500 + запчастина Ремонт за схемою ланцюгів харчування обв'язок на материнській платі від 3000 до 5000 Пайка BGA на голій платі з підключеною кнопкою включення 2500 + чип Ремонт клавіатури / Touch Pad від 500 до 1000 + запчастина Заміна DVD / HDD / Memory 500-1500

Причини збоїв системи харчування

Дуже часто винуватцями таких ситуацій бувають перепади напруги в електромережі, несправні розетки, роз'єми, а також недбале або неправильне підключення. Складний ремонт внутрішнього блоку живлення ноутбука може знадобитися і після використання неякісних універсальних «зарядок», у яких іноді відсутній захист по струму і рівень напруги не відповідає номінальному.

Буває, що причина криється в прихованому обриві кабелю або несправності акумулятора. Або підключення зламаною батареї до ноутбука призводить до пошкодження внутрішніх ланцюгів харчування.

Що робити, якщо система харчування ноутбука несправна

Будь-який ремонт системи живлення ноутбука починається з діагностики.

  • Перш за все, огляньте зовнішні частини - батарею, кабель, блок живлення і роз'єми. При відсутності видимих ​​дефектів і наявності вольтметра, можна виміряти напругу на виході зовнішнього блоку. Якщо воно дорівнює нулю - імовірна непрацездатність. Ремонт такого блоку живлення ноутбука часто буває нерентабельним - дешевше замовити новий.
  • Якщо зовнішній блок справний, проблема може бути в батареї або внутрішньої системи живлення материнської плати, а іноді - в тому і в іншому. В цьому випадку знайти причину буває непросто, звичайно, якщо під рукою немає запасний батареї. Найчастіше така ситуація вимагає детальної діагностики і ремонту внутрішнього блоку живлення ноутбука в сервісному центрі.

Якщо зовнішній блок і батарею нескладно замінити, то ремонт внутрішньої системи харчування ноутбука може бути складним і дорогим. Іноді, в разі стрибка напруги в мережі, а також з-за короткого замикання в ланцюгах живлення і заряду, послідовно вигорають кілька елементів системної плати, найприкріше, це коли після такого стрибка виходить з ладу жорсткий диск комп'ютера і втрачається важлива інформація. Часто це транзистори і конденсатори, але іноді і великі мікросхеми (чіпсет, відеоадаптер і т. Д.). В такому випадку ремонт системи живлення потерпілого ноутбука може зажадати повної заміни материнської плати .

Оскільки ремонт блоку живлення ноутбука іноді буває не дешевий, бережіть свою техніку і не використовуйте неякісні універсальні зарядні пристрої.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика