Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт планшета Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 в Москві. Заміна дисплея, скла, сенсора, тачскрін, корпусу, матриці, плати, камери.

 1. Вид ремонтних робіт Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 (YP-G70)
 2. Корпус Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 (YP-G70)
 3. Аксесуари Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 (YP-G70)
 4. Заміна дисплея і сенсорного скла Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)
 5. Заміна динаміка Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)
 6. Заміна підкладки кнопок гучності Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)
 7. Заміна мікрофона Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)
 8. Заміна роз'єму зарядки / синхронізації Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)
 9. Зміна програмного забезпечення Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)
 10. Заміна корпусу Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)
 11. Зображення по темі Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)

Вид ремонтних робіт Samsung Galaxy S Wi-Fi 5

Вид ремонтних робіт Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 (YP-G70)

Ціна ремонтуНаявність запчастини

Заміна дисплея з сенсорним склом в зборі (original) samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) 6900 руб. є Заміна розмовного динаміка samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) 1300 руб. є Заміна правого акустичного блоку 1400 руб. є Заміна лівого акустичного блоку samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) 1400 руб. є

Заміна мікрофона в зборі з роз'ємом гарнітури samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70)

1690 руб. є Заміна підкладка кнопок гучності в зборі з кнопкою включення samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) 1600 руб. є Заміна основної камери samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) 1900 руб. є Заміна акумулятора samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) 2200 руб. є Збереження даних з включающихся апаратів 500 руб. є Оновлення програмного забезпечення samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) 1000 руб. є відновлення завантажувального області пам'яті samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) 2000 руб. є Тестування акумулятора samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) на CADEX (швидкий розряд АКБ) 500 руб. є Заміна системної плати samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) телефонуйте телефонуйте

Корпус Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 (YP-G70)

Заміна задньої кришки samsung galaxy s wi-fi 5.0 (yp-g70) 1700 руб. є

Аксесуари Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 (YP-G70)

Кабель зарядки / синхронізації 500 руб є Захисна плівка дисплея 400 руб. є

Складно назвати цей пристрій однозначно планшетом або плеєром, але те, що пристрій має значний екран це точно. Як пишуть більшість джерел Samsung Galaxy s wi-fi 5.0 це планшет з діагоналлю екрана 5 дюймів. Нижче розповімо про те, які види ремонту RDMservice виробляє:


Заміна дисплея і сенсорного скла Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)

0 (yp-g70)

У всіх широкоекранних пристроях дисплей і сенсорне скло технологічно невіддільні, і при пошкодженні одного з елементів: сенсорного скла - відповідає за відтворення торкань на екран або дисплея (екрану) - відображає картинку на планшеті, потрібно повністю заміна дисплейного модуля s amsung g alaxy s wi- fi 5.0.
Деякі сервісні центри вказують окремо роботи по заміні сенсорного скла і дисплея, але на ділі виявляється, що проведення таких робіт неможливо, тому будьте уважні при виборі компанії надає сервісні послуги.


Заміна динаміка Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)

Планшет оснащений двома типами динаміків: зовнішніми динаміками (buzzer) і внутрішнім динаміком (speaker).
Buzzer - динамік відтворює зовнішній звуки (музику, звуки операційної системи і т.д.) У samsung galaxy s wi-fi 5.0 кілька динаміків і при відмові одного з них, апарат зможе відтворювати музику, але не в тому, бажаному якості. Заміна акустичного блоку s amsung g alaxy s wi-fi 5.0 проводиться тільки в сервісному центрі і за допомогою обладнання для компонентного ремонту.
Speaker - цей динамік відтворює голос співрозмовника, адже планшет може дзвонити використовуючи програми, які зв'язуються через інтернет за коштами wi-fi. Поломки, які вказують на вихід з ладу даного елемента: хрипить динамік, погано чути співрозмовника, луна і т.д. Якщо якась з описаних поломок у Вас виявилося, то фахівці зроблять заміну динаміка вуха s amsung g alaxy s wi-fi 5.0 з подальшою гарантією 3 місяці.


Заміна підкладки кнопок гучності Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)

0 (yp-g70)

Функціональне навантаження управлінням кнопками гучності на планшеті несе на собі підкладка кнопок гучності, на ній же розташовується кнопка включення (блокування екрану - hold). Як ми знаємо, з механічних елементів ця підкладка має максимальний вплив через частого використання клавіш регулювання гучності і кнопки включення, і завдяки цьому відбувається природний знос підкладки - кнопки гучності або кнопка включення перестають працювати. Роботи по заміні підкладки кнопок s amsung g alaxy s (yp - g 70) проводиться в терміновому порядку протягом 1 години при наявності запасної частини.


Заміна мікрофона Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)

0 (yp-g70)

Мікрофон - використовується для запису голосу або при дзвінку для передачі голосу співрозмовника. Мікрофон встановлений на шлейфі і йде в зборі з роз'ємом аудіо. Проявляються несправності при виході з ладу мікрофона samsung galaxy s wi-fi 5.0: співрозмовник Вас погано чує, луна при розмові, пропадає голос. Заміна мікрофона призводить так само до установки нового аудіороз'єми, який йде в зборі на шлейфі.


Заміна роз'єму зарядки / синхронізації Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)

Роз'єм USB в планшеті відповідає за зарядку і синхронізацію пристрою з персональним комп'ютером, найчастіше його ламають через необережність або попадання в роз'єм сторонніх предметів, вологи. Несправність роз'єму можна визначити, якщо він перестав виконувати свої основні функції: чи не заряджає планшет, комп'ютер його не бачить, періодично Неможливо зарядити телефон. Заміна роз'єму s amsung g alaxy s wi - fi 5.0 виконується за допомогою паяльного обладнання і займає не менше 1,5 години, точні терміни ремонту уточнюйте у технічної підтримки в розділі "Контакти"


Зміна програмного забезпечення Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)

Платформа, на якій працює пристрій - Android 2.2, в подальшому при експлуатації, планшет оновиться до 2.3.5. Потрібно бути обережніше з сірими пристроями, у них найчастіше виникають проблеми з програмним забезпеченням. Але всі випадки можна виправити, і наш сервісний центр samsung допоможе впоратися з будь-якою проблемою пов'язаної з програмним забезпеченням.


Заміна корпусу Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)

0 (yp-g70)

Корпус виконаний з глянсового пластика, кількість корпусних частин, які можна поміняти тільки задня кришка. Зовсім забули, є ще підстава, яке йде в зборі з дисплейним модулем, а це задоволення не з дешевих - заміна дисплейного модуля в зборі з підставою s amsung g alaxy s wi - fi 5.0 порядку 70-80% від вартості нового пристрою.
В наявності задні кришки двох кольорів: чорна і біла, але наявність на складі завжди змінюється, перед виїздів в офіс сервісного центру уточнюйте про наявність запасної частини.


Зображення по темі Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70)

Вибираючи нас - Ви вибираєте швидкий і якісний ремонт Samsung Galaxy S wi-fi 5.0 (yp-g70) від найбільшого сервісного центру в Москві, з гарантією 3 місяці.

алгоритм роботи

 • прийом пристрої
 • Завжди безкоштовна діагностика
 • Погодження фіксованих цін
 • Ремонт з використанням оригінальних комплектуючих
 • обов'язкове ОТК
 • видача пристрої

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика