Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт планшета Lenovo IdeaTab A3300

Якщо Ви зайшли на цю сторінку, то точно зацікавлені в лагодження планшета Lenovo, а це означає, що Ви хочете зрозуміти, чи можна користуватися нашими послугами. Перш ніж Ви прийміть рішення, варто почути кілька нюансів про нашій майстерні. Ми розташувалися в центральному районі столиці, а також в районі метро Осокорки, Позняки і вже 15 років надаємо ремонтні послуги різноманітної електроніки по можливим технічним збоїв. Виробляємо надійні роботи по профілактиці і за бажанням клієнта, здійснюємо інформаційну допомогу в ході експлуатації гаджетів.

Виробляємо надійні роботи по профілактиці і за бажанням клієнта, здійснюємо інформаційну допомогу в ході експлуатації гаджетів

Вид ремонту Вартість

визначення поломок

безкоштовно

Починка екрану Lenovo IdeaTab A3300

дізнатися вартість

Заміна вийшов з ладу сенсорного скла Lenovo IdeaTab A3300

дізнатися вартість

Починка, що вийшла з ладу ланцюга харчування (не включається)

від 260 грн

Починка, що вийшла з ладу фронтальної камери (не працює камера)

від 275 грн

Ремонт поламаного поліфонічного динаміка (не працює динамік)

від 160 грн

Заміна пошкодженої батареї Lenovo IdeaTab A3300

дізнатися вартість

Ремонт Wi-Fi модуля

від 425 грн

Заміна вийшов з ладу модуля GSM (проблеми з мережею)

від 400 грн

Заміна пошкодженого корпусу

від 265 грн

Починка кнопки включення / гучності

від 200 грн

Відновлення після вологи (швидко розряджається)

від 255 грн

Заміна вийшов з ладу системного коннектора (не включать) Lenovo IdeaTab A3300

від 265 грн

Заміна ПО (Зняття з блокування, відновлення завантажувача, Перепрошивка софта)

від 250 грн

* - вартість вказана без урахування стоіомость запчастин - тільки за саму роботу (крім заміни дисплея, скла, тачскрін).

Ремонтна майстерня UMT Service славиться здатністю відновлювати дисплеї через часткову зміну мікродеталей. Більшість майстерень дисплей замінюють модулем, тобто цілим набором, в який входить скло, дисплей і тачскрін. Так набагато швидше і вигідніше для майстерень, адже клієнту доводиться оплачувати окремий елемент. Ми також здійснюємо уважну діагностику, визначаючи, що саме пошкоджено безповоротно, а що повністю готовий до подальшої роботи і робимо вибіркову зміну якщо це можливо. Власник планшета, який замовив лагодження в нашому сервісному центрі, зберігає до 50-80% від вартості модульної заміни, що є явним плюсом. Але ми не задовольняємося лише даною послугою і проводимо ще безліч інших ремонтних процесів.

Діагностика гаджета на наявність поломок проходить в ремонтному центрі безкоштовно. По завершенню виявлення причини несправності, менеджер озвучує вартість надання послуги заміни деталей, якщо сума є несподіваного не посильної для Вашого гаманця, то можна відкласти ремонт до часу, коли на це з'являться гроші. Все одно лагодження, як правило, виходить вигідніше, ніж заміна зламаного електронного помічника на новий. Навіть в зіставленні з іншими вартими уваги майстернями, наша ціна буде прийнятною. Точну ціну на окремі послуги можна уточнити, зателефонувавши вже сьогодні до наших інженерам.


Задати питання

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика