Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт жорстких дисків, hdd, вінчестерів в Харкові, гвинтів, ремонт і відновлення вінчестера, жорстких дисків, hdd sata, ремонт знімних жорстких дисків, зовнішніх hdd Харків

Замовлення приймаються з усіх міст України!

Таблиця вартості відновлення даних з накопичувачів HDD, SSD в сервісному центрі Валтех.

Найменування техніки, виду і вартості послуг в гривнях

діагностика

Технічне обслуговування, складне тестування від

Дрібний ремонт від

Середній ремонт від

складний ремонт

HDD (жорсткі диски), SSD (ССД носії)

Безкоштовна

-

-

-

-

Відновлення інформації пов'язане з дрібним програмним ремонтом HDD, SSD

від 200

Відновлення інформації пов'язане з апаратним ремонтом НЖМД, ССД які визначаються в ОС

від 600

Відновлення інформації пов'язане з апаратним ремонтом HDD вимагає наявність донора пристрої

від 1200

Величезні обсяги інформації потрібно десь зберігати. Раніше це були архіви, в які збирали безліч документів, а зараз багато інформації лежить в електронному вигляді на серверах. Такі завдання вимагають певні Величезні обсяги інформації потрібно десь зберігати можливості жорстких дисків. Природно, що диски часом вимагають ремонту і якщо можливо відновити його до роботи, то слід це зробити. Ми виробляємо зняття даних з неробочих жорстких дисків. Обізнана людина допоможе Вам уникнути непотрібних витрат, якщо відновити диск нереально. Зняття пароля з жорсткого диска і розблокування вінчестера завдання не просте.

В СЦ Валтех відновлення інформації з жорсткого диска Харків виробляється за допомогою програмно-апаратного комплексу pc 3000, спеціальних утиліт. Широкий асортимент вінчестерів донорів і велика база електронних компонентів гарантує позитивний результат відновлення Ваших цінних файлів. У нас ви завжди отримаєте не тільки якісне обслуговування, а й сервісні зобов'язання на виконані роботи. Скільки коштує послуга по зняттю даних з жорстких дисків ССД-накопичувачів можна визначити тільки після діагностики пристрою. Ціни за послуги представлені в зручному вигляді, тому ви легко знайдете потрібну інформацію. З усіх питань звертайтеся за телефонами 057-751-76-39, 097-984-36-54 Валерій. Збереження вже відновлених нами даних на Ваш носій безкоштовно.

У Валтех стовідсоткова конфіденційність клієнтських даних!

Валтех - сервісний центр по відновленню даних Харків. Діагностика хард дисків завжди виконується ретельно і якісно. Збереження інформації залежить від того, Валтех - сервісний центр по відновленню даних Харків наскільки відповідально майстер зробив свою роботу. Термінове відновлення видалених файлів Харків можливо тільки при наявності донора для вашого жорсткого диска. Вартість може бути трохи вище для швидких робіт. Обслуговування по зняттю інформації з диска HDD завжди проводиться в найкоротші терміни. Запитайте у майстра тривалість ремонту і підходите у встановлений термін. Замовлення буде виконано вчасно. Ви можете купити новий жорсткий диск в нашому інтернет каталозі. Відновлення даних з ssd диска складне завдання і триває зазвичай трохи довше.

Також в майстерні Валтех виконується відновлення даних з знімних жорстких дисків виробництва seagate, western digital (wd), samsung, hitachi, toshiba, maxtor, transcend, IBM, Seagate Backup Plus, Seagate Expansion, Transcend StoreJet, Western Digital Elements Desktop, Western Digital My Book Essential, Prestigio Safe Pro, Prestigio, Seagate FreeAgent GoFle, Silicon Power, Silicon Power Diamond, Silicon Power Armor, Hitachi Touro Mobile, Hitachi Touro Mobile pro, Seagate M3 Portable.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика